Obrázok používateľa CEZ OKNO
Delfíni vyplaveni na břehu moře předávají vzkaz lidem planety Země

Život na Zemi se vytrácí, pokud se lidé neprobudí v dostatečném množství a neochrání svoji planetu a život na ní, potom život, jaký jste lidé znali, nebo vaší rodiče a babičky a dědečkové, již nebude přes velké změny otrávení životního prostředí a používáním technologií, které ubližují a ničí vše živé, včetně na jiné jemnohmotné úrovni jedinců, možný.

Tento vzkaz, aby si lidé začali navzájem pomáhat a to i zvířatům a veškerým životním formám, včetně planety Země, byl předán vyplavením skupiny delfínů, jejich duše přišli z pozitivních světů. Jsou to vyspělé duše, pomáhající v projektech pomoci planetě Zemi v udržování a posilování pozitivních vyšších frekvencí, které pomáhají se lidem rozpomenout "Kdo jsou a proč jsou zde".

Díky ochotě lidí na pobřeží, bylo umožněno této skupině duším dále plnit tyto úkoly Stvořitele k pomoci nám všem a planetě Zemi.

Místo i čas vyplavení delfínů, nebyl náhodný, ale vše mělo svůj význam i kameraman byl na správném místě, tak aby byl předán tento materiál lidem k jejich uvědomění.

Dáváním Lásky z vašeho otevřeného a milujícího srdce pomůžete změnit tento svět.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Video pořízeno v Brazílii dne 5. 3. 2012

Zdroj: http://www.youtube.com/user/crariyo

Prevzaté z: http://pratele-nebe.cz/

apríl 10, 2012 20:00 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 10, 2012 20:23 popoludní

  Komentár: 

  Aký vzkaz? Ja som z toho videa nič nepochopil......

 2. Obrázok používateľa Anonymný
  Anonymnýapríl 11, 2012 09:39 dopoludnia

  Komentár: 

  Tak si ho pozri ešte raz a ak to nepomôže, tak by si mal na sebe ešte pracovať. :-)

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 12, 2012 00:49 dopoludnia

  Komentár: 

  No treba jsme toho znicili tolik, ze ty chudaci delfini ztraceji orientaci a svoji prirozenou shopnost vyhnout se suchymu brehu. Zadnej vzkaz tam neni, ale podstata toho videa je jasna, alespon tem co trochu mysli....

 

 

Top