Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vjačeslavovo proroctvo

Slávik (Vjačeslav Krašeninnikov) sa narodil v roku 1982, v meste Čebarkuľ, v rodine vojaka. Prežil len krátky život, keď vo veku 11 rokov podľahol rakovine. Proroctvá Vjačeslava Krašeninnikova sú zaznamenané v spomienkach jeho matky. Možno sa jeho varovania týkajú doby pred a po kataklizme: "Slávik povedal, že jadrová vojna nie je nič v porovnaní s nadchádzajúcou katastrofou..."


Slávik varoval, že z povrchu zeme začne miznúť voda a stromy a vegetácia budú umierať. Len tí, ktorí neprijali pečať Antikrista budú môcť z Božej milosti vo svojej záhradke vypestovať trochu zeleniny…

Nebudú potrební hudobníci, umelci ani športovci.

Potrebné budú staré, zabudnuté vedomosti – ako nájsť miesto, kde je voda a ďalšie poznatky potrebné na prežitie. Voda sa začne strácať a tá, čo zostane sa pokazí…

Povedal tiež, že tak ako kôra horí a odlupuje sa, tak zhorí jedna vrstva neba. Obloha potom nadobudne celkom iný výzor.

Keď Slávik uvidel, ako bude naša pozemská atmosféra naozaj vyzerať, plakal celý deň a vravel: "Mamička, nebo vôbec nebude modré – ale také, ako keď Saddámovi Husajnovi ropa horela..."

Ľudia budú určitý čas žiť celkom dobre, potom však schovajú pred obyvateľstvom potraviny pod zem a začne veľký hlad. A Rusko sa začne rozpadať.

Dokonca malé republiky ako je Tatarstan sa budú od seba oddeľovať. Bude to napomáhať hospodárskemu prežitiu. No pri vzniku katastrof si nebudú navzájom pomáhať, pretože každý región bude mať plné ruky práce so svojimi problémami…

Slávik povedal, že pred vojnou sa naša armáda rozpadne. Odpájanie elektrickej energie začne na Ďalekom východe а potom pomaličky začnú odpájať aj všade inde. Všade bude zima, kúriť sa nebude.

Odpoja plyn aj elektrinu. V školách nebudú kriedy ani papier. Deti sa budú poflakovať po ulici. Vrátia sa všetky choroby.

Objaví sa choroba bez názvu a zahubí množstvo ľudí. Telá budú ležať na uliciach a nikto ich nebude pochovávať. Budú po nich loziť červy, všade bude zápach. Slávik povedal: "Mamička, ľudia budú umierať za pochodu, pretože vôbec nebudú mať silu..."

Slávik nám povedal, že v Amerike odpália dva rovnaké veľké domy. Potom zospodu odpália aj Sochu Slobody. Socha ako keby urobila krok a rozsype sa na kúsky.

Povedal, že aj v Rusku budú odpálené domy. Na moju otázku: "Kto by také niečo spravil?", odpovedal: "Sami si vyhodia do povetria..."

Slávik upozornil na prvý neľudský doklad v našej krajine - voucher. Aj iné doklady budú satanove - a posledným bude svetový pas vo forme malej, veľmi sympatickej šedej doštičky.

Povedal, že sa objavia peniaze "svetového vládcu" a budú sa volať "Euro". Obchodu s týmito peniazmi sa bude dariť. Poslednou krajinou, ktorá prejde na Euro, bude Amerika...

Keď ju ľudia obdržia, špeciálne zhotovené zariadenie bude nanášať na čelo alebo pravú ruku tetovanie vo forme troch malých šestiek. Spočiatku ich vidno nebude. Potom sa však rozsvietia ako elektronický panel zelenkastou farbou…

Slávik povedal, že Satan chce rozpútať vojnu medzi moslimami a kresťanmi, no Boh medzi nimi nedopustí svetovú vojnu. Moslimovia a kresťania sa musia zjednotiť.

Naša krajina bude bojovať s Čínou. Spočiatku sa Rusko zmieri s Amerikou a veľa Američanov bude stáť na ruských hraniciach. Budú k nám dovážať americké produkty a tovar. Všetko bude americké – dokonca aj kinematografia.

Ruským ľudom sa to potom všetko veľmi sprotiví a budú radi vidieť hoci len malú ruskú poštovú známočku. Keď bude medzi Američanmi a Číňanmi vojna na spadnutie, Američania sa v poslednej chvíli zľaknú a poštvú ich na nás.

Vojna bude prebiehať rôzne. Niekde vypuknú krvavé boje, iné miesta dobyjú bez jediného výstrelu: večer zaspíme ako Rusi a ráno sa zobudíme ako obyvatelia Číny.

Kresťanské kostoly a moslimské mešity poprerábajú (strechy spravia čínske) postavia pri vchode draka, ktorý miesto zvončeka bude ťahavým zvukom volať ľudí k bohoslužbe. Tí, čo budú klásť odpor, budú zastrelení alebo obesení.

Slávik hovoril, že Číňania budú zabíjať našich mužov a chlapcov a sterilizovať naše obyvateľstvo.

Američania ako prví na svete použijú novú psycho–zbraň proti Číňanom. Tá bude pôsobiť len na túto rasu a vyženú ich späť do vlasti. No účinkov sa už nikdy nezbavia.

Slávik povedal, že na Urale je mesto akoby v čaši posadené (možno Čeljabinsk). V čase uralského zemetrasenia toto mesto zasypú kamene, zaleje voda a ani len zviera sa nezachráni z tohto miesta. Moskva na pomoc nepríde.

"Tebe sa, mamička," – povedal Slávik, - "rozbije všetok sklenený riad, rozsype sa spolu s materskou škôlkou, ktorú budú dlho predtým opravovať..." (Túto škôlku rekonštruovali viac než šesť rokov a len nedávno ju otvorili.)

V zemi sú obrovské dutiny. Kvôli otepleniu klímy sa bude do týchto prázdnych miest prepadať zem. Miestami sa tiež bude zem v obrovských kusoch rozchádzať do rôznych strán.

Anglicko sa potopí a ľudia sa vysťahujú do Ruska. Anglická vláda o tom dobre vie…

Slávik upozornil, že na Čiernom mori nastane obrovský výbuch, pretože tam zostala len malá vrstva vody a pod ňou na dne mora lozia nejaké organizmy (typ červov), ktorých je tam veľmi veľa a produkujú sírovodík.


Celý tento podvodný priestor exploduje a výbuch dosiahne až vrchné vrstvy atmosféry. Tam sa vinou človeka nahromadilo obrovské množstvo chemického a iného odpadu. Bude sa zdať, akoby horela voda, zem i samotné nebo.

Mesto Odesu zachráni roztrhnuté potrubie s pitnou vodou. Horiace mesto zaleje voda a týmto spôsobom sa mnohí zachránia. Slávik povedal, že pomôže zachrániť svoju sesternicu – dcéru našich príbuzných, ktorý v súčasnosti žijú v Odese.

Slávik ďalej povedal, že v Pobaltí sa zodvihnú obrovské vlny a tie zmyjú pobrežie; že v Baškirsku sa budú vytvárať obrovské prepady pôdy do veľkých hlbín zeme – a dno týchto prepadnutých jám bude suché.

Ľudia, ktorí sa ocitnú v týchto hlbinách budú vysoko nad sebou vidieť len kúsoček neba veľkosti obláčku a padajúce kamene ako z neba. Niektorý budú nastavovať hlavy pod tieto kamene, pretože záchrana z tejto pasce nebude.

Veľká katastrofa (silný kryštálopád) prepukne nad Sibírou.

Čeljabinské závody zastanú a spustnú. Potom sa tieto odpojené, nefunkčné, továrne začnú prepadať pod zem. Všetky veľké stavby sa prepadnú pod zem.

Ostatní ľudia na zemi budú trpieť od hladu a smädu. Voda bude hustá, smradľavá a červená, podobná krvi človeka; rastliny prestanú rásť. Nebude vetra ani dažďa.

Spod zeme vylezie všelijaká háveď. Zo zničených nádrží polezú veľké tvory typu červov…

Zdroj: Предсказания Славика (Вячеслава Крашенинникова) из города Чебаркуль

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Záhady-Proroctvá-Prognózy
http://www.cez-okno.net/zahady-proroctva-prognozy


september 19, 2012 17:19 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 20, 2012 08:34 dopoludnia

  Komentár: 

  ona teorie, že existuje několik současně probíhající paralelních časových rovin vývoje a eistence Země. Pořád mi něco napovídá, že právě tito lidé dokáží ve vizích přeskakovat z jedné do druhé a následně tyto uviděné scény a příběhy prezentovat jako platnou pravdu. Tak nevím. Předpovědí je mnoho. Velkou část lze považovat i za cílenou manipulaci s vědomím lidí - strach z předpovědi jako energie může při zasažení většího lidí vlastně formovat vývoj směrem, jenž předpově'd "nařídila". Je zvláštní, jak jsme vědomě i podvědomě na předpovědi vnímaví a strhávají lidi ke kolotoči následných myšlenek. sám jsem toho důkazem. Takže - dost, jdu žít tu vlastní vizi, o které malčik neměl ani páru! Hodně zdaru!
  M.

 2. Obrázok používateľa Dana
  Danaseptember 20, 2012 15:38 popoludní

  Komentár: 

  to,ze anglicko sa potopi......prave vcera som nad tym rozmyslala,a dnes citam toto tu.......od februara tohto roka prsi dennodenne,slnecne dni sa daju spocitat na prstoch...ak zhrniem vsetky slnecne dni bez dazda,tak neprsalo asi dva ttyzdne...kam ta vsetka voda ide?...take mnozstvo....Dana

 3. Obrázok používateľa Pepan
  Pepanseptember 23, 2012 19:50 popoludní

  Komentár: 

  Hladomory sužují lidstvo od nepaměti, jen v minulém století během nich pomřelo odhadem 70 milionů lidí. Přesná čísla neexistují, ve většině případů se jedná o odhady. Informace se navíc často liší. Přispěl k tomu i fakt, že se většinou jednalo o totalitní režimy, jež katastrofy podceňovaly či tutlaly.
  Nejinak je tomu u vůbec nejhoršího hladomoru 20. století. V letech 1958 až 1961 zemřely v Číně desítky milionů obyvatel, hovoří se o deseti až třiceti milionech obětí.
  Obrovské hladomory decimovaly v minulém století i Sovětský svaz. První z nich postihl zemi v letech 1921 až 1922. Rozpoutalo ho dlouhé sucho a špatná úroda obilí.
  Třetí a poslední velký hladomor pak postihl Sovětský svaz těsně po válce, v letech 1946 až 1947, kdy zemřelo na následky sucha a kolektivizace na dva miliony lidí.
  A tak by se mohlo pokračovat.Kdo se však chce střepat strachy už teď,tak proč ne.
  Apropo - co děláte pro to,aby oteplování země neprobíhalo ?!?

 

 

Top