Obrázok používateľa CEZ OKNO
Déšť a chemtrails 18. 6. 2015

Včera tu v ČB skoro nepršelo, i když radar Brdy zde ukazoval i srážky "zelené" intenzity, to jest docela slušný déšť. Jak si ze svého bydliště občas všimnu, není to tu poprvé, že radar ukazuje srážky a ve skutečnosti tu není nic, i naopak, že neukazuje a sprchne. (To se netýká "bouřkových koláčů", ty jsou zobrazovány s velkou přesností.)

Obrázek z mého archívu: například takhle pěkně dělal kroužky/srážky/bouřky moravský radar Skalky 13. 6. 2015, viděno slovenským radarem SHMÚ
Obr.►http://3.bp.blogspot.com/-aoBYCYX__po/VYPUiwqd0lI/AAAAAAAAZCE/WD9mIt-686...

Včerejší déšť a chemtrails

Včerejší déšť přecházející přes ČR byl opět tvořen součinností umělé "fronty" tvořené bílou chemtrailsovou oblačností a pod ní ležící vrstvy umělé žluté oblačnosti vytvořené mikrovlnným odpařováním vody ze zemského povrchu. Tyto dvě vrstvy jsou nutné k tomu, aby mohl být mikrovlnným "podrážděním" spuštěn déšť.

Reálné zobrazení (satelit NOAA): Dvě vrstvy oblačnosti potřebné k výrobě dešťě: žlutá z umělého vypařování a bílá chemtrailsová vrstva přivádějící masu vzduchu o nižší teplotě.

Přirozený koloběh vody už dávno na zeměkouli nefunguje přirozeně, do všech jeho fází je uměle zasahováno nebo jsou uměle vytvářeny/potlačovány. Oblačnost je dnešními technologiemi uměle tvořena přímo na (klimateroristy) určeném místě - místním vypařováním, nad ni se vyrobí/přivede bílá chemtrailsová fronta táhnoucí vzduchovou hmotu o odlišné teplotě, a pomocí mikrovln zaměřených přesně nad potřebnou oblast se spouštějí srážky. (To je samozřejmě velmi zjednodušeně popsáno, ale pro potřeby malého osvětového článečku to snad postačí.)

Snímky:
- satelit NOAA: http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsavhrrview.html,
- radar http://radar.bourky.cz/

Chemočáry dešťové "fronty" 18. 6. 2015 jsou výborně patrné na "nočním zobrazení" NOAA.

Jiné zobrazení (b4) NOAA, které jasně ukazuje, že bílá oblačnost je tvořena z rozpínajících se chemtrailsových čar.

Radarové zobrazení deště v 5.00. Radar Brdy vydal své mikrovlnné kruhy k popohnání srážek (ale nejsou vidět moc zřetelně, asi už to zobrazení trochu "rozmazali", aby to kroužení nebylo tak do očí bijící... přece jen už je pár zvědavců, co se ptají "Proč?" )
Obr.►http://4.bp.blogspot.com/-4efPNnOQccY/VYPHzEYuc0I/AAAAAAAAZBo/ecpOh0OJ6v...

Dnešní (19. 5. 2015) scénář deště je téměř totožný jako včerejší.

A je právě 10.00 a zřejmě na celý den po dešti, tolik zas toho nenapršelo, tak přece jen dojde na ten rýč a lopatu... tak to už zřejmě nestihnu projít emailovou poštu za několik dní, mějte prosím strpení...

Orgonet

Obrázky: www.chmu.cz

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Chemtrails
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/chemtrails


Autori: 
Sekcie: 
jún 18, 2015 10:41 dopoludnia

 

 

Top