Obrázok používateľa CEZ OKNO
Zpráva Dr. Greera o bádání ohledně možného mimozemského těla

Po mnoha týdnech cestování jsme zde zpět se zprávou o ohromujících výsledcích, které jsme obdrželi z našeho studia malého, možného mimozemského těla, o kterém jsme diskutovali v minulém blogu. Dr. Bravo, Emery Smith a já, jsme odcestovali do země, která je nyní domovem této malé, možné mimozemské entity a byli jsme schopni úspěšně získat rozsáhlé RTG snímky a výsledky CT tohoto těla. Také jsme získali vzorky DNA na základě sterilních, chirurgických podmínek. Tyto vzorky DNA jsou nyní studovány jedním ze světových, špičkových genetiků.


RTG a CT ukazují na nedotčený, skutečný biologický a humanoidní organismus, což je bez diskuze. Proto byly zkonstruovány úžasné snímky těla ve 3-D, které za pomocí CT byly velmi podrobné a my jsme mohli vidět vnitřní orgány jako jsou plíce a toho, o čem jsem si docela jist, že je struktura srdce.

Tyto snímky byly právě prohlédnuty nejpřednější světovou autoritou na kosterní abnormality, dysplasie (vývojové abnormality) a plodové kosterní syndromy a tento odborník uvedl, že tato bytost je odlišná od jakékoli známé kosterní struktury nalezené jako lidské. Víme také, že to není starodávný hominid a přesto, že je to humanoid, není to očividně člověk.

Oba experti, jakož i radiolog, který je šéfem snímkovacího centra, kde byly prováděny veškeré RTG a CT, uvedli, že hustota kosti znemožňuje tělu, aby se jednalo o potracený lidský plod mezi 20-22 týdnem. V kostech je příliš mnoho vápníku, aby se jednalo o výsledek plodu tohoto věku. Oba lékaři si myslí, že tato bytost byla po porodu v době smrti (mohla žít nějakou dobu mimo dělohu, pokud k tomu vůbec dělohu potřebovala…).


Postupy pro studium DNA jsou složité a časově náročné. Doslovně řečeno, v této studii bude použita supermoderní technologie dostupná na Zemi a experti týmu jsou bez pochyb tím nejpokročilejším a nejprofesionálnějším týmem, který kdy byl sestaven. Studie DNA zaberou asi 2 měsíce a možná i déle.

Doufáme, že poskytneme tyto výsledky a podrobné snímky z CT a RTG v našem filmu společnosti Sirius. (Viz: www.Sirius.Neverendinglight.com). (Viď tiež: http://www.cez-okno.net/clanok/dr-steven-greer/dr-steven-greer-predstavu..., pozn. red.) Hvězdný tým již poskytl film z našeho výletu, včetně prohlídky a chirurgických procedur prováděných na této bytosti, jakož i CT a RTG, A. Kalekovi a týmu z Neverendinglight, aby je použil ve filmu pro Sirius.

Také jsme dokončili pro Sírius přednášku v Santa Monice, Kalifornii, která byla velkým úspěchem a byla pouze k stání. Velký dík patří všem, kteří jste přišli a utvářeli tuto báječnou a historickou událost!

Přenášeli jsme tam přes Neverendinglight na stovku fotografií UFO, videozáznamů, tucty přísně tajných svědeckých výpovědí a přísně tajných vládních dokumentů, jakož i dalších materiálů pro film. V tuto chvíli je po ruce dostatek důkazů na 20 dílů! Doufáme, že náš film pro Sirius bude dokončen v prosinci 2012 a bude dále v listopadu podroben dotazům společnosti NEL před naší expedicí s navázáním kontaktu v kalifornské poušti kolem 10.-17. listopadu.


Rád bych vám všem poděkoval za nadšenou podporu vámi poskytnutou k této historické filmové projekci Sirius. Bez vás by nic z toho nebylo možné!

Dr. Steven M. Greer, 19. 10. 2012

Giorgio Piacenza – Exopolitics institute

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Seriál: UTAJOVANÁ PRAVDA – ZAPOVĚZENÉ POZNÁNÍ
http://www.cez-okno.net/serial-utajovana-pravda-zapovezene-poznani


Autori: 
november 08, 2012 23:59 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 10, 2012 23:34 popoludní

  Komentár: 

  uz sa nemozem dockat na ten film dufam ze budu hned aj titulky

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 03, 2013 18:27 popoludní

  Komentár: 

  teste sa na svetovu premieru filmu Sirius

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 03, 2013 18:41 popoludní

  Komentár: 

  To je veľmi dobrá správa konečne bude svetová premiéra uz 22.4.2013
  Bude to den, ktory sa zapise do histórie ľudstva, ako jeden z výrazných medzníkov

 

 

Top