Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO nad VLADIVOSTOKOM

KP.RU | Na internetových weboch to hučí. Všemožné fóra sú zahltené témou «Návšteva UFO». No na masovú schizofréniu sa to nepodobá. Ľudia, ktorí sa navzájom nepoznajú, žijúci na rôznych miestach Vladivostoku, videli rovnaké žiarivé svetlá. – Stál som na čerpacej stanici, – rozpráva jeden zo svedkov. – Priamo nad mostom, ktorý je vo výstavbe, viseli štyri blikajúce gule. Najprv som si myslel, že sú to vzdušné lampáše, no potom, keď jeden začal lietať sem–tam, hore a potom naspäť k ostatným, celkom som stuhol. Útvar pripomínal trojuholník, blikajúci červeno–oranžovým svetlom. Na čerpacej stanici všetci vyšli von a pozerali sme sa neveriac svojim očiam.

Štyri svetielkujúce body – vznášajúce sa vo vzduchu – videli v rôznych častiach mesta v jednom a tom istom čase stovky vladivostočanov – 21.15 [video]

Mimozemšťania «nenavštívili» Vladivostok prvýkrát. Niekoľko rokov dozadu dokonca všetci obyvatelia Čurkina pozorovali UFO, visiace nad domami v ulici Nadibaidze. Pravda, každú vzrušujúcu verziu o návšteve mimozemskej civilizácie sa vedci snažia rozumnými vysvetleniami celkom vyvrátiť.

– Predstavte si pred sebou skupinu stíhačiek 50 km ďaleko vo výške 3–5 km, – vysvetľujú odborníci. – Smer pohybu je presne od nás a my vidíme len jasné horiace trysky motorov. Horizontálne manévre za účelom zmeny vzdialenosti vyzerajú pre nás veľmi pomalé. Zvuk motorov a vietor tiež nepočuť.

Ale obyvatelia mesta nie vždy veria takýmto verziám.

– Neviem, čo to bolo, ale vyzeralo to, akoby vo vzduchu niečo horelo, – spomína Dmitrij, ďalší svedok. – Niekedy sa od skupiny ohníkov oddelili drobné fragmenty a padali dolu, ako napríklad horiace kúsky vaty. Pomaly postupne hasli. To, čo som videl, trvalo približne hodinu. Svetlá raz zhasínali a potom sa znova zapaľovali.

Vojaci sa od účasti s UFO dištancovali.

– 14. septembra neboli žiadne vojenské cvičenia, – oznámil nám zdroj. – Ak by štyri lietadlá plnili nejakú tréningovú úlohu, vedeli by sme o tom.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Максим СИТНИКОВ: Сотни владивостокцев наблюдали в небе НЛО, 15. 09. 2010

Zdroj: http://www.kp.ru/

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

september 23, 2010 13:48 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 23, 2010 16:54 popoludní

  Komentár: 

  Velmi podobne ak nie priamo to iste je dost casto mozne vidiet na povazi v okoli Trencina. Vzdy ked sa to objavi, je vzdusny koridor prazdny (odkloneny) od civilnych lietadiel (http://www.flightradar24.com/) a o chvilku priletia 2 vojenske stihacky. Bol som svedkov a poznam aj mnoho dalsich co to videli. Mozno je to nejaka atmosfericka anomalia, ale to nevysvetluje tie bojove stihacky.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 23, 2010 22:06 popoludní

  Komentár: 

  :) Tie svetielka z videa blikajú just ako ohník v lampiónoch.

 3. Obrázok používateľa Milan
  Milanseptember 23, 2010 22:32 popoludní

  Komentár: 

  Práve je tu dobrý článok o Ruských kozmosférach...

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 27, 2010 23:59 popoludní

  Komentár: 

  priatelia, tak dnes o 22.30 sme to iste videli nad zilinou.....

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 11, 2010 20:34 popoludní

  Komentár: 

  už dvakrát som videl skupinu podobnych objektov na oblohe v Bánovcach nad Bebravou.

 

 

Top