Obrázok používateľa CEZ OKNO
Deset exopolitických událostí za rok 2014 (TOP 10)

Rok 2014 byl velkým rokem na poli exopolitiky – tedy na poli rodící se vědy o chápání politických důsledků UFO a mimozemského života. Odehrálo se mnoho exopolitických událostí, které byly zahrnuty v článcích o novinkách a ve videích po celém světě. Tento vývoj ukazuje na dva vzájemně se doplňující procesy, které budou pravděpodobně v roce 2015 pokračovat a povedou k velmi odlišným výsledkům. Tím prvním procesem je po desetiletí zatajovaná politika zakrývání důkazů mimozemského života, kdy je patrné, že je tento proces pomalu objasňován - díky neutuchajícímu hnutí za odhalení.


Tím druhým procesem, který existuje, je oficiální snaha připravit veřejnost na blížící se objev mimozemského života. Tyto procesy mohou vést buď “ke světu po prozrazení“, jestliže bude odhaleno zakrývání UFO a mimozemšťanů; anebo ke “světu po objevení“, kdy se lidstvo dozví, že není samo. Zde je mých deset nejdůležitějších exopolitických událostí (seřazených odzadu), založených na kombinaci popularity, přesvědčivosti a významu, a to jak vůči světu “po prozrazení“, tak vůči světu “po objevení“ v blízké budoucnosti.

10. událost:

11. listopadu 2014 Evropská vesmírná agentura (ESA) potvrdila, že obdržela záhadný signál z komety 67P/Čurjumov-Gerasimenko. ESA popisovala signál jako “záhadnou píseň“ a nahrála záznam s popiskem: „Poslechněte si naši kometu, jak zpívá.” Toto potvrzení následuje měsíce po zvěstech, že mise Rosetta byla původně vyslána, aby zkoumala rádiový signál z komety zachycený poprvé před 20 lety.

9. událost: 24. února 2014 byl zveřejněn uniklý dokument z NSA, který přímo odhaluje jasné spojení mezi skrytými online operacemi zpravodajské komunity nesoucí název “Five Eyes” (USA, VB, Kanada, Austrálie a Nový Zéland) ohledně záležitostí UFO. Dokument se nazývá „The Art of Deception: Training for a New Generation of Online Covert Operations“. Tento dokument je přímým důkazem, že zpravodajská komunita cvičí své skryté operativce ku podvádění veřejnosti v rámci řady citlivých národně-bezpečnostních otázek včetně UFO.

8. událost:

během časového období až do 9.11.14 observatoř NASA, nazývaná SOHO (Solar and Heliospheric Observatory), zachycovala záhadnou oblast poblíž Slunce, kde byla očividně absorbována aktivita Slunce nějakým neviditelným objektem. O obrovském kulovitě-čočkovitém poli se tvrdí, že je součástí vyspělé technologie na principu “Dysonovy sféry”. Zdá se, že záběry SOHO ukazují na důkaz toho, že sluneční energie byla absorbována gigantickým, čočkovitým kolektorem, jehož přibližná velikost byla větší než Slunce samotné!

7. událost:

14. srpna 2014 vozítko na Marsu, Curiosity, vyfotografovalo objekt, který vypadá jako jakási stehenní kost na povrchu Marsu. Když byla fotografie zveřejněna přidruženou laboratoří NASA o pár dní později, tvrdili počáteční pozorovatelé, že jde o fosilizovaný úlomek kosti. Nejprve tvrzení o stehenní fosílii vygenerovalo mnoho mediální pozornosti a veřejné rozepře, a to s reportážemi v hlavních médií jako byly Huffinghton Post a britský Daily Mirror. Avšak ve vzorci obvyklé rychlé reakce, NASA odpovídá na tuto rostoucí kontroverzi 21. srpna 2014 a tvrdí, že objekt je jen kámen. Nikoli však podle rostoucího počtu nezávislých badatelů, kteří odkryli dřívější záběry vozítka Curiosity, jež vypadaly jako různé životní formy na povrchu Marsu.

6. událost:

8. dubna 2014 vystoupil na veřejnost údajný informátor USMC (Americká námořní pěchota) s tvrzením, že strávil 17 let na Marsu, kde sloužil na tajné vojenské základně, a jehož hlavní misí bylo chránit pět civilních vesmírných kolonií. V exkluzivní výpovědi vysílané na ExoNews TV, Randy Cramer, který používal pseudonym kapitán Kaye, řekl, že Obranné síly Marsu rekrutují personál z různých vojenských služeb. Tvrdí, že byl rekrutován z jakési skryté větve americké námořní pěchoty, nazývané “Zvláštní sekce”, a také že sloužil v tajné vesmírné flotile po téměř tři roky.

5. událost:

27. června 2014 bylo oficiálně uvedeno do provozu útočiště pro vesmírné návštěvníky na Havaji při slavnostním ceremoniálu na ostrově Big Island, které je zaměřeno na přivítání mimozemských návštěvníků na Zemi. Mimozemské útočiště bylo nejprve vyhlášeno deklarací oficiálními zástupci Znovu-obnoveného království na Havaji. “Deklarace za vytvoření útočiště pro vesmírné návštěvníky na Havaji“ umožňuje mimozemšťanům přistát na svrchované půdě, která byla vyhlášena Znovu-obnoveným královstvím Havaje.

4. událost:

27. října 2014 papež František podpořil myšlenku, že mimozemský život – na který se odkazuje jako na “bytosti vesmíru” – se vyvinul způsobem, který odpovídá plánům „boha stvořitele“. Papežův výrok byl překvapujícím souhlasem s názorem, že aktivity mimozemského života ve vesmíru mohou být součástí vesmírného plánu. Následkem toho, sdělení papeže Františka je přípravou katolického světa na odhalení mimozemského života navštěvujícího náš svět v UFO a také to, že to může být součástí „plánu stvořitele“.

3. událost:

19. srpna 2014 oznámila ITAR-TASS, že ruští vědci našli mikrobiální život na povrchu Mezinárodní vesmírné stanice (ISS). Rusové poprvé zachytili mikroby již před rokem a potvrdili, že organismy mohou žít při nulové gravitaci, při extrémně nízkých teplotách a s kosmickým zářením. Nehledě na drsné podmínky, vědci oznámili, že bakteriím se na povrchu ISS dařilo a mohly by tam přežívat po roky. Ruský objev je pozoruhodný, protože potvrzuje, že mimozemské mikroby mohou prosperovat i hluboko ve vesmíru.

2. událost:

mezi 18.-19. září 2014 NASA a Knihovna Kongresu pořádaly sympózium o tom, jak se může připravit společnost na odhalení mimozemského života. Přední astrobiologové z celého světa byli svoláni do Knihovny Kongresu ve Washingtonu, D.C., aby diskutovali o nejnovějších vědeckých teoriích a vývojích při hledání mimozemského života. Účastníci mluvili o důsledcích nedávných vědeckých průlomů jako o objevech existence exoplanet, nových teoriích o podmínkách, na základě kterých se může mimozemskému životu dobře dařit a jak s ním komunikovat. Sympózium zaujalo stanovisko, že objevení mimozemského života je nevyhnutelné a že veřejnost potřebuje být připravena.

1. událost – událost č. 1:

29. ledna 2014 zachytila kamera Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) to, co vypadalo jako neznámý žlutý elipsovitý objekt, parkující v nákladním doku trupu ISS. Video ukazuje leskle vyhlížející žluté UFO v doku ISS asi přes dvě minuty, kdy se Země pomalu otáčí v pozadí. Video končí záběrem ISS, kde se obrazovka zamodří. To naznačuje, že NASA ustřihla živý přenos z ISS, jakmile si uvědomila, že toto video parkujícího UFO v doku ISS vysílá živě do světa. Pozice zaparkovaného UFO v doku naznačuje, že nejde o výsledek anomálie kamery, ale o opravdovou vesmírnou loď neznámého původu. To vedlo ku mnoha spekulacím, totiž, že UFO zaplulo do doku, aby se mimozemšťané mohli setkat s astronauty NASA, jak se již v minulosti údajně stalo.

© Michael E. Salla, Ph.D., 31. 12. 2014

http://exopolitics.org/top-ten-ufo-and-exopolitics-stories-for-2014/

Preklad: Karel Rašín

http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Odhalenie
http://www.cez-okno.net/rubrika/odhalenie


január 10, 2015 23:49 popoludní

 

 

Top