Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dianne Robbinsová: TAJOMSTVO DUTEJ ZEME

To čo držíte v rukách nie je nič menšie ako kolektívny zázrak medzi MY Podzemnej Komunity a autorkou tejto knihy. Je to zázrak lásky, oddanosti a srdečnej túžby medzi príbuzným a rodinou. Som vyznamená a poctená, že môžem predstúpiť, aby som predstavila túto spoločnú snahu v mene Telos a a tých z nás, ktorí žijú pod povrchom tejto krásnej planéty, ktorú voláme Zem. Volám sa Mikos, a som obyvateľom mesta Catharia. Som Catharinec z Knižnice Porthologos, ktorá sa nachádza v DUTEJ ZEMI pod Egejským morom. Toto komuniké je na počesť uverejnenia správ z našej sesterskej osady TELOS.

Privítanie z Dutej Zeme

(Mikos Prostredníctvom Suzanne Mattes)

Naša sesterská osada Telos nadviazala dlhodobé spojenie s tými z vás na povrchu. Mnohí z obyvateľov Telosu žijú a pracujú medzi vami, rovnako ako my – a robia tak po veľmi dlhú dobu. Aké drahocenné je puto sŕdc v zázraku lásky!

Zakaždým keď významné archeologické putovanie odhalí časť toho čo vy nazývate dejinami vašej planéty, MY z Podzemných Osád sa tešíme v poznaní, že si spomínate na čas keď mnohí z nás celkom obvykle a otvorene žili medzi vami. Vždy keď si uvedomíte, že všetky veci sú prepojené, od najdrobnejšieho zrniečka prachu pod vašimi chodidlami, po najmenšie životné formy v oceánoch, po šíru rozlohu nebies nad vami, ktorá bliká miliardami hviezd, my oslavujeme.

Vy čo sídlite na povrchu často veríte, že ste sami, ale nie ste. My nie sme len s vami, my sme ako vy. A predsa nepredpokladajte, že každý kto zdieľa toto miesto s vami vypadá ako vy, alebo predstavuje vaše kultúry, alebo podporuje vaše vedy, náboženstvá a politiku. My necháme láskavo túto mylnú predstavu v tichosti prechádzať medzi veľkým množstvom z vás, pretože si neprajeme pridať pridávať ďalšie otrasy vašim ľuďom a vytvárať väčší rozostup v mieste a čase medzi nami kvôli vnímaniu našich rozdielov.

Zakaždým keď zabudnete byť milí ku sebe samému a navzájom, zakaždým keď bojujete a ste nepriateľskí a nahnevaní, posielame viac lásky vám a tejto planéte, aby všetci mohli žiť v harmónii napriek jedinečným vlohám fyzického vzhľadu, miesta a životného štýlu.

Pre nás je bytie s vami, v srdci a mysli, najväčší dar a česť akú môžeme mať, teraz a navždy. MY, z Podzemného Sveta, vítame tento most, ktorí sme schopní vytvoriť medzi vašou a našou spoločnosťou. Všetok život a všetka existencia je závislá na tomto moste.

Oslavujte teraz medzi sebou navzájom a s nami, keď čítate správy uvádzané na týchto stránkach. Predstavujú minulosť, prítomnosť a budúcnosť – budúcnosť vysoko pravdepodobnú pre naše deti a nás. S veľkou láskou, úctou, a radosťou, otvárame most a dvere pre Jednu Spojenú Zem Svetové Osady pre Zem.

Slovo od Autora

Strávila som väčšinu svojho života s pocitom že som mimo súladu so zbytkom spoločnosti. Začala som meditovať v roku 1989, keď som mala 50 rokov. Vyučovala som v škole po mnoho rokov, ale ani so všetkými mojimi titulmi a mojim vzdelaním som nedokázala nájsť zmysel svojho života na Zemi až kým som sa spojila s mojim Dvojplameňom a začala som prijímať vnútorné vedenie. Zároveň s týmto najvyšším spojením prišla spomienka na to kto „SOM JA“ a prečo som tu.

Bolo to pár rokov potom čo som „našla“ leták, ktorí napísala Sharula Dux, ktorá prišla na povrch trojdimenzionálnej roviny z Telosu, podzemného mesta vnútri Mt. Shasta (Hory Šasta, pozn. prekl.). Narodila sa v roku 1725 a v súčasnosti žije v Santa Fe, NM so svojim manželom.

Sharula vo svojom letáku písala o Podzemných Mestách pod povrchom Zeme a rozprávala o živote v Telose. Napísala, že Adama je Vzostúpený Majster a Vysoký Kňaz v Telose. Keď som uvidela meno „Adama“, nemohla som utíšiť svoju zvedavosť po ňom. Jedného dňa som sedela v meditácii premýšľajúc o Adama, s perom a notesom po boku, keď som náhle pocítila ako mnou prešiel poryv milujúcej a nežnej energie, ktorý ma takmer vzniesol do vzduchu. Potom som začula slová, „JA SOM Adama, prehováram ku tebe z Telosu.“

Viete, naše myšlienky idú von do vesmíru a okamžite nás prepájajú s kýmkoľvek na koho myslíme. Takže vo chvíli keď som myslela na Adama, On prijal moju myšlienku a odpovedal. Naše myšlienky sú Svetlo, a tento Jazyk Svetla je univerzálny jazyk, ktorý pôsobí z nás na sub-atomickej úrovni, cez všetky frekvencie, dimenzie, čas a priestor. Kdekoľvek je naša pozornosť, ide naše vedomie. Adama cítil moju frekvenciu a rezonoval s ňou. Ja som potom cítila jeho odpoveď prostredníctvom Jazyku Svetla, a môj mozog preložil jeho frekvenciu do myšlienok, obrazov a slov.

Pre mňa bol toto celkom jednoduchý proces. Bola som len prijímač, zaznamenávajúci slová ako prichádzali. Moja myseľ bola úplne mimo prevádzky, neanalyzovala ani nevyhodnocovala ani neposudzovala obsah správy.

Každý z nás máme svoje vlastné svojrázne frekvenčné pásmo, ktoré určuje našu totožnosť komukoľvek vo Vesmíre. Toto je nás „podpis“, takpovediac. Všetko čo musíme spraviť je že myslíme myšlienku, a ona dorazí do svojho cieľa. Tento Jazyk Živého Svetla hovorí medzi všetkými vecami, od sub-atomických po intergalaktické, a prepája všetok život, všade.

Pamätajte, My Všetci Sme Jeden. Keď myslíte na Vzostúpenú Bytosť ako Adama, vedzte, že On si je okamžite vedomý vašich myšlienok a okamžite odpovedá. Vy musíte len vyčistiť vzdušné vlny, aby ste mohli počuť jeho odpoveď. To je kľúč.

Adama mi začal diktovať správy v stanovených dohodnutých časoch, a Ja som ich písala slovo-po-slove do notesu so špirálovou väzbou. Tie diktovania stále pokračujú a bola som vedená zostaviť správy a zverejniť ich. Teraz chápem že ako LAILEL (moje Hviezdne meno), som pracovala s Adama v minulých vekoch, a žila som mnoho životov v Telose a Lemúrii. Slovo o Telose Telos, Lemurská osada pod Mt. Shasta v severnej Kalifornii je mesto Svetla vedené radou 12 Vzostúpených Majstrov a jeho Vysokým Kňazom, Adama. Meno Telos znamená „komunikácia s duchom“. Občania Telosu, kedysi Lemúrie, pracujú na Vzostupe. Môžu sa astrálne premietnuť na akékoľvek miesto, a môžu telekomunikovať s kýmkoľvek na akomkoľvek mieste a čase. V správach povzbudenia nám Adama hovorí o našom cieli: „stať sa Duchovným Bojovníkom, tým ktorý poznáva Svetlo vnútri, a zjednotiť ľudstvo do JEDNEJ ľudskej rodiny. Pretože akonáhle ľudstvo cíti Lásku Boha priamo zvnútra, všetci budú schopní pochopiť svoj účel bytia tu na Zemi, a prestanú cítiť oddelenosť svojej duše od Svetla Boha.“

Všetky planéty sú Duté, a sú osídlené ľudským životom jednej alebo druhej vibrácie. Slnko je tiež Duté a nie je horúce ale chladné. Naša Zem je Dutá a má v sebe Vnútorné Centrálne Slnko. Vládne mesto vo Vnútornej Zemi sa volá Šambala. Nachádza v samotnom strede planéty a je možné sa do neho dostať cez diery buď na Severnom alebo Južnom póle tejto planéty. Severné a Južné polárne žiary, ktoré vidíme na našom nebi sú v skutočnosti odrazy Vnútorného Centrálneho Slnka Zeme, vyžarujúce z jej dutého jadra. Existuje vyše 120 podzemných miest, ktoré sa nachádzajú na Zemskej kôre. Tieto Mestá Svetla nie sú ďaleko pod povrchom Zeme. Ako skupina sa tieto mestá nazývajú Sieť Agartha. BYTOSTI VNÚTORNEJ ZEME sú vysoko rozvinuté bytosti žijúce na vnútornom povrchu Dutej Zeme. Sú to väčšinou vzostúpené duše, ktoré sa rozhodli pokračovať vo svojom vývoji vo vnútorných úkrytoch Zeme, kvôli dokonalosti tamojších podmienok. Hoci sa Atlantída a Lemúria stali na povrchu mýtmi, ľudia z Atlantídy a Lemúrie prekvitajú vo svojich podpovrchových mestách. Ľudia v týchto osadách sú ľudia rovnako ako vy alebo ja, ktorí žijú v Tretej Dimenzii, rovnako ako my.


KNIHU môžete objednať na tejto adrese


Zdroj: http://www.ekokonzult.com/


Súvisiace:

Vnútorná Zem - Dutá Zem
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/duta-zem


máj 31, 2016 21:35 popoludní

 

 

Top