Obrázok používateľa CEZ OKNO
DRON-vážka, svedok, MUFON a skutočný Prométeus? VIII.

“Mnohí z vás sú oboznámení s filmom Prométeus (http://www.cez-okno.net/clanok/prometheus, http://www.cez-okno.net/clanok/alex-jones/filmova-fikcia-alebo-fakt-taje..., pozn. red.), v ktorom zvláštne symboly nájdené v starovekej jaskyni rozprávajú o tisícročiach účasti na ľudskej rase pochádzajúcej nie od ľudí a o spojení s našim tajuplným pôvodom.”

MUFON prepojenie?

Tak ako sa teda Izák o Márii a jej fotografii dozvedel? Spolupracoval Izák nejakým spôsobom s MUFONom, alebo bol jeho interným pracovníkom, ktorý potom prevzal Máriine kontakné údaje?

Skutočný Prométheus

Mnohí z vás sú oboznámení s filmom Prométeus, v ktorom zvláštne symboly nájdené v starovekej jaskyni rozprávajú o tisícročiach účasti na ľudskej rase pochádzajúcej nie od ľudí a o spojení s našim tajuplným pôvodom.
 

Keď mi Mária povedala o Izákovej kresbe zvláštnych symbolov nájdených na plavidle podľa symbolov nájdených v starovekej jaskyni, možno že skutoční výrobcovia tejto techniky boli s nami vskutku VEĽMI dlho.


Poznámka editora: Strávil som čas hľadaním starovekých glyfov a jaskynných symbolov v snahe vystopovať jaskyňu, na ktorú Izák odkazuje vo svojej komunikácii s Máriou, no moje hľadanie bolo zatiaľ márne. A tak sa teraz pýtam, ak niekto, kto toto číta, vie o jej existencii alebo o symboloch podobných “CARET ´jazyku´”, tak ma prosím kontaktujte.
Mária sa bude snažiť a lokalizovať jaskynnú kresbu a Izákov vytlačený uložený e-mail a dúfajme že áno, ak, tak bude nasledovať ďalší článok.

Armáda

Arizona je domovom celého radu vojenských zariadení zahŕňajúc Fort Huachuca, Yuma Proving Ground, Camp Navajo, a v Phoenixe samotnom je Barry M Goldwater Bombing Range, a Luke Air Force Base, ktorá je len 28 míľ od Camelback Mountain – je tu vojenské prepojenie?

Správy o drone v rozpätí 33 rokov

Až do tohto bodu to bolo považované za najstaršie známe pozorovanie jedného z neznámych plavidiel vďaka svedkovi, ktorý náhodou spozoroval jeden exponát v hangári na leteckom dni na leteckej základni v Barksdale v Louisiane. Informácie od Márie teraz ukazujú na skutočnosť, že “tieto veci” boli v prevádzke a rozmiestnené na verejných miestach najmenej od roku 1981. To, či dron, o ktorom svedčila Mária, bol armádnym reverzným inžinierstvom, alebo bol nie ľudského pôvodu, zdá sa byť pravdepodobné, že sú tucty alebo potenciálne stovky ďalších svedectiev preklenujúcich najmenej posledných 33 rokov.
 

Akému účelu tieto drony slúžia? Kto ich vlastní a operuje nimi a ak nie sú zaznamenané žiadne pozorovania od roku 2008 – môžeme z toho vyvodiť, že už nie sú používané, alebo zdokonalili ich defektný zahaľujúci mechanizmus, že sú teraz pre nás ÚPLNE neviditeľné?

-pokračovanie-

Craig Brown

http://truthfall.com/exclusive-dragonfly-drone-witness-mufon-isaac-real-...

Preklad: očko

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Seriál: Filmová fikcia alebo fakt?
http://www.cez-okno.net/serial-filmova-fikcia-alebo-fakt

The Dragonfly Drones
https://www.youtube.com/watch?v=L6bxPR5LOn0

Reverzné inžinierstvo
http://www.cez-okno.net/reverzne-inzinierstvo


Autori: 
júl 24, 2014 22:21 popoludní

 

 

Top