Obrázok používateľa CEZ OKNO
História Anunnaki - Nephilimi - Tiamat 7. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LXXXI.)

Anunnaki zabezpečilli, aby nový človek bol navždy spojený s reptiliánskou frekvenciou, pretože základný prototyp bol plazí. To znamená, že nový človek je nimi ľahko psychicky kontrolovaný. Anunnaki sa vtelili aj do ľudskej formy. Anunnaki majú tiež veľký vplyv a kontrolu nad astrálnym svetom. Ľudstvo ešte pravdepodobne nie je pripravené na pravdu. Priemerný muž a žena potrebujú svoje fantázie, mýty a náboženské príbehy, ktoré robia život taký jednoduchý a nekomplikovaný. Nakoniec však príde deň, keď budeme šokovaní pravdou, deň keď naši predkovia sa vrátia pozrieť ako sa darí ich "deťom"!

VEĽKÝ kultúrny šok!

Človek bol donútený po celé miléniá popierať pravdu o svojom pôvode a nakoniec si vyvinul výhodnú formu amnézie.

Máme sa báť? Nie, potlačme strach. Odložme ho. Je čas hrdo vztýčiť hlavu a postaviť sa osudu.

A ak to bude treba, postaviť sa aj našim stvoriteľom!

P.S. Jedna z mnohým otázok pri čítaní tohto dokumentu, ktorá Vás určite napadla je, že prečo Anunnaki nie sú na Zemi prítomní aj v dnešnej dobe. Odpoveď je jednoduchá. Anunnaki veľmi zle znášali zemskú atmosféru. Starli rýchlejšie ako na svojej domovskej planéte tu v SOL Tiamat/Nibiru. Z týchto dôvodov sa potom defínitívne premiestnili na Nibiru. A Nibiru sa vracia!

Ale ľudstvo nenechali bez kontroly. Dozorom nad ľudstvom poverili svojich spojencov zo Zeta Retikuli, Plejád a svojich sluhov Greys. Tí majú za úlohu pripraviť pôdu na ich opätovný návrat do SOL. A pripraviť aj pôdu na existovanie Anunnaki v SOL. Je to v súlade s dlhodobou vojnovou koncepciou Anunnaki - ovládnuť túto časť vesmíru. Pôsobia na nás zatiaľ skryto. Prostredníctvom náboženstva, ezoterických praktík, astrálu a hlavne elektromagnetických pascí, o ktorých som písal v dokumente s názvom „Čo ak je to všetko inak?“.

Dôležitým faktorom tu je, že Anunnaki sa usilujú o zjednotenie krištáľov s cieľom vytvoriť planéty, ktoré budú „šetrné“ k životnému cyklu pre ich osobné potreby. Postup zahŕňal zosynchronizovať presne stanovený počet krištáľov umiestnených na strategických miestach po celom svete, s hlavným kontaktným krištáľom v Gize. Tieto kryštály boli umiestnené na mnohých miestach, ktoré dnes nazývame staré posvätné miesta.

Napr. na Veľkonočnom ostrove, Stonehenge, biele pyramídy v Číne, Machu Picchu (Peru), Uxmal pyramída (Mexiko), Chichén Itzá (Mexiko)... etc. Je potrebné si všimnúť, že v posledných mesiacoch bolo niekoľko zemetrasení okolo väčšiny týchto miest.

Preto je nanajvýš dôležité aby vlády začali jednania s označenými jedincami (dobre vedia, ktorí to sú), aby sa krištály čo najskôr zničili. Títo jedinci dobre poznajú umiestnenia týchto krištáľov a sú schopní sa k nim dostať. Avšak nechápu účel, alebo spôsob, akým je DNA krištáľov aktivovaná. Pripravujú však pôdu pre návrat našich stvoriteľov inými spôsobmi. Snažia sa napr. o zapálenie tzv. Binárnej hviezdy v našom SOL. Sonda Galileo v roku 2003 mala podľa NASA fotografovať planétu Jupiter a skúmať jeho atmosféru. V skutočnosti však sonda niesla na palube 48 a ¼ libry /cca 25 kg/ plutónia na svojej palube a vedomým riadením ju zhodili na Jupiter, v snahe zahájiť jadrovú reakciu, ktorá by zmenila Jupiter na hviezdu. Jupiter je totiž plynný obor s veľmi malým, ale hustým jadrom a s atmosférou, ktorá obsahuje vyše 90% vodíka. Je to vlastne nevybuchnutá hviezda. Pokus sa však nevydaril. Môžete si na Jupiteri všimnúť veľký oblak v ľavom dolnom kvadrante, ktorému sa všetci vedci na svete divili, že kde sa tam vzal. A tieto osoby vo svojej arogancii a plánoch pokračujú ďalej. Pripravujú sondu Casini, ktorá má za úlohu skúsiť zapáliť ďalšieho obra – Saturn. Casini mala štartovať v roku 2010, ale z neznámych dôvodov bol štart posunutý na rok 2012!!!

/Viac o týchto skutočnostiach prinášam v dokumente s názvom „Manipulácia s ľudstvom“/.

P.P.S. na záver...

Zdá sa však, že máme predsa len nádej. Anunnaki mali prísť na Zem a reštartovať sieť pascí ATU-WAA, ktoré nás tu väznia /duše/ a ovládajú. Malo sa to stať do konca roku 2008. Lenže nestihli to!
ATU-WAA už nefunguje. Vládnuca Elita Anunnaki, /foneticky znie ako Waah-Haali/, mala do konca roku 2008 prísť do našej SOL a reštartovať systém elektronických pascí, ako sú rôzne APINY a PINY, o ktorých som písal v dokumente s názvom „Čo ak je to všetko inak?“. Všetko toto zastrešoval systém ATU-WAA s jedinečným kódovaním. Vraj je to potvrdené - systém už je nefunkčný a násilný reinkarnačný proces starých duší skončil!!!

Mayovia mali v niečom pravdu a predsa sa zmýlili. Ich kalendár bol nastavený presne na túto udalosť. To je pravý význam mayského kalendára. Mal pripomínať dobu návratu Anunnaki do našej SOL a proces reštartovania ATU-WAA. Zmýlili sa vo výpočtoch o 4 roky. Alebo to vládnuca kasta Anunnaki jednoducho nestihla. To však neznamená, že máme vyhrané. Je veľa rôznych iných spôsobov kontroly ľudskej populácie. Z tohoto dôvodu Vám vrelo odporúčam napr. nerobiť žiadne ezoterické meditácie, nepracovať s merkabou, neotvárať čakry, nepracovať s energiou kundalína... etc. Sú to všetko procesy, ktoré sú prepojené na astrál a našu DNA a slúžia na našu kontrolu. /Viac o ATU-WAA a iných kontrolných procesoch prinesiem v dokumente s názvom "Manipulácia s ĺudstvom"/.

V priebehu nasledujúcich pár rokov však budeme masívne a verejne kontaktovaní mimozemskou civilizáciou. Minimálne Anunnaki, ktorí sa určite prídu pozrieť ako sa darí ich „deťom“. Budeme pripravení? Alebo si zahrabeme hlavy do piesku ako pštrosy???

Už pár rokov prebiehajú určité zvyšujúce sa tendencie a turbulencie na prípravu tohto kontaktu. Hlavne zo strany Veľkého bieleho bratsva, Aštar komanda a ich vodcov Aštara a Kryona s úmyslom pod sladkými slovami a sľubmi nás nalákať na svoje lode a odviesť zase niekde do otroctva. Čo spravíme???

Ešte si dovolím pridať jednu moju myšlienku na úplný záver:
Človek je prazvláštny tvor. Je schopný povedať 100 slov, ktorými vyjadrí šťastie, krásu a lásku.

Vzápätí však povie 1000 slov, ktorými vyjadrí hnev, nenávisť, závisť, nepriatelstvo. Presne na obraz „stvoriteľov“ nášich!

Váš Dušan – hľadač informácií

Uverejnené s dovolením autora

Celý seriál "História Anunnaki - Nephilimi - Tiamat" nájdete postupne
na tejto adrese.


Svoje tipy do seriálu UTAJOVANÉ DEJINY ZEME môžete posielať
na redakčný mail.


Celý seriál "Utajované dejiny Zeme" nájdete postupne na tejto adrese.Súvisiace:

Výskum RNDr. Pavla Smutného
http://www.cez-okno.net/rubrika/rndr-pavel-smutny


apríl 04, 2011 10:13 dopoludnia
 • krát komentár

9 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Palo Peterson
  Palo Petersonapríl 04, 2011 13:35 popoludní

  Komentár: 

  Nechcem byť kritický a tento článok obsahuje skutočne veľa užitočných informácii, ale:
  Varovanie proti akékoľvek manipulácii s duchovnými energiami človeka je trochu prehnané. Iste, nie je dobré hľadať osvietenie v platených kurzoch reiki a všelijakých zvláštnych meditačných metód, pretože sú ovládané priamo systémom. Ale varovať ľudí si od otvárania čakier a napájania sa na svoje vyššie duchovné ja je asi ešte horšie, pretože to nevedie k žiadnemu duchovnému rastu a žiadnej zmene. Je to pošľapanie všetkých fungujúcich duchovným náuk a pošliapanie práce prorokov ako napríklad H. Blavatska alebo H. Ivanovna-Rerichova.
  Ďalej tiež jednostranné hádzanie annunaki do jedného vreca. Určite nie všetci z nich sú spojení s týmto systémom a nie všetci z nich si predstavujú našu budúcnosť. Rovnako tak nemyslím, že všetci z tejto zeme odišli, ich prítomnosť je myslím viditeľná. Takže čakanie na nejakých oficiálny príchod je týmto pádom maximálne scestné. Jedine ak za bohmi prišli bohovia bohov, čo síce znie sci-fi, ale vylúčené to nie... nechajme sa prekvapiť... no nenechajme sa zastrašiť, hlavne na duchovnom poli, lebo inak nič nedosiahneme!!!

 2. Obrázok používateľa mikeborecek
  mikeborecekapríl 04, 2011 17:53 popoludní

  Komentár: 

  Takéto otázky napádali aj mňa - hlavne o tej meditácii a spol...

 3. Obrázok používateľa mikeborecek
  mikeborecekapríl 04, 2011 14:24 popoludní

  Komentár: 

  Autor článku neodporúča "ezoterické meditácie". Môžete prosím definovať tieto pojmy?

 4. Obrázok používateľa Ján
  Jánapríl 04, 2011 18:18 popoludní

  Komentár: 

  Neviem ako to autor myslel, ale pojem "ezotericke meditacie" je uz podla mna pekne sprofanovany, zialbohu. Dnes sa za tento pojem skryvaju vselijake podivne praktiky, vzyvanie roznych majstrov, kedy si bezny smrtelnik nema sancu overit, ci sa naozaj obracia na bytosti Svetla. A detto najroznejsie "ukotvovanie mriezky" a pod. Co sa deje v skutocnosti s energiou meditujucich, to je otazka...

 5. Obrázok používateľa mikeborecek
  mikeborecekapríl 04, 2011 21:07 popoludní

  Komentár: 

  A ako by si mal clovek overit, ci majster, od ktoreho "hladajujci" preberie prax/ucenie a praktizuje ho, ci je tento ucitel na urvni aku opisuje? Myslim si , ze ludia/majstri/bytosti, ktore su na vyssej urovni sa nezapodievaju takymi vecami, ako je nieco dokazovat (ukazovat svoje "majstrovstvo" - levitovanie, uzdravovanie, premena hmoty na inu atd. na poziadanie). Podla mna treba preskumat ucenie daneho majstra, a kazde ucenie, ktore je zamerane na veci ako je "bezhlave" liecenie chorob, z coho neskor prameni tuzba po zisku a po slave, nieje dobre... uz samotne liecenie choroby ako take (kazda choroba ma svoju pricinu a vedome/nevedome porusenie tohoto zakona kauzality prinesie dalsie neprijemne dosledky pre oboch) je "zle".

 6. Obrázok používateľa Palo Peterson
  Palo Petersonapríl 04, 2011 23:41 popoludní

  Komentár: 

  Napríklad... to je jedna z častí návodu na to, ako sa vyhnúť lžiam v duchovnom svete. Ono to nie je zasa také zložité, keď sa človek dostane na správnu cestu v tomto smere. Existuje určitý princíp, dokonca aj úplne vnútorný a inštinktívny, ktorý pri správnom používaní dokáže skoro presne určiť čo je pravda a čo nie. Je to presne to zameriavanie sa na otázku aké sú zámery majstra/autora. Je myslím ceľkom ľahké, aj keď to je niekedy práve pasca naivity, odhadnúť primitívny sebecké pohnútky a rozlíšiť ich od osvecujúcich ideálov a neporušiteľných právd, ktoré takmer okamžite naberajú na svojom účinku na človeka. Chce to len vnímať a cítiť. Skutočne a plnohodnotne, nič viac, nič menej....

 7. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 06, 2011 12:04 popoludní

  Komentár: 

  Chcela by som vedieť odkiaľ a z akých zdrojov je čerpané. O annunaki mám preštudované teda dosť, ale tu sa mi zdá, že sú dosť negatívne popísaní.
  Doporučujem si prečítať knihu od Zecharia Sitchin - Dvanásta planéta.

 8. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 19, 2012 18:19 popoludní

  Komentár: 

  Dobrý den, můj názor k celému "story" zde uveřejněném je, že se tu tragicky dávají dohromady jabka s hruškama... Anunnakiové jsou HUMANOIDI andělského typu, a proto vypadáme tak jak vypadáme a nevypadáme jako ještěři - reptiliáni. Vždyť to je tak jednoduché a jasné, kdokoli se bude snažit prostudovat a pochopit souvislosti, tak mu to snad dojde... Druhá věc je, s jakými záměry a cíli bylo uděláno to, co bylo. Ale zase je to jen střípek z daleko monumentálnějšího eposu o Galaxiích, evoluci, životu a jen kousíček toho se týká lidstva typu Adam Kadmon. Bohužel totálně překroucené informace tak, jak jsou tu podané, způsobí v hlavách a myšlení spousty lidí kteří to shltnout s očima navrch hlavy, velký chaos, strach a chyné závěry. Náramné "pokračování" té hutné krmě - propagandy, co do lidí hustí holywwoodské filmy atd. Dle poznatků, které máme k dispozici, jsou Anunnakiové právěže proti Reptiliánům a Greys, na "naší" straně - vždyť za nás mají jistou "karmickou odpovědnost", a není to jen o dějích za posledních několik tisíc let, to je jen malý úsek celkových dějin, které se počítají na miliony let. Ale to už je každého osobní odpovědnost, čemu uvěří a kam pohlédne, vždy uvidí jen odraz sama sebe...

 9. Obrázok používateľa Martin K . z Myjavy
  Martin K . z Myjavymáj 19, 2011 12:28 popoludní

  Komentár: 

  V čase keď som bol žiak ZŠ (asiv roku 1989) ,mával som prechádzky po večeroch ,mestom či mimo neho.
  Bol večer a kráčal som aj s kamarátom po ceste okolo vodnej nádrže Brestovec-MY (SK).Boli vidieť len pouličné lampy neďalekej obce.
  Periferne som zachytil nejaké zavlnenie sa svetla u týchto lámp. Otočím hlavu smerom ku svetlu (lampám),pozerám sa na siluetu osoby,
  zdvihnem hlavu vyššie ,
  vidím osobu s orlou hlavou a rozprestrenými krídlami.
  Zrejme po tom ako zistila táto bytosť ,že ju vidím ,okamžite akoby sa vrhla na mňa a ja som zaujal obrannú pozíciu . Veľkou rýchlosťou som sa, a hlavu som si chytil rukami .Taký strach som dávno nezažil.
  Spýtal som sa kamaráta ,či videl to čo ja ,no on bol otočený iným smerom ,takže nie.
  Vravel ,že tak vierohodne ,ako som reagoval na danú situáciu, by nešlo len tak uskutočniť- teda veril mi.
  Bytosť bola priesvitná (ako keď sa pozeráte cez sklenený predmet) a pri tom nálete na mňa som nezacítil žiadne teplo , tlak ani iné fyzikálne javy.
  Myslím ,že som videl ducha tej bytosti ( viď. odkaz na na čiernobiely obrázok - osoba na ľavo).
  Možno to bola projekcia . Čo si myslíte?

  Vyhlasujem ,že pred tým som nikdy nevidel podobné obrázky ,ani som nečítal články s podobnou tématikou.

  http://ee.dunres.sk/obrazok.php?img=./obrazky/clanky/sumergods3.jpg&titl...

 

 

Top