Obrázok používateľa CEZ OKNO
DRON-vážka, svedok, MUFON a skutočný Prométeus? VI.

“Každý muž bol prehľadávaný keď prišli, a znova keď odchádzali, každý deň. Každý bol vo vlastnej kabíne kvôli štúdiu a hľadal komerčné využitie veci, ktorú dostal. Izák povedal, že nikdy nebolo povedané, odkiaľ tie veci prišli, boli platení za hľadanie ich komerčného využitia. Izák hovoril, že veci, ktoré dostal (aj som to vytlačila) boli zakrivené kusy kovu s neznámymi znakmi.”

“Clear Jello”

“Nemôžem si spomenúť, či mu povedali čo sa stalo, alebo ako to objavil, ale povedal, že znaky museli byť na tom kove, v istom poradí a v osobitnom elektromagnetickom poli, aby sa zahalili. Povedal, že to funguje na základe ohýbania svetla. A že vec, ktorú som vyfotografovala, jednoducho zlyhala, preto som na moment videla jej časť. Povedal, že to funguje na základe tyčiniek a čapíkov v očiach, v ktorých to ohýba svetlo. Vraj niektoré zvieratá to môžu vidieť aj tak, ale ak všetko pracuje ako má, je to skoro neviditeľné. Volá sa to “clear jello”.

Zahalený

“Zhromaždená e-mailová korešpondencia od Izáka ukazovala, že som to videla iba preto, že boli testované v USA, keby pracovali poriadne, nikdy by som to nevidela. Povedal, že niektorí ľudia videli len bidlo alebo klietku, kvôli poruche zariadenia, ktoré ohýba okolo toho svetlo. Vysvetlil, prečo niekedy môžeme odprisahať, že vo vzduchu niečo vidíme a zrazu je to preč. Tiež ukazoval, že psi môžu byť schopní vidieť ich iba ako plášť a vtedy sa divíme, ako sa osopujú na niečo, čo nevidíme.


Obr. Unikli fotografie z Q4-86 výskumného dokumentu ukazujúci uvedené nie ľuďmi vyrobenú techniku so symbolmi vyleptanými do ´kovu´


“Spomeň si, Izák uvádza, že mu bola daná technika, ktorá prišla ktovie odkiaľ a mal za úlohu nájsť pre to komerčné využitie. Bol s inými ľuďmi, ktorí mali ďalšie pokročilé technológie v kabínach vedľa neho a povedali, že robili s tým, čo dostali, to isté. Tak kto vie, odkiaľ to prišlo, alebo čo to mali tí ďalší. Všetko, čo viem je, že Izák povedal, že to bolo vyrobené tu..., ale to nenaznačuje pôvod originálu.”


Obr. Artefakty nevyrobené človekom na fotografii, ktorá unikla z Výskumu CARET Q4-86 prostredníctvom vynášača Izáka

Staroveké jaskynné symboly

“Dúfam, že nájdem čo som vytlačila, pretože toho povedal oveľa viac, no neviem sa rozpamätať. Viem, že spomínal, že tam boli symboly skoro identické s tými z 10.000 rokov starej jaskyne, ale to boli detaily nad moje schopnosti. Nikdy som už o tom od neho nepočula.”
 
Tak ako dlho po kontakte s MUFONom mal s Vami Izák kontakt?
 
“Myslím, že to bolo približne 3 mesiace potom, čo som dron oznámila MUFONu a čo som obdržala email od Izáka; len predpokladám, že to bolo priamym dôsledkom mojej správy. Možno, ktovie? Bola som predstavená (Izákovi), aby, (alebo tak som myslela) prostredníctvom MUFONu, poslala som im obrázok a krátko nato mi Izák poslal email, ktorý naň referoval, som bezradná.”
 
Bolo by úžasné, ak by ste našli svoj pôvodný email a obzvlášť jaskynnú kresbu, o ktorej ste sa zmienili. V samostatnej poznámke, jeden z predošlých svedkov spomenutých v knihe, mal získať v miestnej knižnici referencie na slovo “Oltissus” a potom dvaja chlapi zabavili tú knihu vrámci "Patriot Act". Slovo Oltissis znamená niečo o čom sa Izák zmienil v súvislosti s Oltissis alebo tou knihou “Starovekí grécki Bohovia a tradície znovunájdené”?

“Nie, nikdy som nepočula “Oltissis”.
 

-pokračovanie-

Craig Brown

http://truthfall.com/exclusive-dragonfly-drone-witness-mufon-isaac-real-...

Preklad: očko

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

The Dragonfly Drones
https://www.youtube.com/watch?v=L6bxPR5LOn0

Reverzné inžinierstvo
http://www.cez-okno.net/reverzne-inzinierstvo


Autori: 
júl 09, 2014 23:42 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Noe
    Noejúl 15, 2014 09:48 dopoludnia

    Komentár: 

    nie su fotografiami, ale obycajne rendre/vystupy z 3D grafickeho programu.

 

 

Top