Obrázok používateľa CEZ OKNO
DLOUHOVĚKOST NA DOSAH RUKY

Každý den slýcháváme zprávy o všem možném i nemožném, především o tom, co máme dělat, abychom byli šťastní a dožili se vysokého věku, zejména bez chronických nemocí či různých pohybových potíží, které ve stáří upírají člověku jeho důstojnost. Pokud ale máte nějaké zdravotní problémy, jak se můžete cítit spokojeně a plní energie?


Je pravdou, že oproti minulosti se dožíváme o něco delšího věku, nicméně, co stojí za tímto úspěchem, který souvisí s naším fyzickým i duševním rozvojem, jenž vede až k dlouhověkosti. Podle vědců se můžeme dožít mnohem vyššího věku, než je současný průměr, protože k tomu máme genetické predispozice. Takže otázkou je, proč se už dnes nedožíváme výraznějšího věku, když je cosi takového vskutku možné?

O všem rozhoduje kvalita

Ano, kvalita je podstatou všeho, proto souvisí s délkou lidského života. Nejen čistý vzduch a čistá voda jsou nutnou podmínkou toho, abychom se dožili vyššího věku, než je tomu doposud, poněvadž o délce našeho života rovněž rozhoduje kvalitní strava, která musí být rozmanitá a v první řadě bohatá na organické látky, jinak poměrně rychle z této existence odcházíme na onen svět.

Kupříkladu tepelnou úpravou pokrmů, nebo také chemizováním potravin, přicházíme o nejcennější výživové substance, to jsou. vitamíny a enzymy, čímž se nám nedostává vitálních živin ovlivňující samotnou délku lidského života, takže není divu, že stárnutí lze považovat za jakýsi projev hladovění, kdy odpadní látky v lidském těle převažují nad čistotou organismu, což zapříčiňuje stárnutí, jehož následkům nakonec podlehneme. Vše výše uvedené, lze přičíst na vrub genetickému programu (viru), o němž jsem napsal podrobnou úvahu. Více se o tomto příspěvku můžete dozvědět a dočíst, níže na tomto odkazu:


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://odrazy-tajemna.wz.cz/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Dlhovekosť
https://www.cez-okno.net/dlhovekost

Josef Čáp
http://www.cez-okno.net/josef-cap


Autori: 
Štítky: 
marec 31, 2018 00:01 dopoludnia

 

 

Top