Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dianne Robbinsová: TAJOMSTVO DUTEJ ZEME 2

“Z tohto dôvodu vás kontaktujeme; aby sme vám dali na vedomie našu existenciu, aby ste mohli priniesť skutočnosť našej existencie do pozornosti našil druhov bratov a sestier na povrchu. Naša kniha channelovaných správ je písaná ľudstvu v nádeji, že nás uznajú a príjmu, keď sa vynoríme z našich domovov pod povrchom a spojíme sa s nimi na povrchu v nie príliš vzdialenej budúcnosti. Budeme vám vďační za vašu časť, ktorú hráte v pomoci rozhlásiť skutočnosť našej existencie.”


Naša lemurská minulosť

Pozdravy z Telosu! Ja som Adama, Vzostúpený Majster a Vysoký kňaz Telosu, podpovrchového mesta pod Mt. Shasta v Kalifornii. Diktujem vám túto správu z môjho domova pod Zemou, kde nás vyše jeden a pol milióna žije v neustálom mieri a blahobyte.

Sme ľudskí a fyzickí rovnako ako vy, až na skutočnosť, že naše hromadné vedomie udržiava myšlienky len na Nesmrteľnosť a Dokonalé Zdravie. Preto môžeme žiť stovky dokonca tisíce rokov v tom istom tele. Ja sám som v rovnakom tele vyše 600 rokov.

Prichádzame z Lemúrie spred vyše 12.000 rokov, skôr ako nastala termojadrová vojna, ktorá zničila povrch Zeme. Čelili sme takým útrapám a pohromám na povrchu, že sme sa rozhodli pokračovať vo svojej evolúcii pod povrchom. Apelovali sme na Duchovnú Hierarchiu planéty kvôli povoleniu obnoviť už existujúcu jaskyňu vnútri Mt. Shasta, a pripraviť ju na dobu, keby sme potrebovali evakuovať naše domovy z povrchu.

Keď vojna začala, boli sme varovaní Duchovnou Hierarchiu, aby sme začali našu evakuáciu do tejto podpovrchovej jaskyne prechodom cez rozsiahly tunelový systém, ktorý sa rozprestiera po celej planéte. Dúfali sme, že zachránime všetkých našich lemurských ľudí, ale zostal čas len na zachránenie 25.000 duší. Zvyšok našej rasy zahynul pri výbuchu.

Počas posledných 12.000 rokov sa nám podarilo rýchlo rozvinúť vedomie, zásluhou nášho odlúčenia od lúpežných bánd mimozemšťanov a iných nepriateľských rás, ktoré vysávajú povrchové obyvateľstvo. Povrchové obyvateľstvo zažívalo veľké skoky vedomia, počas prípravy ľudstva na prechod cez Fotónový pás. Z tohto dôvodu sme začali kontaktovať obyvateľov na povrchu, aby sme dali našu existenciu na známosť. Pretože ak má Zem a ľudstvo pokračovať vo vzostupe vedomia, musí byť celá planéta zjednotená a spojená do JEDNÉHO Svetla zospodu a JEDNÉHO Svetla zhora.

Z tohto dôvodu vás kontaktujeme; aby sme vám dali na vedomie našu existenciu, aby ste mohli priniesť skutočnosť našej existencie do pozornosti našil druhov bratov a sestier na povrchu. Naša kniha channelovaných správ je písaná ľudstvu v nádeji, že nás uznajú a príjmu, keď sa vynoríme z našich domovov pod povrchom a spojíme sa s nimi na povrchu v nie príliš vzdialenej budúcnosti. Budeme vám vďační za vašu časť, ktorú hráte v pomoci rozhlásiť skutočnosť našej existencie.

Koľko máš rokov?

Som z Lemúrie, starovekej civilizácie. V čase vrcholu Lemúrie som bol Zasvätencom v Chrámoch, ktoré boli v tej dobe významné. Po zničení Lemúrie Atlantídou som odišiel pod povrch spolu s tisíckami ďalších, aby sme založili Telos.

Nie som od vás odlišný, hoci som teraz stovky rokov starý. Takže som mal prospech z mnohých životov vtkaných do JEDNÉHO. Toto mi poskytlo veľký vhľad a veľkú múdrosť, akú väčšina ľudí nezačne zhromažďovať do konca svojho krátkeho obdobia života.

Žiť tak veľa rokov má určite svoje výhody. Pre mňa, Ja sa dokážem astrálne premietnuť kamkoľvek si prajem. Tiež môžem telekomunikovať s kýmkoľvek na akomkoľvek mieste a čase. Toto sú všetko veci, ktoré dokáže v Telose každý, pretože sme mali výhodu životov na nácvik. Takže nie som až taký odlišný, len skúsenejší v tom ako využiť príležitosti života.

Ako sa vyvinul váš právny systém?

Sme tu s vami vo veľkom počte, vyše 25 miliónov zo všetkých Podzemných Miest Svetla. Sme všetci zjednotení do jednej veľkej siete Svetla, nazývanej Sieť Agartha. Táto sieť je veľká svojou pôsobnosťou, a je zodpovedná za našu bezpečnosť pod Zemou. Zúčastňujeme sa veľkých zasadaní vedených pod Zemou, kde sú naše zákony diskutované a zvažované v Svetle Božieho Nebeského Zákona Etiky pre Zem. Sme samoriadiaca „vláda“, tvorená na základe Spravodlivosti a Rovnosti pre všetok život, či už pod alebo nad povrchom Zeme. Všetky prípady sú zvažované jednotlivo v súlade s ich zvláštnymi okolnosťami, a všetky sú súdené Božím Svetlom a Božím Nebeským Zákonom Etiky, tak aby všetky strany získali najvyššiu spravodlivosť, a aby všetky strany získali úžitok.

Náš právny systém je milióny rokov starý, založený na pôvodnom lemurskom systéme, ktorý bol používaný keď sme žili na povrchu v domovoch a spoločnostiach podobných vašim. Zobrali sme si túto formu demokracie so sebou keď sme sa rozhodli ísť pod povrch pred 12.000 rokmi. Naše poznanie je nesmierne, keďže naše životy sú dlhé. Stále máme živých ľudí, ktorí sú starí 20.000-30.000 rokov, a ktorí si vďaka svojmu dlhému obdobiu života pamätajú „všetko čo bolo“ keď žili na povrchu. Tieto duše sú vskutku múdre, pretože majú vedomý prístup ku všetkému nahromadenému poznaniu od tej doby až doteraz. Toto je jeden zo spôsobov ako udržiavame naše zákony čisté, pretože máme z minulosti Nebeskú Mieru Boha, na ktorej ich môžeme zakladať. Toto bol čas, keď sme dosiahli slávne výšiny vývoja.

Našťastie pre nás sme neboli pod Zemou vyrušovaní a mohli sme pokračovať v našom vývoji v mieri a blahobyte. Vďaka tomu si náš vývoj, ako plynú roky, udržuje rast na všetkých úrovniach. Čoskoro budete aj vy v pozícii, keď budete zažívať život mierovým a prekvitajúcim spôsobom, akým bol mienený. Potom aj vy môžete nadobudnúť silu a múdrosť a vyvíjať sa do Božských Bytostí, ktorými ste.

Všetok život potrebuje pre svoj vývoj mier. Bez mieru druh len zápasí o prežitie, a nikdy nemá „čas“ navýšiť silu a múdrosť, ktoré zhromaždil. Takže mier je nutný prvok pre vývoj a vývoj je nutný prvok pre pretrvanie druhu.

Všetci vaši bratia a sestry sú tu teraz s vami; aj keď sú stále vo vyšších dimenziách, ale sú tu, pozorujú a chránia vašu planétu. Sú tu, aby vás sprevádzali na vašej ceste vývoja ku Hviezdam. Tak pozerajte na nás, na všetkých, ktorí sme tu s vami, či už zhora alebo zdola, a volajte k nám o silu a vedenie. Pretože my všetci sme tu pre vás, aby sme všetci spoločne našli svoju cestu späť do vyšších dimenzií Svetla.

Vedeli Lemúrania o pláne Atlantídy na ich zničenie?

Áno, avšak boli sme upozornení Duchovnou Hierarchiou, aby sme nezadržiavali ani nepodnecovali vojnu kvôli vážnym následkom pre Zem. Tak sme čakali, modlili sa a robili plány pre našu evakuáciu do podzemných jaskýň. Toto sme robili a boli sme schopní zachrániť 25.000 duší. Atlantída sa nakoniec zničila. My z Lemúrie sme prežili a prosperujeme pod povrchom.

Prečo sa Lemúrania nevrátili na povrch namiesto toho aby zostali pod povrchom?

Vedzte že sme viac nemali záujem žiť na povrchu, pretože obloha bola zničená. Uvedomili sme si, že sa môžeme rýchlejšie vyvíjať pod povrchom, kde sme boli chránení pred drsnými podmienkami a lúpežnými bandami z iných hviezdnych systémov. Tak sme sa rozhodli zotrvať pod povrchom; vy by ste to neurobili? Rozhodli sme sa zotrvať pod povrchom kvôli povrchovému počasiu a nepriaznivej klíme. Vybudovali sme utopické podzemie, kde sa môžeme slobodne rozvíjať. Vy túto utópiu čoskoro tiež zažijete.

Prečo ste sa presunuli do Mt. Shasta, keď ste mali celú Vnútornú Zem s oceánmi a horami kde ste mohli žiť?

Vedzte že v tých dňoch boli na Zemi rozšírené mnohé Bytosti z vonkajšieho Vesmíru, ktoré prichádzali a odchádzali cez Vnútornú Zem. My Lemúrania sme cítili, že by sme nemali svoje „súkromie“, takpovediac, ak by sme osídlili mestá vo Vnútornej Zemi. Potrebovali sme náš vlastný priestor aby sme sa mohli vyvíjať a pokračovať v lemurskej kultúre bez rušenia iných kultúr – a hlavne bez rušenia túlavých bánd a odpadlíkov z vonkajšieho vesmíru.

Hoci Podzemné Mestá sú ohraničené a obmedzujúce, nám slúžia ako veľká ochranná zábrana. Ich obmedzenie je naša ochrana a umožnila nám prospievať týchto posledných 12.000 rokov úplne bez rušenia. Mt. Shasta bola naša „bublina“ ochrany a poskytla nám súkromie, v ktorom sme mohli vyrásť do našej vyvinutej rasy Ušľachtilých Bytostí, zatiaľ čo sme stále boli schopní zostať na Zemi. Všimnite si trieštenie a rozdelenie, ktoré sa vyskytujú vo vašich kultúrach, ktoré sa nachádzajú na povrchu. Sú otvorené pre všetky druhy nájazdov a nielen vojenských. Celá vaša povrchová spoločnosť bola zraniteľná pre vrtochy a chúťky okolitých kultúr; a každý vývoj ktorý nastal, sa rozpadol kvôli zásahu druhých.

Preto vo svetlo tohto všetkého slúžilo naše ohraničenie evolučnému účelu, umožnilo nám usilovať a dosiahnuť výšiny vymožeností, ktoré by sme nikdy neboli schopní dosiahnuť, keby sme zostali na povrchu.

Na našom rozhodnutí sa podieľalo tak veľa činiteľov. Naše prežitie bolo prvoradé pokiaľ ide o to prečo sme sa rozhodli chrániť zo všetkých strán tým, že sme sa presunuli do Mt. Shasta. Toto sa ukázalo, mimo všetky pochybnosti ako múdra voľba, keďže sme sa mohli úplne slobodne vyvíjať na Duchovných Bojovníkov Svetla, ktorými teraz sme. Čoskoro budete aj vy na povrchu mať slobodu a ochranné prostredie nutné na to, aby vám umožnilo vyvíjať sa na Svetelné Bytosti, ktorými ste. A o tom je Vzostup.


KNIHU môžete objednať na tejto adrese


Zdroj: http://www.ekokonzult.com/


Súvisiace:

TELOS
http://www.cez-okno.net/search/node/Telos

MT. SHASTA
http://www.cez-okno.net/search/node/Mt.%20Shasta

Vnútorná Zem - Dutá Zem
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/duta-zem


jún 14, 2016 23:10 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa vladimir
  vladimiroktóber 22, 2016 12:58 popoludní

  Komentár: 

  čítanie to je zaujímavé, sú to nove informácie pre bežného čitateľa len pointa je v tom že je to o niekom kto sa skrýva len aby sa zbabelo zachránil. Nejde im o pomoc ľudskej rase ale sledujú zas len svoje záujmy. Tam kde je kolektívne vedomie a rovnoprávnosť netreba milión rokov starý právny systém. Jedinú chválu majú za prechovávanú úctu k planéte ale ich nahromadenú múdrosť nech si aj naďalej nechajú vo svojej jaskyni keď sa s ňou nevedia s ľudstvom podeliť.

 2. Obrázok používateľa Nikoleta
  Nikoletajúl 03, 2017 13:39 popoludní

  Komentár: 

  Tento texte je vazne na zamyslenie ale myslim si ze ked ste taki vyspeli tak by ste sa mali o toto delit. Chcete sa zjednotit ale aj tak sa bojite vyliezt z tych vasich dier. Ako ma byt planeta jedno ked sa ostatni nemaju ako ucit ked im to nie je ukazane??

 

 

Top