Obrázok používateľa CEZ OKNO
David Icke v Praze

David Icke vystoupí 25. září v Praze. Zdálo se mi, že je to informace notoricky známá, ale když se teď dívám, že jeho videorozhovor předjímající tuto událost má (jen) asi dvacet tisíc zhlédnutí, tak si myslím, že by jich mohl mít více (české titulky). David Icke není tak úplně můj šálek čaje, do Prahy na něj nepojedu, ale uznávám, že informace od něj mohou leckoho probudit. Doporučuju si ho jít poslechnout.

Rozhovor mě inspiroval k této poznámce: Poněkud nervózní český novinář se snaží Davidovi podsunout mezi Čechy oblíbené obecně rozšířené mylné, dětinské a neodpodstatněné názory, že Češi mají mimořádnou pozornost světa, protože trpěli za komunismu, provedli úžasnou sametovou revoluci, a Havel je světoznámý, že Praha je mimořádné esoterické a mystické centrum a brána čehosi. To vše si o sobě myslíme, jen v cizině o tom bohužel téměř nic nevědí. Což vím z vlastní zkušenosti. Myslím, že odpovědi Davida Icka to zřetelně uvádějí na pravou míru...

A když už jsem u toho, neschvaluju ani názor, že Češi jsou výjimeční taky proto, že jejich jazyk je výjimečný, dokonalejší než angličtina... jak tvrdí jistý český "channeling". To je směšné. Kdo se dostane v angličtině dál než na maturitní elementární úroveň, nepřestává žasnout, jak bohatý a dokonalý jazyk je angličtina. Má k tomu samozřejmě jiné prostředky než čeština. A podobně všechny jazyky na světě mají svou dokonalost, jinými prostředky vyjádřenou.

A už vůbec nevěřím, že informaci o nadřazenosti češtiny by poskytl channelingem vesmír. To se tam muselo vloudit z lidské mysli. Vesmírné bytosti, pokud jsou to skutečně ony, kdo promlouvá, nikdy nehovoří o věcech, které lidské bytosti rozdělují, o tom, že některý národ a jazyk jsou lepší než ostatní... to je z duchovního hlediska úplný nesmysl.

My Češi jsme stejně dobří jako všichni ostatní, jsme lidské a božské bytosti jako všichni ostatní. Není třeba si vymýšlet žádné historky o nějaké nadřazenosti jen proto, aby se naše kolektivní národní ego cítilo lépe. Pomalu si zvykejme, že není třeba živit žádné (individuální ani kolektivní) ego - bez něj nám bude mnohem a mnohem líp...

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


VIDEO nájdete na tejto adrese

september 22, 2010 15:44 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 23, 2010 09:16 dopoludnia

  Komentár: 

  Chemtrailsovalo také letadlo, ve kterém letěl Icke ?

 2. Obrázok používateľa Lol
  Lolseptember 23, 2010 18:52 popoludní

  Komentár: 

  Iste, ale len nad mestom kde zijes ;)

 

 

Top