Obrázok používateľa CEZ OKNO
DRON-vážka, svedok, MUFON a skutočný Prométeus? III.

Priekopnícke stránky investigatívnych správ www.Earthfiles.com, napísané Lindou Moulton-Howe začali krycím príbehom, jedným za druhým, noví svedkovia, nové výpovede a nové fotografie osudného dronu-vážky boli hlásené z celých Spojených štátov z Capitola, Big Basinu, Bakersfieldu, Californie, Birminghamu, Alabamy, Arizony, Ohio a ďalších.

Svedkovia 2006-2008

Linda tak začala volať dron-vážku odvtedy čo svedkovia popísali jeho čudný pohyb podobný pohybu vážky a že telo plavidla bolo popísané s maximálne dvomi tučnými nohami a preto neschopné byť riadené ľuďmi, ale skôr sa zdalo byť pilotované zdiaľky, alebo riadené nejakými inými prostriedkami. Tak sa zrodilo slovné spojenie “Dron-vážka”.

  • Prstencové telo s vysokou kruhovou vzostupnou korunou drôtov na vrchole
  • Bielo/šedo/metalické telo
  • Plocha “krídla” alebo “chvosta”/Design v častiach vedených smerom od tela prstenca
  • Zvláštne hieroglyfické symboly naspodu plavidla
  • Pomalý pohyb/Schopnosť vznášať sa bezhlučne/Pohybom vážky
  • Zvláštne hieroglyfické symboly naspodu plavidla
  • Známy reakciou lesku fakľového svetla
  • Svedkovia cítili, že sú dronmi pozorovaní/Zberač informácií/Zaneprázdnený dozorom

Nové informácie

V snahe vypátrať nové svedectvá o týchto javoch, napísal som vlani dva články založené na existujúcich historických výkazoch v nádeji, že toto pomôže vybaviť si niečej pamäti, alebo byť katalyzátorom pre prinášanie nových informácií osvetliac a posunúť vpred, čo sa zdá byť "UFO studený prípad". Časť úsilia znovu vyšetriť príbeh zapríčinený tvorbou facebookovskej stránky čo poslúži ako styčný bod pre tých, ktorí si želajú vystúpiť alebo prezentovať informácie týkajúce sa týchto javov.

Nový svedok

Skoro celý jeden rok uplynul bez serióznych kontaktov vyplývajúcich zo stránky - len nedávno ma kontaktoval úplne nový svedok.
 
Môj nový svedok držal svoj príbeh v súkromí okruhu blízkej rodiny viac než TRIDSAŤ ROKOV, no teraz sa cíti schopná podeliť sa o svoje fascinujúce informácie; Je zaujatá svojim utajením kvôli pomerom a povahe svedectva a pochopiteľne netúži po dotieravosti a obťažovaní tlačou. Preto chrániac jej skutočnú totožnosť ju budeme volať ´Mária´.
 
Mária má 58 rokov a narodila sa v Detroite v Michigane. Jej otec bol inžinier troch veľkých automobilových skupín (General Motors, Ford a Chrysler), zatiaľ čo jej matka zostala doma. Po rozvode jej rodičov v roku 1970, sa jej matka presunula do Phoenixu v Arizone. Mária vyučovala umenie 30 rokov a teraz žije v S.E. V Michigane.
 
Mal by som uviesť, že som si Máriino skutočné meno, adresu, telefónne číslo a ďalšie detaily potvrdzujúce jej totožnosť a zázemie overil.
 
Mária pozorovala dron pred 30 rokmi (v roku 1981), no držala ten príbeh len v kruhu blízkej rodiny viac ako desaťročie, do doby, než mala ďalšie UFO pozorovanie strieborného disku v roku 1991/92. Keď Mária toto pozorovanie oznámila MUFONu, povedala im aj o pozorovaní dronu spred desiatich rokov. Po niekoľkých mesiacoch od odovzdania správy MUFONu bola zčistajasna kontaktovaná niekým, kto sa volal Izák, a o ktorom predtým nevedela. Tento kontakt s Máriou sa udial celých 16 rokov PRED Izákom publikovanými dokumentmi na internete.
 
Tu po prvýkrát po tridsiatich rokoch Mária zdieľala príbeh jej stretnutia s neznámym dronom-vážkou a svoju ďalšiu interakciu s vynášačom Izákom z CARETu.

-pokračovanie-

Craig Brown

http://truthfall.com/exclusive-dragonfly-drone-witness-mufon-isaac-real-...

Preklad: očko

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Reverzné inžinierstvo
http://www.cez-okno.net/reverzne-inzinierstvo


Autori: 
jún 06, 2014 13:11 popoludní

 

 

Top