Obrázok používateľa CEZ OKNO
Steven Greer jde před soud

Steven Greer, zakladatel Centra pro studium mimozemské inteligence (CSETI), který je obviněn za "údajné provozování obchodních aktivit na území přírodní rezervace", se má příští měsíc objevit před soudem v Severní Karolíně. Greer už vede kurzy “velvyslanců“ téměř deset let. Jsou to týdenní intenzivní kurzy určené k přípravě jednotlivců na mírový kontakt s mimozemskou civilizací.

Tyto kurzy se konaly v přírodní rezervaci v Severní Karolíně poslední čtyři roky. A z tohoto důvodu je Greer obžalován za "nelegální provoz obchodní společnosti na území rezervace" a porušení "nařízení, které zakazuje všechny noční aktivity na ostrově s výjimkou rybolovu“.


Povolení nebylo Greerem, nebo CSETI nikdy obdrženo. A jak mluvčí z U.S. Fish and Wildlife Service řekla magazínu Outer Banks Sentinel: "Nevydáváme povolení pro komerční nerekreační aktivity – tedy je pravděpodobné, že bychom nevydali ani permit pro UFO v program – ať už komerční nebo jiný."

Zdroj: Openminds.tv

Preložil: Michael M. Faitl

Zdroj: astronauti.cz


Súvisiace:

Disclosure Project
http://www.cez-okno.net/rubrika/disclosure-project


marec 08, 2012 22:48 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa goddog
  goddogjún 10, 2013 06:14 dopoludnia

  Komentár: 

  ...typicka taktika Negativnich temnych.Vzdy si najdou zaminku.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 10, 2012 16:44 popoludní

  Komentár: 

  To se mi ani nechce věřit ,že by pan Greer udělal takovou závažnou chybu a nevěděl by o tom.Podle mně to je blbost vždyt´on musí čelit takový,m nástrahám co stojí holý život a takovou blbostí by se nechal zahanbit ?No teda nevím....Wanda

 3. Obrázok používateľa yes
  yesmarec 13, 2012 15:30 popoludní

  Komentár: 

  To myslíš vážne? Však obvinili už stovky ľudí, ktorí vynašli stroj na voľnú energiu, hovorili o existencii UFO a pod... teraz iba uvažovať či ho obvinili preto, lebo je vážne nebezpečný pre ľudí, alebo to spravili naschvál z dôvodu presvädčiť ľudí o niečom...

 

 

Top