Obrázok používateľa CEZ OKNO
Zázračné dieťa v Dagestane

Spravodajca "Rosbaltu" oznamuje - obec Krasano-Okťjabrskoje z Kizljarského okresu sa stalo pútnickým miestom pre stovky veriacich i zvedavých ľudí. Každý deň prichádza do domu Jakubovych viac než stovka ľudí zo všetkých strán republiky a jej priľahlých oblastí. Matka neobyčajného dieťaťa sa rozhodla hovoriť o zázrakoch, ktoré sa dotýkajú jej samotnej. Podľa Madiny ešte pred narodením druhého dieťaťa začala mať videnia, ktoré nemôže vysvetliť a nikomu o nich dosiaľ nepovedala, aby sa nezosmiešnila. Avšak naozaj skutočné zázraky sa u nej diali až po narodení Aliho.

"Rozhodla som sa o tom prehovoriť po prvýkrát, hoci ani teraz som si nie celkom istá, či robím správne. Ide o to, že citáty nevystupujú len na tele môjho dieťaťa. Doslova po jeho narodení som spozorovala podobné nápisy aj na svojom tele, len som nemala odvahu o tom hovoriť. Zrejme ma prezradila moja rodina", - povedala Madina. V skutočnosti o tomto jave povedala nášmu spravodajcovi jedna z tiet mladej mamičky.

Jej syn Ali už prešiel odborným znaleckým posudkom u lekárov aj u kňazov. Zatiaľ však nedokážu vysvetliť podstatu tohto javu. Samotná Madina zatiaľ odmieta odborný posudok a prezrádza svoje nápisy len blízkym príbuzným.

No ak sa u Aliho v čase vystupovania textu na tele zvýši teplota, tak u jeho matky to ide oveľa bezbolestnejšie. (V deň návštevy sa u dieťaťa objavil nový nápis).

Ešte za jeden úžasný moment možno pokladať to, že dieťatko počas dňa prakticky neplače, hoci ide na ruky ku všetkým návštevníkom. Madina si zároveň všimla jednu zvláštnosť: po niektorých ľuďoch mizne text rýchlejšie. Obyčajne však zostáva písmo sväté na tele dieťaťa 3-5 dní. Dokedy sa budú diať zázraky na tele dieťatka, zatiaľ nikto nedokáže odpovedať - ani kňazi.

Všetky nápisy si môžu ľudia pozrieť priamo na tomto mieste. Stopy arabského textu vznikajú častejšie na chrbte, nohách a rukách, inokedy ako u mamy - na bruchu a hlave. Pritom periodicky nový text zamieňa ten predchádzajúci. Lekári poznamenávajú, že v tomto čase sa teplota dieťaťa zvyšuje až na 40°C. Aliho vtedy natáčajú na video a fotografujú a toto všetko si môžete pozrieť na dvore domu. No aj tak - všetci návštevníci si prajú vidieť modrooké a prekvapivo spokojné dieťa osobne. Madina priznáva, že návštevníci rozobrali celé jeho oblečenie a do daru prinášajú nové.

- redakčne krátené -

Zdroj: navigator.az

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

september 03, 2011 23:58 popoludní

 

 

Top