Obrázok používateľa CEZ OKNO
DRON-vážka, svedok, MUFON a skutočný Prométeus? VII.

“Keď som mala štrnásť, po tom, čo som si prečítala National Geographic o zemskom a oceánskom jadre, ktoré skúmali v Grónsku alebo niekde, kde je veľká zima, objavili tropické semeno v zmrazenom stave v hĺbke mnoho stôp pod zemou. Článok pokračoval niečím o dramatickej a náhlej zmene teploty. Písala som príbeh o tom, čo som si myslela, že to znamenalo a napísala NASA kvôli ďalším detailom. Nikdy neodpovedali, no ja som príbeh dokončila a poslala im ho.”


Predtým ste spomínali, že ste mali návštevu nejakých MIB (Men In Black = muži v čiernom, pozn. prekl.), môžete mi o tom povedať viac?

“Keď som mala štrnásť, po tom, čo som si prečítala National Geographic o zemskom a oceánskom jadre, ktoré skúmali v Grónsku alebo niekde, kde je veľká zima, objavili tropické semeno v zmrazenom stave v hĺbke mnoho stôp pod zemou. Článok pokračoval niečím o dramatickej a náhlej zmene teploty. Písala som príbeh o tom, čo som si myslela, že to znamenalo a napísala NASA kvôli ďalším detailom. Nikdy neodpovedali, no ja som príbeh dokončila a poslala im ho.”

“O päť rokov neskôr ma navštívili nejakí “muži v čiernom” a chceli vedieť, kde som získala všetky tie informácie, ktoré som dala do príbehu. Smiala som sa a povedala, že to bola čiastočne moja obrazotvornosť a čiastočne National Geographic, nemohla som uveriť, na čo sa ma pýtali! Dokonca to nahrávali! Moja mama prišla zvonku a uvidela toho muža sediaceho v jej obývacej izbe s magnetofónom (druhý chlap v čiernom čakal v aute) a chcela vedieť, čo do pekla som urobila. Povedala som jej to a ona sa hlasno rozosmiala.”

“Pýtali sa jej, či ešte má článok z National Geographic”. “Nie, ale som si pomerne istá, že ak im zavoláte, pomôžu vám.” Pochabo som sa smiala, ako rýchlo MIB vyšli von. Ale – prečo vôbec prišli? Narazila som snáď na niečo? Môj príbeh bol prosto o teórii, ako sme možno mali pokročilú technológiu pred... 90.000 rokmi a ako sme sa “vymazali”. (A možno viackrát.) Ale panebože, bola som vtedy 14-ročné dieťa...”

“Oni vlastne chceli, aby sme tieto artefakty ´otočili´ na niečo, čo by mohli patentovať a predať. Jeden z najpôsobivejších sľubov bol týmto generovaný príjem, ktorý môže byť naliaty späť do čiernych projektov.”
Izák

Mali ste stretnutie s dronom v roku 1981, potom o 10 rokov neskôr (1991/92) ste videli ´strieborný disk´ v oddelenom nesúvisiacom pozorovaní a to bolo pozorovanie (spolu s dronom spred desiatich rokov), ktoré bolo katalyzátorom pre vytvorenie správy MUFON. Povedzte mi o tom.

“V roku 1991 alebo 1992, zatiaľ čo som bola na ceste domov v jeden letný deň v Livingstone v kraji Genessee, Michigan, videla som niečo iné a v tom čase som to oznámila MUFONu. Cestovala som na sever po Argentine Road cez farmu komunity.

“Moja 9-ročná dcéra bola na spolujazdcovom a moja 13-ročná nevlastná dcéra na zadnom sedadle. Cestovali sme asi tri míle, keď moja nevlastná dcéra povedala “Čo je to?”, ako pozerala na Východ. Nemohla som vidieť, čo videla. Moja dcéra potom vykríkla “Vážne mami, zastav auto, čo JE to?” Oprela som sa, aby som videla, na čo sa odvolávali a asi pol míle na východ, priamo nad stromom, bol obrovský strieborný disk.”

“Žasli sme, nehýbal sa a bol jasný ako zrkadlo (ťažko sa naň dlhšie pozeralo). Ako sme si to tak obzerali, zrazu to zmizlo neuveriteľnou rýchlosťou na sever. Povedala som dievčatám aby sa vrátili do auta a šli sme na sever (starou dláždenou farmárskou cestou, veľmi málo využívanou). Stratila som to z očí a spomalila som asi po míli cesty.”

“Po asi 7-8 míľach som vpredu videla niečo, čo blokovalo dvojprúdovku; bola to skupina ľudí. Zašli sme bližšie k asi 40-50 ľuďom motajúcim sa dokola po vozovke, ktorí pozerali smerom, ktorým som videla disk, na juh. Jeden z nich bol policajt. Mal walkie-talkie a očividne tam bol iný muž, tiež s vysielačkou, 10 míľ južne alej po ceste, a títo muži práve sledovali a stopovali tú vec viac než hodinu.”

“Počula som ich hovoriť, že to dosiahlo 4000 míľ za hodinu. Musela som ísť domov vyvenčiť psov, takže som nemohla zostať, ale nikdy som nepočula o tom ani pípnuť. Keď som konečne kontaktovala MUFON, povedala im o tom disku a poslala fotografiu v prílohe (FOTO DRONU), asi o týždeň neskôr mi poslal mail muž, ktorý sa identifikoval ako Izák. Príbeh, ktorý mi povedal, mi vyrazil dych.”

“Je tu mnoho vecí, ktoré nevieme…”

Je podľa Vás neobvyklé, že po tom, čo ste zaslali foto MUFONu sa ozval cez email Izák? Ako predpokladáte, že sa k Vám dostali detaily?

“Myslím, že cez MUFON a oni o sebe vedeli… Nikomu som o tom nepovedala, okrem niekoľkých dôveryhodných priateľov...”

Pamätáte sa na meno osoby z MUFONu, ktorej ste poslali svoju počiatočnú správu a formálnu identifikáciu prípadu?

Som len normálny, obyčajný človek. Nepozerám na oblohu a obyčajne nesledujem zvláštne veci. Bola som tak zmätená, že by nikto nepočúval o tom obrovskom striebornom disku, aj keď by som sa chcela niekomu priznať, čo sme my všetci videli a kontaktovala som MUFON a to potom prišlo odtiaľ. Neviem s kým z MUFONu som hovorila, ale mali by mať z toho nahrávku, pýtali sa ma na viac detailov.”

Povedali mi ako prvé, že by som nemala mať strach z cudzieho UFO, pretože to, čo som vyfotografovala, bolo vyrobené tu v USA.

-pokračovanie-

Craig Brown

http://truthfall.com/exclusive-dragonfly-drone-witness-mufon-isaac-real-...

Preklad: očko

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Men In Black (MIB)
http://www.cez-okno.net/search/node/men%20in%20black

The Dragonfly Drones
https://www.youtube.com/watch?v=L6bxPR5LOn0

Reverzné inžinierstvo
http://www.cez-okno.net/reverzne-inzinierstvo


Autori: 
júl 20, 2014 23:57 popoludní

 

 

Top