Obrázok používateľa CEZ OKNO
DRON-vážka, svedok, MUFON a skutočný Prométeus? IX.

Po pozorovaniach nastal v roku 2007 rozmach sérií “zle spichnutých” CGI YouTube filmov a fotografií, ktoré sa objavili – niektoré vyrobené túžbou po sláve – od hľadajúcich “photoshopových narkomanov” zúfalo ukazujúcich svoj ´talent´, niektorí otrocky napodobňujúc a zúfalo naháňajúc status virálnym videom – ale žiadny z CGI hoaxerov sa ani len nepriblížil originálnym obrázkom. A nemôžu vysvetliť rastúci počet svedkov všetkých vekových skupín, stavov a geograficky rozdielnych lokalít Spojených štátov.

CGI Photoshop Debunkeri/Hoaxeri

Niektoré webstránky a fóra tvrdia, že drony sú podvod, no väčšinu týchto stránok prevádzkujú pseudoskeptici, ktorí majú podiel na zachovávaní určitého status quo. Nikto z nich neoslovil neuveriteľné množstvo svedkov, skutočných ľudí z rôznym zázemím.
 
S Máriiným novým svedectvom je tu správa preklenujúca skoro 30 rokov. To nie je CGI hoax, pobláznenie, alebo virálna kampaň sociálnych médií. Je to skutočný fenomén a zasluhuje si ďalší prieskum.

Čas pôsobivého svedectva

Úplná váha svedectva jedincov rôzneho veku nemajúcich vzájomný vzťah, rôznych profesií, umiestnených v rôznych častiach kontinentálnych Spojených štátov, je jednoducho zdrvujúci a ťažko ignorovateľný. Verím, že väčšina ľudí nepočula VŠETKY (ak vôbec nejaké) z rozhodne pôsobivých svedectiev dostupných v tejto veci. Pre každého, kto má pochybnosti o existencii dronov-vážok, prosto musí počuť nasledovné “Earthfiles podcast” epizódy 17, 18, 19, 33, 34, 35, 36, 37 a 47: http://www.earthfiles333.com/

Nazdávam sa, že väčšina ľudí odsúdila javy bez snahy pozrieť sa na dôkazy a svedectvá v ich úplnosti a miesto toho je pre nich rozhodujúcim dôkazom fórum debunkerov a pseudoskeptikov. “Nenechajte si niečo len tak nakukať” - ako sa hovorí.

Aké informácie MÁTE o drone-vážke?

S veľkým záujmom si Vás vypočujem, ak ste svedkom, alebo ak máte svoje vlastné pozorovanie, ktoré ste zatiaľ neoznámili. Ak viete o niekom, kto má zážitok s takýmito dronmi, tiež si Vás rád vypočujem. Pracovali ste v Palo Alto v laboratóriu CARET alebo poznáte Izáka? Máte fotografie neobjasnených objektov podobných týmto? Držali ste informácie v tejto veci až dosiaľ v tajnosti a teraz sa s nimi chcete podeliť? Videli ste predtým také symboly? Viete o jaskyni, ktorá ich snáď obsahuje? Chcem Vás posmeliť, aby ste ma kontaktovali s akýmikoľvek informáciami, ktoré považujete za podstatné.
 
Moja adresa je: craig@overunity.co – alebo píšte súkromné správy cez našu špeciálnu facebook-stránku: https://www.facebook.com/DragonflyDronesCARET

Všetky žiadosti o dôvernosť budú rešpektované a správy spracované v najprísnejšom utajení.


Obr. Fotografie z Q4-86 výskumného dokumentu ukazujúci uvedené nie ľuďmi vyrobenú techniku so symbolmi vyleptanými do ´kovu´

Ďalšie zdroje

Read Isaac’s original whistleblower testimony on the C.A.R.E.T program
http://droneteam.com/isaaccaret.fortunecity.com/index.html
Hours of podcasts of witness testimony
http://www.earthfiles333.com/
Wiki Drone Site & Forum
http://www.droneteam.com/
CARET Dragonfly Drones – Lake Tahoe Sighting
http://truthfall.com/caret-dragonfly-drones-lake-tahoe-sighting/
Weird Dragonfly Aerial Drones – The Chad Photos
http://truthfall.com/weird-dragonfly-aerial-drones-the-chad-photos/

-koniec-

Craig Brown

http://truthfall.com/exclusive-dragonfly-drone-witness-mufon-isaac-real-...

Preklad: očko

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Seriál: Filmová fikcia alebo fakt?
http://www.cez-okno.net/serial-filmova-fikcia-alebo-fakt

The Dragonfly Drones
https://www.youtube.com/watch?v=L6bxPR5LOn0

Reverzné inžinierstvo
http://www.cez-okno.net/reverzne-inzinierstvo


Autori: 
júl 29, 2014 23:42 popoludní

 

 

Top