Obrázok používateľa CEZ OKNO
DRON-vážka, svedok, MUFON a skutočný Prométeus? V.

Povedzte mi niečo o fotografii dronu-vážky, ktorú ste urobili z okna Vašej spálne vo Phoenixe.
Mary – “Záber bol urobený na fotoaparáte Instamatic. Držala som tú fotografiu v bezpečí mnohé roky, videlo ju len pár ľudí.”

Spálené

“Pamätám si, že keď som fotografiu ukázala môjmu manželovi, chcel ju vziať do miestnych novín a ja som to rozhodne odmietla po zmätku, ktorý som okúsila od MIB, ktorí ma navštívili pred pár rokmi... matka chcela odísť zo svojho bytu, povedala, že bola vyľakaná. Jej manžel myslel, že to bolo “dobré” a súhlasil s mojim manželom. Schovala som ju v knihe a pustila to z hlavy. Keď som opustila svojho manžela, hneval sa a spálil všetko, čo som vlastnila.”


Obr. Camelback Mountain – Phoenix, Arizona. Lokácia Máriinho pozorovania dronu-vážky


“Pokiaľ sa jedná o foto (na facebookovskej stránke CARETu), je naozaj šialené, aké identické sú, a ja sa teraz čudujem, ako počas prenosu z počítača do počítača a do ďalšieho počítača, že v niektorom bode som na svoj harddisk skopírovala nesprávny. Mala som niekoľko týchto fotografií z internetu, ktoré vyzerali podobne môjmu záberu zo začiatku 90-tych rokov a odložila som si ich na kľúč. Myslela som, že som uložila ten môj. Teraz nemám žiadny spôsob... To znamená, študovala som ten záber mnohokrát, písala som znaky znova a znova (tie, ktoré som mohla rozoznať) a porovnala ich s tými jaskynnými kresbami, ktoré poslal Izák. Vzala som jednu najzreteľnejšiu a urobila som záplatu na kapsičku mojej peňaženky.”


Obr. Foto od ‘Chada´ ako neznáme plavidlo-vážka ‘letelo’ ponad

´Izák´ bolo falošné meno vynášača, ktorý pašoval dokumenty, fotografie a ďalšie papiere zo zariadenia CARET v Palo Alto, California. Teraz ste sa zmienili, že keď ste boli kontaktovaní Izákom – čo Vám povedal?

“Izák začal svoj e-mail tým, že ma informuje o objekte, ktorý som videla, že nebol cudzí, ale vyrobený v USA. Povedal mi ako prvé, že by som nemala mať strach z cudzích UFO, pretože vec, ktorú som vyfotografovala, bola vyrobená tu, v USA. Napísal, že píše len raz a že e-mail je dočasný, a odpovedať nebude.”

“Tiež ma poprosil, aby som po prečítaní e-mail zmazala, no vytlačila som si ho, alebo jeho časť, tak uvidím, či ho v mojich starých dokumentoch nájdem. Ako som už spomínala, keď som dostala e-mail od Izáka, predpokladala som, že ma kontaktoval na základe mojej korešpondencie s MUFONom, ktorá prebehla len niekoľko týždňov predtým. Nemala som žiadnu predstavu, kým bol, alebo dokonca, či bol skutočný, ale jeho e-mail bol tak detailný, že som predpokladala, že bol tým, kým tvrdil, že je.”

“Uviedol, že spolu s niekoľkými ďalšími mužmi, bol oslovený vládou USA kdesi v Kalifornii, a vyzvali ho nájsť komerčné využitie pre niektoré “technológie”, ktoré vlastnili.”

-pokračovanie-

Craig Brown

http://truthfall.com/exclusive-dragonfly-drone-witness-mufon-isaac-real-...

Preklad: očko

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Reverzné inžinierstvo
http://www.cez-okno.net/reverzne-inzinierstvo


Autori: 
jún 30, 2014 19:03 popoludní

 

 

Top