Obrázok používateľa CEZ OKNO
DRON-vážka, svedok, MUFON a skutočný Prométeus? IV.

“Po večeri (asi o 16:00 alebo 17:00 hod) sme sa chystali hrať karty. Mama ma poprosila o balík cigariet zo škatule v zásuvke na vrchu kredenca. Ako som skúmala izbu, všimla som si, že nemala na okne plentu a bolo nepatrne otvorené – (bolo to posuvné okno, ktoré sa otváralo zľava doprava). Vzala som balík cigariet a otočila sa k východu z izby, keď som uvidela tieň od niečoho veľkého zvonku prejsť cez lôžko.”

Ako ste sa dozvedeli o facebookovskej stránke dronu-vážky?

“... jedného dňa sa záležitosť o drone-vážke objavila na mojom facebookovom feede a keď som na to klikla, skoro som spadla zo stoličky, keď som videla svoju fotografiu (tak som premýšľala), hore na stránke. Odvtedy, čo som ju dala MUFONu pred rokmi, predpokladala som, že to bolo dané na vedomie do určitej miery a ja som dokonca počula, že fotografia podobná na mňa bola v TV show.”

Myslím, že by som mala začať tým, že žiadala nejaký čas na opísanie tak veľa detailov, ako je to len možné, svojich spomienok na okolnosti ohľadne zvláštneho plavidla-vážky.

“Pamätám si veľmi jasne ten deň. Bola to obytná budova vo Phoenixe na úpätí hory Camelback. Nemám tušenie, či ešte existuje, alebo ako sa teraz volá. Bol to byt mojej matky a ona umrela na rakovinu v roku 1984 vo veku 48 rokov.”
 
“Bola som navštívená mojim manželom z Michiganu, prišli sme predchádzajúci deň, ako som urobila túto fotografiu. Bol to január 1981 (som si istá čo sa týka roku, mesiac približne)... v roku 1981 som mala 25 rokov. Moja matka nám dala na spanie svoju izbu... bola na prvom poschodí.”

Tieň

“Po večeri (asi o 16:00 alebo 17:00 hod) sme sa chystali hrať karty. Mama ma poprosila o balík cigariet zo škatule v zásuvke na vrchu kredenca. Ako som skúmala izbu, všimla som si, že nemala na okne plentu a bolo nepatrne otvorené – (bolo to posuvné okno, ktoré sa otváralo zľava doprava). Vzala som balík cigariet a otočila sa k východu z izby, keď som uvidela tieň od niečoho veľkého zvonku prejsť cez lôžko.”

“Šla som späť cez izbu pozrieť von, čo spôsobilo ten tieň, a bola tam TÁTO vec! Nehýbala sa, nevydávala zvuk, len... tam bola.”

 
“Len som tam niekoľko sekúnd stála a preháňalo sa mi hlavou dokola, čo som videla... ČO som vlastne videla? Potom som si spomenula na môj foťák hore na kredenci! Rýchlo som ho uchytila a urobila tento záber. Bežala som s foťákom do jedálne s tým, že potrebujem záber hneď vyvolať, pretože nechceli veriť tomu, čo som videla. Moja matka, jej priateľ, môj manžel a ja sme bežali späť k oknu matkinej spálne, ale bolo to preč.”
 
“Objekt bol nad telefónnym stĺpom, ako vidno na mojej fotografii. Bola som na prízemí. Nevydávalo to zvuk, na okamih som myslela, že to bol nejaký druh zvláštneho šarkana. Malo to na chvoste, ktorý vyčnieval, cudzie znaky.”
 


Poznámka editora: Fotografia dronu-vážky visiaceho nad stĺpom elektrického vedenia nebola urobená Máriou, ale je z roku 2007 a jeho výskyt bol neskôr lokalizovaný v Campbell, nie v Capitola, ako pôvodne špecifikoval svedok ´Rajman´. Počas mojich diskusií s Máriou sa stalo zjavným, že jej pôvodné pozorovanie a fotografia (urobená v roku 1981 vo Phoenixe) bola tak záhadne podobná Rajmanovmu záberu, že predpokladala, že sa jedná o jej foto – sama uznala veľkú podobnosť.

 

Jazyk symbolov

Počas Izákových časov v CARETe bol jedným z najfascinujúcejších aspektov jeho práce s cudzím ´jazykom´ symbolov fakt, že bol centrom prevádzok mnohých artefaktov nevyrobených ľudskou rukou. Mária mi povedala, že mala spomienky na dva ´najprominentnejšie znaky´ alebo symboly tohoto jazyka z jej originálnej fotografie a keďže je umelec, cítila sa byť nútená pretvoriť ich - na kapsičku pre jej peňaženku.

Opýtal som sa Márie na znaky na jej peňaženke.
“Niektoré z týchto znakov mám na spevnenej kapsičke, v ktorej nosím svoju peňaženku. Znaky som obšila korálkami... Dúfam, že niekde, niekedy, niekto sa ma opýta, odkiaľ ju mám.”


Obr. Máriina spevnená kapsička s vyšitými znakmi CARET


Poznámka editora: Opýtal som sa Márie, či by mohla vyfotografovať symboly na svojej peňaženke a poslať mi ich – a ona mi poslala obrázok, ktorý je hore. Po bližšom preskúmaní – symboly na Máriinej kapsičke sa zdajú byť dvoma prominentnými symbolmi nachádzajúcimi sa v jednom z PACL dokumentov prepašovanými a poslanými Izákom (obrázok dole). Tieto symboly sa nachádzajú na spodku “krídla” plavidla, alebo rozšíreného “ramena”.


Obr. Dva, v dokumentoch PACL, veľmi prominentné symboly alebo ´znaky´

-pokračovanie-

Craig Brown

http://truthfall.com/exclusive-dragonfly-drone-witness-mufon-isaac-real-...

Preklad: očko

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Reverzné inžinierstvo
http://www.cez-okno.net/reverzne-inzinierstvo


Autori: 
jún 18, 2014 19:46 popoludní

 

 

Top