Obrázok používateľa CEZ OKNO
SILA!

Toto je príručka, ako používať najväčšiu silu v celom vesmíre – Silu, ktorá vám dá všetko, čo chcete. Bez Sily by ste sa nenarodili. Bez Sily by na planéte nebolo jedinej ľudskej bytosti. Každý vynález, objav a ľudský výtvor má svoj pôvod v Sile. Dokonalé zdravie, neuveriteľne dobré vzťahy, kariéra, po akej túžite, život naplnený radosťou, toľko peňazí, koľko potrebujete, aby ste mohli byť, čím chcete, robiť a vlastniť všetko, čo chcete, to všetko má svoj pôvod v Sile. Vysnívaný život máte odjakživa bližšie, než si myslíte, pretože Silu mať všetko, čo je v živote dobré, máte vo svojom vnútri. Na to, aby bolo čokoľvek vytvorené alebo zmenené, postačí jediné... SILA.

Ukážka z knihy

V tejto knihe vám chcem ukázať cestu k úžasnému životu. Je toľko vecí, ktoré by ste mali vedieť o živote! A všetky sú dobré. V skutočnosti sú viac než dobré, sú fenomenálne!

Život je omnoho ľahší, než sa nazdávate, a keď začnete chápať, ako funguje život a Sila, ktorú máte vo svojom vnútri, zažijete čaro života v jeho plnosti – a vtedy bude váš život úžasný!

A teraz dovoľte, aby čaro vášho života začalo pôsobiť.


KNIHU môžete od 23. 8. 2011 zakúpiť na tejto adrese


UPÚTAVKU nájdete na tejto adrese

Súvisiace:

O Tajomstve nahlas!
http://www.cez-okno.net/clanok/o-tajomstve-nahlas

Seriál: Sila myšlienky
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-sila-myslienky


august 14, 2011 22:20 popoludní
 • krát komentár

8 krát komentár

 1. Obrázok používateľa DAVID
  DAVIDaugust 15, 2011 02:32 dopoludnia

  Komentár: 

  hej hej videl som film tajemstvi ..sila myslienky a tak dalej ..... potom som si predstavoval a silno som myslel na 2 veci : urobit poslednu tazku skusku a najst aspon 500 € ..... myslel som na to intenzivne dost dlhy cas ....skusku som sice zrobil , ale 500 € som nenasiel .... a aj tu skusku som zrobil asi len koli tomu ze tyzden pred nou som presedel nad skriptami :P .... potom som sa na to postazoval kamoske ze som nenasiel aj tie peniaze ....a ona mi hovori jasne , ale to musis nieco preto urobit aby si ich mal ..... no ludia dobre rano .... na to mi netreba nijakeho autora financne podporovat aby som zistil ze musim nieco urobit ked chcem ziskat prachy alebo hoci co ine .... knihy a filmy typu tajemstvi su jeden velky komercny blud ....pekny vecer

 2. Obrázok používateľa dana
  danaaugust 15, 2011 09:34 dopoludnia

  Komentár: 

  Mily David- zrejme si sa precenil...pretoze ono to funguje...len to sa neda docielit zo dna na den-aj na to potrebujes trening,trpezlivost a predovsetkym vieru,ze to dokazes

 3. Obrázok používateľa Radek
  Radekaugust 16, 2011 23:32 popoludní

  Komentár: 

  A co Vas k tomu vede, jestli se muzu zeptat? Nechci rypat, ale moje zkusenost s velmi dlouhodobym pranim je stejna. Neslo pritom o materialni vec ani citovou zalezitost, ktera by znamenala neco jako vychyleni velkeho mnozstvi prostredku v muj prospech na ukor nekoho jineho.

 4. Obrázok používateľa Karol
  Karolaugust 17, 2011 06:50 dopoludnia

  Komentár: 

  A nenapadlo Vas, ze "zrejme" niekde robite chybu?

  Ze nechapete podstatu toho, na com je to zalozene?

  Dnes je pomerne modne sa obtierat o Secret a metody v nom prezentovane, uz som sa stretol aj s tym, ze sa povazuje dokonca za duchovne dokazovat, ze to nefunguje...

 5. Obrázok používateľa Karči
  Karčiaugust 15, 2011 03:55 dopoludnia

  Komentár: 

  Nepochybujem ze este i dnes sa najdu maťkovia, co nepochopia podstatu a hladaju chybu inde len nie v sebe

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 15, 2011 17:37 popoludní

  Komentár: 

  Rozmýšľala som, prečo práve v tomto období vyrukovali s týmito tajomnými a určite starými informáciami, ktoré určite fungujú, ale treba presne vedieť ako?
  Dospela som k záveru, že je to urobené náročky, aby si ľudia želali mnohé hmotné veci a svoje duše uväznili v hmote.
  Sila myšlienky, je aspoň podľa môjho skromného názoru určite jedna z najsilnejších vo vesmíre.
  ...
  Majme na pamäti, to staré: Všeličo by sme si neželali, keby sme vedeli, čo si to vlastne želáme!
  Treba si želať, aby my ľudia sme splnili svoje poslanie na zemi.
  Aby sme zostali ľuďmi a riadili sa svojim svedomím a srdcom.
  Aby sme dokázali, že si zaslúžime slobodu a žiadnym silám sa nás nepodarilo zotročiť.
  Aby už skončilo to súťaženie a začala spolupráca.
  Aby už konečne vydochli všetci paraziti, ktorí odmietajú pracovať.
  Nemyslím tým nezamestnaných, lebo aj keď je človek nezamestnaný môže pracovať, len mu za to nikto neplatí.
  Ale myslím tým tých, ktorí sú fantasticky platení a "zamestnaní", ale v podstate okrem škody nič nerobia a čím viacej škody medzi ľuďmi narobia, tým lepšie sú platení.
  Želám všetkým veľa správnych želaní!

 7. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 15, 2011 16:30 popoludní

  Komentár: 

  ono to tam je inak všetko popisane ako to dosiahnut maš byt najprv vdačny za to čo maš potom ked sa ti vyskytne možnost alebo ked ti niekto poda prst k tomu po čom si tužil tak to treba využit to je to čo ti povedala kamaratka že preto treba niečo spravit...a ta uplne najdoležitejsia vec je že maš zabudnut na čas teda neočakavaj že to budeš mať do 5min maš verit tomu že to raz najdeš a nie byť nahnevany z toho že prečo to ešte stale neprišlo.....to je ta hlavna vec prečo to ludom nefunguje podla mna......nie som zastanca toho celeho lebo podla mna su tam dost nedomyslene detaily ako napr. s tymi vzťahmi...na to aby si ziskal niekoho alebo sa s nim udobril to musi chcieť aj ta druha strana jednoducho vtedy si už na to sam jedinec nevystači a može tužit po tom kolko chce....inak to ma niečo doseba...

 8. Obrázok používateľa Pišta
  Pištaaugust 15, 2011 19:01 popoludní

  Komentár: 

  Je to všetko pekné, ale sú to polopravdy a na to si treba dať veľký pozor, lebo to ľahko stiahne človeka na zlé chodníčky.
  Prajem Nám všetkým hlavne veľa Lásky.
  ;-)

 

 

Top