UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
David Icke: Rakovina je houba, a je léčitelná

Neuvěřitelná čísla: Osm milionů lidí zemře každý rok na rakovinu po celém světě.
Očekávaný nárůst úmrtí v roce 2030 - 12 milionů. Rakovina je hlavní příčinou úmrtí ve věkové skupině do 85 let. V průměru v lidské společnosti zemře na tuto nemoc každý čtvrtý člověk...


A proč zmiňuji tuto skutečnost? Protože na konferenci v roce 1969 dr. Richard Day sdělil mimo jiné i toto:


"V současné době jsme schopni vyléčit jakýkoliv typ rakoviny."

Farmaceutické firmy se prý vůbec nemají pokoušet léčit tato onemocnění. Vlastně proč léčit skutečně a pravdivě takové onemocnění, když mohou z důvěřivých lidí vytáhnout neuvěřitelné množství peněz v boji proti symptomům této nemoci. V tomto případě není nutné sdělovat důvěřivým lidem, že jedy obsažené v chemoterapii mohou zabíjet jak rakovinné, tak i zdravé buňky, což má v mnoha případech za následek urychlení smrti. Myslím, že uvažujete velmi správně - tady nejde snad ani o peníze, ale jde o to prostě snížit populaci, a proto je nezbytné, aby lidé trpěli a umírali předčasně.

A pokud se lékaři náhle otevírá nějaký efektivní způsob léčby rakoviny, pak se prakticky okamžitě stává obětí nevybíravého útoku různorodých zdravotnických institucí a dalších oficiálních struktur "systému moci". Například Ital dr. Tullio Simoncini. Tak dlouho se stavěl proti globálním mocenským strukturám, až ho začaly pronásledovat ze všech stran, až nakonec skončil na dobu tří let ve vězení. A to z toho důvodu, že začal úspěšně léčit lidi v posední fázi rakoviny.

Jeho proviněním byla skutečnost, že si uvědomil, že za zhoubnými nádory stojí rozvoj houbovité plísně zvané "candida" (kvasinkový typ houby, která má parazitní povahu, žije i v těle zdravých osob, ale kvalitní imunitní systém udržuje tohoto parazita v šachu, ovšem pokud je organismus dlouhodobě oslaben, začne se houba šířit po celém těle a může způsobovat zhoubné nádory).

K této věci se vyjadřuje i můj přítel dr. Mike Lambert z "Shen Clinic":


"Různorodé plísně a houby, především však typu candida, žijí v těle hostitele. Tento organismus, stejně jako jiní paraziti, pro své přežití potřebuje hostitele. Odpadní produkty kvasinek oslabují imunitní systém a vedou k tomu, že se člověk cítí špatně, a to jak psychicky, tak i fyzicky."

Tullio Simoncini říká, že rakovinu způsobuje,rozvoj houby "candida" s tím, že tradiční vysvětlení tohoto onemocnění je zcela mylné. On sám jako odborník v oboru onkologie a metabolických poruch šel proti intelektuální konformitě tradiční medicíny a proti tradičním metodám "léčení". Prostě se rozhodl říci svým pacientům pravdu, a nikoliv jen opakovat zažité fráze naučené během studií medicíny.

V podstatě od chvíle, kdy se začal věnovat lékařské praxi, si dnes a denně uvědomoval, jak lidé postižení tímto onemocněním trpí.


"V dětském onkologickém oddělení, kde jsem pracoval, postupně všechny děti zemřely. Svým způsobem jsem tušil, že jim k tomu dopomohlo velkým dílem i ozařování a chemoterapie".

Touha pomáhat pacientům ho vedla k hledání nových způsobů jak tuto nemoc léčit. Proto se Simoncini rozhodl vzdát všeho, co doposud věděl o rakovině, a začal svůj nezávislý výzkum. Postupně zjistil, že všechny nádory se projevují stejně bez ohledu na to, v jakém orgánu nebo tkáni se nádor tvoří. Všechny zhoubné novotvary měly bílou barvu. Simoncini začal přemýšlet, co by to mohlo znamenat. A pak přišel na houbu candida. Dále si položil otázku: "To, co tradiční medicína považuje za nekontrolovatelné dělení buněk, může být nějakým procesem, kterým se organismus vlastně chrání proti rozvoji kandidózy?

Pokud vyjdeme z výše uvedených předpokladů, dostaneme se k těmto bodům:


a) Houba Candida, která je za normálních okolností kontrolovaná silným imunitním systémem, se počíná množit a v oslabeném těle vytvářet mohutné kolonie.
b) V tom okamžiku se imunitní systém snaží všemi prostředky zabránit dalšímu šíření tohoto parazita, ale sám nemá dostatek sil.
c) Imunitní systém spustí proces extrémně rychlého množení buněk a tím se snaží vybudovat ochrannou bariéru proti vetřelci. Tradiční medicína tento stav nazývá rakovinou.

Všeobecně se také má zato, že proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání. Ovšem Simoncini (viz obr. vpravo) uvádí, že metastázy jsou způsobeny houbou Candida. Houba může zničit buňky normálně fungujícího imunitního systému. Imunitní systém je klíčem buněčné regenerace. Bohužel každým rokem se počet pacientů s rakovinou zvyšuje. Ve skutečnosti jde o velmi dobře naplánovanou válku proti imunitnímu systému.

Imunitní systém se oslabuje nevhodným stravováním, různorodými přidanými potravinářskými látkami, pesticidy a herbicidy, očkováním, elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky nebo stresem moderního života. Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku svého života mnohdy přijmou až 25 různých druhů očkování, ale v této době se právě buduje jejich imunitní sytém.

Plán globálního vládnoucího systému je prostý – snížit lidskou populaci prostřednictvím oslabeného imunitního systému člověka. Pokud někde nestačí rozvrácený imunitní systém, tak dílo dokoná chemoterapie nebo radioterapie. Nejúčinnější metody jak zničit buňky v těle. Většina moderních "léků" na rakovinu je postavena na postulátu, že se u pacienta podaří rakovinové buňky zabít dříve než ty zdravé.

Ve skutečnosti se má ovšem situace podstatně jinak.

Toxické látky během chemoterapie zabíjejí buňky imunitního systému, ale plíseň candida se šíří dále. Fragmenty imunitního systému nejsou schopny ovládat buňky candidy. Houba se šíří do dalších a dalších orgánů a tkání. Rakovina se šíří tělem. Ti, kteří se zdají být po operaci nebo chemoterapii zachráněni, jsou ve skutečnosti časovanou bombou. Imunitní systém je zničen. Takže recidiva je jen otázkou času.

Chemoterapie může být úspěšná v případě ryze infekčních chorob nebo sexuálně přenosných onemocnění. Aby člověk mohl být vyléčen z rakoviny, musí být u něho extrémně posílen imunitní systém, a nikoliv ještě oslabován. Když Simoncini zjistil, že rakovina je v podstatě plísňové onemocnění, začal hledat účinné fungicidní léky. Jenomže se zároveň ukázalo, že antifungální léky nefungují, jak by měly. Candida rychle mutuje a umí se účinným způsobem přizpůsobit danému léčivu.


Lékař nakonec zjistil, že se plíseň nedokáže adaptovat na přítomnost hydrogenuhličitanu sodného, který je hlavní složkou jedlé sody. Z nějakého důvodu se houba nedokáže přizpůsobit prostředí, které aktivuje jmenovaná látka. Simoncini tak začal svým pacientům vpravovat do těla roztok hydrogenuhličitanu sodného, který byl vstřikován přímo do nádoru prostřednictvím nástroje, který se podobal endoskopu.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

V roce 1983 dr. Simoncini léčil italskou ženu, která se jmenovala Gennaro Sangemano, které lékaři předpověděli smrt během několika měsíců. Trpěla rakovinou plic. V rukách Simonciniho se však v pozoruhodně krátké době uzdravila. Množství následných testů nepotvrdilo přítomnost rakoviny. Lékař posílen úspěchem začal praktikovat tuto metodu i s ostatními pacienty a opět s velkým úspěchem.

Nakonec se rozhodl, že přednese své závěry italskému ministerstvu zdravotnictví v naději, že budou zahájeny oficiální klinické studie. Jaké však bylo Simonciniho překvapení, když italské ministerstvo zdravotnictví nejenže neschválilo požadované klinické testování, ale zároveň ho zažalovalo a připravilo o jeho lékařskou licenci ve smyslu toho, že léčil pacienty neschváleným postupem. A jsme u podstaty věci. Takže my, lidé, se prostě můžeme nechat léčit pouze metodami, které schvaluje globální mocenský systém. V opačném případě se každý lékař, ale v podstatě kdokoliv vystavuje nebezpečí perzekuce ze strany novodobé mocenské inkvizice.

Masmédia (vlastněná samozřejmě opět jedním a tím samým mocenským systémem) zahájila nevybíravou kampaň zesměšňování, takže v podstatě nebylo dne, aby Simoncini nebyl vláčen v tisku. A vše vyvrcholilo vykonstruovaným případem zabití pacientky, takže tento talentovaný doktor vyfasoval tři roky "na tvrdo". Souběžně vydaly zdravotnické instituce prohlášení, že způsob léčby rakoviny prostřednictvím roztoku hydrogenuhličitanu sodného je "bláznivý" a "nebezpečný". V době, kdy miliony pacientů zemřou bolestivou smrtí "osvědčenou" a "bezpečnou" chemoterapií. Naštěstí se Tullio Simoncini nenechal zastrašit. Poté, co byl propuštěn z vězení, pokračoval ve své práci. Jeho speciální metoda prý slaví velké úspěchy. V některých případech trvá procedura několik měsíců a v jiných případech (například v případě rakoviny prsu) několik týdnů. Simoncini často radí lidem i po telefonu nebo e-mailem. Je velmi vstřícný ke každé žádosti.
Zde je internetová stránka dr. Tullia Simoncini: http://www.curenaturalicancro.com/

Stisknutím záložky "contact" je možné lékaře osobně písemně kontaktovat se svou žádostí.

Pojďme se však vrátit k našemu tématu. Není to totiž zdaleka všechno.

Rakovinové buňky obsahují jedinečný biomarkerový enzym "CYP1B1". Enzymy jsou bílkoviny, které katalyzují chemické reakce. "CYP1B1" mění chemickou strukturu látky zvané "salvestrol", která se nachází v mnoha druzích ovoce a zeleniny. Chemická reakce převede "salvestrol" do komponentu, který rakovinové buňky zabijí bez poškození těch zdravých.

"CYP1B1" je tedy enzym, který je produkován pouze v rakovinových buňkách a reaguje se "salvestrolem", který je přítomen v ovoci a zelenině, a tvoří tak látku, která působí pouze na rakovinové buňky".

Toto je velmi důležité zjištění, které zároveň objasňuje, proč je tak důležité pro osoby postižené rakovinovým onemocněním pít čisté šťávy z ovoce a zeleniny!! Zároveň je důležité vědět, že "salvestrol" vzniká v rostlinách, které jsou samy napadené plísňovým onemocněním. Salvestrol je v podstatě produktem imunitního systému těchto rostlin.

Salvestrol je přírodní ochranná látka, která se nachází v ovoci a zelenině. Je velmi úspěšná v boji proti plísňovým parazitům. Je zjištěno, že čím více je plísňové onemocnění v organismu rozšířeno, tím masivněji salvestrol proti danému parazitu působí. Velmi velké množství této látky obsahují tyto plody těchto rostlin: jahody, borůvky, maliny, hroznové víno, černý rybíz, červený rybíz, ostružiny, brusinky, jablka, broskve, meruňky a dále brokolice, zelí, artyčok, červené a žluté papriky, avokádo, chřest a lilek.

Ale přesně toto nadnárodní zemědělské a farmaceutické korporace řízené globálním vládnoucím systémem velmi dobře vědí. A proto neváhají investovat obrovské peníze do následujících aktivit:


a) Vyvíjejí a produkují chemické fungicidy, které zabíjejí plísně a houby, a zabraňují tak vzniku přirozené ochrany (salvestrolu) v rostlinách v reakci na plísňovou infekci. Salvestrol obsahují pouze plody, které nebyly ošetřeny chemickými fungicidy!!! Zapomeňte tedy na nákup ovoce a zeleniny v klasických obchodním řetězcích, kde je ovoce a zelenina pod režimem kontroly.
b) Prakticky všechny fungicidy blokují produkci "CYP1B1". Proto, pokud budete jíst chemicky zpracované ovoce a zeleninu, tak bez potřebných pozitivních účinků

A ještě jedna důležitá informace na závěr:


"Houby a parazitické plísně se začínají množit v těle, když se člověk nachází v tzv. dlouhodobém oxidativním stresu. Hlídejte si, prosím, svou acidobazickou rovnováhu v těle!!"

David Icke

http://www.davidicke.com/articles/medicalhealth-mainmenu-37/29121

Preklad: Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/

(krátené)


Ďalšie materiály DAVIDA ICKEA nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Co je to vlastně láska?
http://www.cez-okno.net/clanok/david-icke/co-je-to-vlastne-laska

Autori: 
Sekcie: 
september 29, 2012 14:41 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym05
  Anonym05december 06, 2012 23:31 popoludní

  Komentár: 

  V treťom tmavo zvýraznenom odstavci kde sú odstavce a),b), c), sú popísane nezmysly o imunitnom systéme, najprv silný imunitný system dovolí množiť kolonie,potom sa imunitný systém bráni, a zase sa množia bunky. Už mám dojem, že sa hovorí o 2 imunit.systémoch a to :
  imunitný systém huby, a imunitný systém hostiteľa. Teda že ak imunitný systém hostiteľa sa oslabý, tak imunitný systém huby ešte viac posilňuje rast kolonií, a to že je rakovina.
  Asi sa dám na prekladateľskú dráhu, lebo toto sú preklady hodné žiaka ZŠ...

 2. Obrázok používateľa Marta
  Martamáj 05, 2013 17:34 popoludní

  Komentár: 

  SODA

 3. Obrázok používateľa Martin
  Martinjúl 08, 2014 00:07 dopoludnia

  Komentár: 

  Rakovna rozhodne nie je huba, ale zhubne ochorenie. Viac info tu: http://www.123hjemmeside.dk/cancer_is_not_a_fungus

  Tullio Simoncini svoju teoriu nikdy nepodporil serioznym vedeckym vyskumom. Jeho liecba je velmi sporna a vraj moze byt zivotu nebezpecna, ak sa vykonava bez monitorovania a uvazenia inych okolnosti, moze totiz poskodit niektore organy. Samotny dr. Simoncini bol uz obvineny z podvodu a zavinenia smrti v Taliansku a je vysetrovany aj v Holandsku, kde na istej klinike vykonaval tuto liecbu (ta klinka to uz nerobi). Viac info tu: http://www.cancertreatmentwatch.org/reports/simoncini.shtml

 4. Obrázok používateľa Vesna
  Vesnajúl 14, 2014 09:28 dopoludnia

  Komentár: 

  Rakovina nie je zhubné ochorenie takisto ako nie je huba, ale stav orgasnizmu. Nejdem sa tu vyjadrovať k liečebným praktikám p. Simonciniho lebo ich nepoznám. Príspevok k nemu pod článkom by však mohol odradiť mnohých, ktorí by si inak článok podrobne preštudovali a mohol by im pomôcť. Určite už nepomôže tým, ktorí bohužiaľ majú tesne pred smrťou, ale mnohým tým, ktorým ešte zostal dostatok času, aby svoj neutešený stav tela zvrátili. Podstata je vlastne až v samom závere článku a tou je acidobázická rovnováha. Určite nikomu by nepomohlo popíjanie iba samotnej sódy bicarbóny popri konzumácií rezňov, gulášov a pod. Hydrogén uhličitan sodný je iba jeden z mnohých podporných prostriedkov telu prospešných v prípadoch silného prekyslenia, aj ten musí byť úplne čistý vo vysokej farmateutickej kvalite. Rozhodne to nie je žiaden prášok do pečiva, ako si to na niektorých weboch mylne zjednodušujú. Mnohí ľudia si nedbalo prečítajú nejaký článok, vyberú si z neho "hrozienko z koláča" a zázračný liek na vyliečenie rakoviny je na svete! Dostať organizmus do acidobázickej rovnováhy, zbaviť sa parazitov, vrátane spomínanej povestnej Candidy Albicans pri dnešnom životnom štýle nie je vôbec jednoduché. A to si ešte pacienti aj lekári nechcú pripustiť ani kvasinky ani plesne ani iné parazity, čo si kľudne prosperujú v ich telách. Zo svojho okolia viem, že ľudia vytrvalo dúfajú v tú akúsi zázračnú pilulu, ktorú stačí prehltnúť a všetko bude zase ako za mlada. Neprestávajú sa však vykrmovať umelými jedlami a nápojmi, vysedávať doma pri telke, stresovať sa nezmyslami a iné novodobé radovánky. Namiesto toho, aby pre začiatok skočili dať si spraviť rozbor kvapky krvi pod mikroskopom v tmavom poli. Nestačili by sa čudovať, čo všetko si v nich veselo žije a čo im v konečnom dôsledku, keď zlyhá imunita, nastolí tú rakovinu, niekde v tele. Viac než čakanie na Godota (zázračnú pilulu) treba sa spoľahnúť na zdravý rozum a matku prírodu, tá nikdy nezlyhá, ak sa jej dá čas a priestor, aby vyliečila. A medzi liečiť a liečiť a liečiť až do smrti (ako naši velevážení doktori) a medzi vyliečiť je obrovský rozdiel a to nielen v tej predpone.

 5. Obrázok používateľa Jan
  Janaugust 31, 2018 23:56 popoludní

  Komentár: 

  a čo ste tým všetkým chcel povedať a nepovedal ste v podstate nič?

 

 

Top