Obrázok používateľa CEZ OKNO
História Anunnaki - Nephilimi - Tiamat 1. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LXXV.)

"Nie sme sami.
Vedci sa mýlia.
Sú tu, ale my ich nemôžeme vidieť, pretože sa skrývajú.
Skrývajú sa... v očiach.
My sme ich služobníkmi, my sme ich otroci, my sme ich majetok..."

Bytosti z mimozemských civilizácií boli tu už vtedy, keď ešte Zem bola pustá skala. Boli tu, keď bol človek stvorený a boli tu počas celej jeho evolúcie. V niektorých prípadoch bola ich účasť benevolentná, v niektorých prípadoch to tak nebolo. Človek bol vedený... a stále je vedený do omylu. Hviezdne bytosti sú naši Bohovia... a naši Diabli!

Oni tu boli vždy a sú stále tu!

Srdečne Vás pozdravujem milí čitatelia. Prinášam Vám ďalší z radu dokumentov o informáciách, ktoré nám boli dlho zatajované. V tomto dokumente sa budeme venovať príchodu mimozemskej civilizácie známej ako Anunnaki, zničeniu planéty Tiamat, ktorá existovala medzi Marsom a Jupiterom, povieme si niečo o pravdivom zrode človeka a zrode súčasného náboženstva, v ktorom budem pokračovať v dokumente s názvom „Náboženstvo najväčší podvod v dejinách ľudstva“.

Príbeh, ktorý v tomto dokumente rozviniem sa možno bude zdať zo začiatku trochu nezáživný, ale potom sa to rozbehne to Vám zaručujem :)

Na začiatku, aby celý dokument mal zmysel, musím trochu rozvinúť proces príchodu našich „bohov“ tzv. Anunnaki do našej SOL (slnečnej sústavy), ich etablovanie na okolitých planétach, zničujúci konflikt medzi nimi, ktorý viedol k zničeniu ich domovskej planéty Tiamat v SOL.

Prečo Anunnaki? V podstate sa jedná o mimozemskú civilizáciu známu ako Reptiliáni/Drakonians/Elohimovia, ktorí k nám prišli zo súhvezdia Orion. Názov Anunnaki sa dostal do povedomia od starých Sumerov, ktorí ich takto pomenovali. AN-UNNA-KI... Tí, ktorí prišli z hviezd.

Niektoré iné zdroje však hovoria, že Anaki/Anunnaki znamená aj doslovne „s dlhým krkom“.

Na koho sa to vlastne chceme podobať?

História Človeka a Zeme je vzrušujúca a zároveň desivá. Stvorenie človeka a jeho miesto v galaxii je dané a jasné, ale proces jeho uvedomenia a jeho hrdosti bude zranený.

Zdroje náboženstva človeka a pôvod postáv z legiend ako sú napr. Jehowa, Zeus, Ra, Osiris a Isis, Satan a rad ďalších mytologických bytostí sú vysvetlené a tiež umiestnené do rámca histórie planéty Zem.

A tak prichádza na rad pradávne proroctvo jedného nemenovaného zdroja:

„Človek bude čoskoro obklopený obrázkami a kométy padajú ohnivé. Čierne ošípané bude vidieť všade, rovnako ako Angel postavy. Dinosaury sa stanú hrdinami pre deti a násilie bude základom ich hry. Nové vzdušné ochorenia imúnne voči existujúcej liečbe vyplávajú na povrch. Človek bude vtedy slabý a bezmocný...“

Galaktické vojny o dobytie a moc zúria nad našimi hlavami...

Toto je príbeh nášho zrodenia...

Prapôvodný Eridanus humanoid prišiel do nášho vesmíru z iného - paralelného vesmíru. (Bližšie o tomto príchode našich prapraprapredkov prinášam v dokumente s názvom „Mimozemské civilizácie a rasy“.)

Tu sa usadil, lovil, venoval sa poľnohospodárstvu a geneticky experimentoval.

A potom sa Eridanus humanoid pozrel hore, hore do neba. A on videl hviezdy a mesiace. On vytvoril lode aby ho vyniesli na oblohu a jej dobytie sa začalo. Keď stál na Mesiacoch a skúmal mesačné mestá, vzhliadol a uvidel hviezdy nad nimi. Cestoval k nebu vždy znova a znova. Tentoraz boli objavené susedné svety. Eridanus humanoid si podmanil prostredie nového sveta a cyklus začal nanovo.

A tak sa stalo, že Eridanus humanoid sa stretol s jeho príbuznými v galaxii.

Eridanus Vtáčí humanoid sa stretol s Eridanus Mačkovitým humanoidom, Eridanus Plazí humanoid sa stretol s Eridanus Hmyzím humanoidom. Mnoho vyvinutých bytostí z rôznych svetov sa zhromaždili a rozprávali. Medzi sebou obchodovali, tancovali, rozdeľovali sa a znovu sa spájali. V tom čase sa učili od seba navzájom a žili spolu.

Potrebami Eridanus humanoida sa však stali túžby... z túžby sa stala nenásytnosť. Súcitní muži sa stali vodcovia, vodcovia sa stali dobyvateľmi a primitívny svet sa stal civilizovaný. Rozdiely v názoroch sa stali argumentmi, argumenty sa stali vojnami. Zvedavosť a potreba porodili technológie.

A... oni išli do vojny.

Primitívne vojny dávali cestu k vede vojny, smrť vo všetkých jej hrôzach sa stala nástrojom pokroku. Galaktické kráľovstvá sa dvíhali a klesali, civilizácie prosperovali a zanikali. Súvislá séria vojen pohltila celú galaxiu.

Žiadna ríša nevydržala veľmi dlho. Žiadna sa nezachránila...

V galaxiách sa stali bežnými vecami vojny, násilie a turbulencie.

Majstri vojny „SSS bytosti“ ako sa sami nazývali, (kvôli syčivému zvuku akým sa dorozumievali), začali sa nadraďovať nad inými rasami ako najvyšší. Prežili vojnu a chaos, chytili a udržali si značnú časť Deviatej dimenzie galaxie. Hoci im pôvodne vládol kráľ dobrého mena, bolo to pod SSS Queens, že Ríša dosiahla vrcholu ich civilizácie. Stala sa známou ako SSS-T a jej techniky vlády sa stali stelesnením kráľovskej moci. Už samotný názov pre trón, AST bol chladný hold vražedným plazom Queens.

V galaxii chaosu a vojen SSS bytosti nemali páru. Nemilosrdné príkazy boli účinné v ich krutosti. SSS-T Queens mala brilantných politikov a vojnových stratégov, v snahe maximalizovať svoj prospech a zisk.

Ich právomoc dobyť a vládnuť nad svojimi nepriateľmi bola silná vojenská sila, bezkonkurenčná a neprekonateľná. SSS bojovníci boli chladnokrvní (doslova:) bojovníci s desivou dračou tvárou. Hoci vývoj už dávno odstránil ich hrubú pancierovú kožu, stále tu bol dojem divokých, dinosaurích bytostí.

Len dlhý hrebeň kosti začínajúci z čela a končiaci na spodku chrbta mal náznak ich plazieho pôvodu. Známy ako MK, alebo M-G, vzhľad SSS bojovníkov vrážal súperovi strach do srdca.

Bezpočet vojen po miliardy rokov naučil SSS Queens zásadnej lekcii. Nepriateľ, alebo spurný jedinec neslúži žiadnemu účelu pokiaľ je popravený. Ale ak je mozog re-naprogramovaný, odpor je odstránený a telo je schopné pracovnej sily. Veda ovládania mysle bola výmyslom SSS-T.

Táto rasa sa volala ARI, alebo Masters v čase, keď sa stala známou ako ARI z AH (nebo), alebo ARI-. Dnes je to „nebo“ známe ako ORION.

SSS-T bojovníci plienili všetky poklady iných civilizácií čo im prišli pod ruky. Kultúrne bohatstvo svetov, ktoré takto dobyli bolo umiestňované na displeji v múzeách ARI-, a Ríša sa stala stredom kultúry a múdrosti v deviatej dimenzii. ARI- sa stal prehliadkou sveta poézie a hudby, umenia a tanca.

To bol krok, hoci nevedomý, pre vývoj striedmosti v SSS-T psychike.

Hoci panovanie T-SSS Queens v deviatom sektore bolo zriedka napádané, veľké obavy ARI-Queens mala z expanzie ďalšej rasy nazývanej RRR. Vyvinuli sa z bludných cicavčích predátorov.

Pre RRR rasu znamenala vojna v plnom rozsahu existenciu, všetko ostatné bolo bezvýznamné. Život sám o sebe znamenal poslušnosť a celkový záväzok ich panovníkovi RRR Kings. Veľmi rýchlo vytvorili svoju ríšu, RRR sa stali známi ako ASA a ich ríša ako ASA-RRR.

V čele barbarskej armády s obávanými bojovníkmi íka, s flotilou smrtiacich vesmírnych lodí chrliacich ohňovú-energiu, pôsobili zmätok na svetoch okolo deviatej dimenzie.

Preslávená Elita íka pre svoju prax hltať mäso svojich nepriateľov, sa stala známa ako DK alebo T-K.

Agresívny, dravý a neúprosný vo svojej expanzii, RRR Kings dobyvateľ začal pomaly a metodicky postupovať cez Pes-METEN (deviatu dimenziu), k rozhodujúcemu útoku na Star Lane (akúsi prechodovú bránu von a dnu z deviatej dimenzie).

ASA-RRR Kings chcel mať kontrolu nad cestovaním do a von z ARI-ríše, čo však SSS-T Queens nechcela dovoliť.

Ale ASA mali obrovskú silu.

Vojna bola hnacou silou ich vývoja. Mali veľa ozbrojených síl. Hviezdnych pilotov „íka“ posadnutých svetelnými lúčmi, ktoré mohli roztaviť ciele, nakrájať ich na kúsky, alebo spôsobiť ich rozpad. Elitné pozemné sily „BEH“ používali zbrane vydávajúce ochromujúce zvuky, ktoré ochromili nepriateľa, rozpadali sa pevné predmety, alebo mohli byť použité na prepravu objektov z jedného miesta na druhé.

Z novej vedy vyšla vojnová loď o veľkosti zemegule a bola nazvaná RR, alebo AR.

Miniatúrne svety bola schopná zničiť dovtedy nevídanou silou a rýchlosťou.

Miliardy rokov konfliktov naučili SSS-T neoceniteľnú lekciu, vojna prináša smrť víťaza aj porazeného. Boli aj iné spôsoby ako vyhrať konflikt.

Kráľovná ARI- sa stretla s kráľom ASA. Ponúkla dohodu, že ak kráľ ASA-RRR sľúbi lojalitu a službu k SSS-T trónu, potom mu poskytne kontrolu nad vonkajšími hviezdami deviateho sektoru. ASA-RRR Kráľ rýchlo súhlasil s Alianciou.

AR bola umiestnená do služieb T-SSS Queens. Vonkajší deviaty sektora sa stal svedkom expanzie ASA-RRR Ríše. Dostali sa na miesto, kde ASA-RRR sa stali známi ako Ríša SSS-T.RRR.SSS-T / SS-RR-SS (Sirius).

Spevňovali svoju moc, vyberali ťažké mýta a uvaľovali embargá na cestujúcich na cestách cez deviatu dimenziu. ARI-Queens sledovala SS-RR-SS Ríšu s ostražitými očami, čakajúc na okamih zrady.

A tak na nejaký čas zavládol medzi dvoma civilizáciami krehký mier. Všetko bolo v poriadku, až do doby príchodu monarchu na trón známeho ako King-, starší kráľ.

V čase King-, život na ASA-RRR bol dobrý. Spojenectvo s SSS-T ríšou robilo kráľov ASA-RRR silnejšími ako kedykoľvek predtým a bolo dovolené ľuďom ASA-RRR užiť si bohatší štýl života...

Ale sila trónu aj život kráľa je viac ako neistá. Zrady, lži a podvody sú okolo kráľa na dennom poriadku. Zavraždenie, vojenské prevraty a cudzie invázie boli každý deň záležitosťami kráľa. Výnimkou neboli ani potomkovia.

King-, (An-An), pozoroval oblohu pre možné útoky nepriateľa a pozeral sa opatrne cez rameno na príbuzných a členov kráľovského dvora. Taký bol život kráľa ARI a taký bol život staršieho King-.

King- mal brata, ktorý sa volal AL-SHARE. Pomáhal King- v riadení Ríše a verne mu slúžil.

Mier vládol, Ríša prosperovala, kým sa z malej vojny nestala séria veľkých konfliktov známe ako "veľké galaktické vojny“, alebo tiež elektrické vojny. Veľký King- bol predvolaný do paláca T-SSS poskytovať služby ako veliteľ kombinovanej MK a DK Warriors.

AL-share sa v neprítomnosti King- chopil príležitosti a pokúsil sa prevziať kontrolu nad centrálnou ASA-RRR. Úspešný prevrat prinútil princa na ďalšie kroky. Okamžite vyslal elitné vojsko vrahov, aby lovili a zabili King-.

Princ AL-share sa stal kráľom a dal si meno AL-AL .

Pán Princ-U, syn kráľa Hero- a jasný dedič, bol zajatý a umiestnený do exilu.

Pre poistenie svoje osobnej bezpečnosti kráľ AL-AL urobil vnuka King- jeho vlastným osobným sluhom. Zosadený Princ-U bol rukojemníkom. Pomsta bude musieť počkať.

Pre túto chvíľu musí slúžiť verne... Raz trón ASA-RRR bude jeho, to si sľúbil!

V tejto dobe sa stala ešte ďalšia významná udalosť. Nová hviezda začala zrieť a po vychladnutí sa utvorila nová slnečná sústava. Kráľ AL-AL pochopil nevyužitý potenciál vzácnej rudy a možnosť strategickej vojenskej základne. Okamžite poslal dôveryhodného a verného správcu uplatňovať si nárok na novú slnečnú sústavu.

- pokračovanie –

Váš Dušan – hľadač informácií

Uverejnené s dovolením autora

Celý seriál "História Anunnaki - Nephilimi - Tiamat" nájdete postupne
na tejto adrese.


Svoje tipy do seriálu UTAJOVANÉ DEJINY ZEME môžete posielať
na redakčný mail.


Celý seriál "Utajované dejiny Zeme" nájdete postupne na tejto adrese.Súvisiace:

Výskum RNDr. Pavla Smutného
http://www.cez-okno.net/rubrika/rndr-pavel-smutny


marec 07, 2011 17:38 popoludní
 • krát komentár

7 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Michal
  Michalmarec 09, 2011 14:32 popoludní

  Komentár: 

  Mna by zaujimalo odkial takyto ludia cerpaju take az podrobne informacie. Verim ze nasu zem v minulosti kontaktovali mimozemske civilizacie aj to ze maju u nas svoje zamery ale ked citam takyto clanok tak sa vzdy zamyslim ci ten clovek neni nahodou dusevne chory. Necudujem sa potom ze existuje take kvantum skeptikov a ufo tematika sa stretava vysmechom, pretoze ked takyto clanok niekto cita co len slepo neveri vsetkemu co mu naserviruju, musi naozaj uvazovat o tom ci vela veci nie su len dezinformacie psychickych narusenych ludi. Zavana to dost sektou.

 2. Obrázok používateľa Lanoo
  Lanoomarec 10, 2011 13:51 popoludní

  Komentár: 

  Kto sa bojí bobákov, nech tento seriál nečíta ;)

 3. Obrázok používateľa QUE-HEGAN
  QUE-HEGANseptember 18, 2012 14:18 popoludní

  Komentár: 

  Jediny kto moze byt dusevne- psychicky naruseny si skor potom ty, zrat blaboli co ti natlacia do hlavy z medii. Dusan si hladal tieto informacie z velmi vela zdrojou, ci uz anglickych, spanielskych atd atd. A dalo mu vela prace zoskupit to do nejakeho celku, ale na vecsine zrdojov to bolo podobne, takze sa snazil vyberat len tie vazne informacie. A clovek ktory sa vysmieva druhemu ze ci je psychicky chory alebo podobne a neveri veciam ktore bezne nedavaju masmedia, je stokrat horsi nez ten co to pise a chce ludom ukazat aj nieco ine nez co sa denne ukazuje v televizii, - vrazdy, okradanie, zvysovanie cien a znizovanie plkatou, vojny atd. Nikto ti nevnucuje tieto informacie, ale vedz ze povedat takuto somarinu , to radsej ked nemas co mudre povedat tak radsej mlc.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 06, 2011 18:55 popoludní

  Komentár: 

  tieto clanky su plne roznych mien,postav,len akosi nemaju hlavu ani patu...co keby si napisal radsej jeden zrozumitelny clanok.Mna uz z tych nazvov boli hlava:-/

 5. Obrázok používateľa xxx
  xxxmáj 05, 2011 18:56 popoludní

  Komentár: 

  Halo, by ma zaujimalo, odklia autor cerpal tieto informacie. Co za "dokumenty" to boli pouzite a kto je ich autorom?

 6. Obrázok používateľa Bohus
  Bohusmáj 22, 2011 23:43 popoludní

  Komentár: 

  Ešte stále sme sa nedostali ku koreňom. Kto stvoril ERIDANUS-a ???
  Ak nepoznáme odpoveď na túto otázku, je uvedený text, hoci má ambíciu
  poučiť klamané ľudstvo, len posunutím počiatku a natiahnutím nekonečnej
  reťaze striedania civilizácií.

 7. Obrázok používateľa Karol
  Karolnovember 17, 2018 21:18 popoludní

  Komentár: 

  odkaz odo mňa - pre všetkých skeptikov, ktorí kritizuju článok pana Dušana - je to to najlepšie čo sa dá dočítať na slovensku. Ďakujem. Ak máte niečo lepšie rad si to od Vás prečítam.

 

 

Top