Obrázok používateľa CEZ OKNO
DUTÁ ZEM – AGARTHA: 10. Správy z dutej Zeme

Nie iba naša zem, ale všetky planéty sú duté! Planéty sú tvorené horúcim plynom vyhodeným zo Slnka na obežnú dráhu a plášť planét tvorí gravitácia, odstredivá sila a PÓLY ZOSTÁVAJÚ OTVORENÉ a vedú k dutému vnútrajšku. Tento proces tvorí dutú guľu dymovej farby s vnútorným Slnkom, z ktorého vychádza jemné slnečné spektrum, tvoriace vnútorný povrch vysoko prospešný pre vegetáciu a ľudský život.

BYTOSTI DUTEJ ZEME sú veľmi duchovne vyvinuté a technologicky vyspelé a žijú vo vnútri našej dutej Zeme. Tieto pokročilé civilizácie žijú v mieri a bratstve v centre našej Zeme, ktorá obsahuje centrálne Slnko s oceánmi a horami ešte v ich pôvodnom stave.

Dutá Zem je stále v nedotknutom stave, pretože oni nechodia a nestavajú. Nie sú tam žiadne budovy, nákupné centrá či diaľnice. Cestujú v elektromagnetických vozidlách, ktoré levitujú niekoľko palcov nad zemou a idú pozdĺž potokov, riek, oceánov a lezú po horách. Nechávajú zvyšok krajiny prírode.

Vládnuce mesto vnútri dutej Zeme sa nazýva Šambala. Nachádza sa v samom strede planéty a možno doň prísť cez otvory na severnom alebo južnom póle. Severné a Južné svetlá, ktoré vidíme na oblohe sú v skutočnosti odrazy centrálneho Slnka dutej Zeme, ktoré vyžarujú z dutého jadra.

Používajú voľnú energiu na rozsvietenie svojich miest, domov a tunelov. Používajú kryštály spolu s elektromagnetizmom, ktoré vytvárajú malé slnká s plným spektrom svetla, ktoré trvá pol milióna rokov a dáva im všetku energiu, ktorú potrebujú.

Kôra Zeme má zhruba 800 míľ od vonkajšieho k vnútornému povrchu. Vzhľadom k tomu je naša Zem dutá a nie pevná guľa a ťažisko nie je v strede Zeme ale v strede jej kôry, ktoré je 400 míľ pod povrchom. Gravitačná sila vnútornej Zeme je polovičná ako na vonkajšom povrchu, čo môže byť vysvetlením pre väčšiu výšku ľudí, rastlín a stromov; niektoré sekvoje dosahujú cez tisíc stôp na výšku.

Zdroj magnetického poľa Zeme je záhadou. Vnútorné Slnko v strede Zeme je tajomným zdrojom energie magnetického poľa Zeme.

K dispozícii sú vstupné jaskyne po celej Zemi, kde prebieha vzájomné pôsobenie. Len niektoré z nich sú práve otvorené. Nikola Tesla je geniálny vynálezca elektrotechniky. Zistil, že elektrická energia je všadeprítomná v neobmedzenom množstve a môže riadiť zariadenia Zeme bez potreby uhlia, ropy, zemného plynu alebo akejkoľvek inej bežnej pohonnej hmoty. V roku 1930 boli tunely, vchody a priechody uzatvorené civilizáciou dutej Zeme, pretože „korporácie“ v tej dobe zneužili Teslovu technológiu a získali do vnútornej Zeme vstup.

Dva hlavné otvory dutej Zeme sú na otvoroch pólov, ktoré boli uzavreté v roku 2000, pretože vlády nastavovali detonácie na póloch na otvorenie vchodov do ich sveta. Nainštalovali magnetické silové pole okolo polárnych otvorov Zeme na zamaskovanie otvorov. Týmto spôsobom sú vchody chránené pred vzdušnými a pozemnými pozorovaniami. V minulosti boli vchody knižnice Porthologos na povrchu. Jeden podobný otvor bol v Alexandrijskej knižnici, ktorý bol zničený požiarom v roku 642 nášho letopočtu.

Vnútri je viac pôdy (3/4 zeme a 1/4 vody) a pôda je viac kondenzovaná než naša. Všetko vo vnútri dutej Zeme je veľmi starostlivo vyvážené ekologickým systémom pre všetky existujúce živočíšne formy.

Existuje niekoľko miliónov Catharianov/Agharťanov so súšasným pobytom v dutej Zemi. Existujú Cathariani, ktorý sa inkarnovali ako ľudia na povrch. Sú Cathariani, ktorí žijú na planéte Jupiter. Priemerný Catharian je 4,6 m vysoký (15 stôp). 36 000 ľudí z nášho vonkajšieho povrchu žije teraz vnútri Zeme. Za posledných 200 rokov vošlo z povrchu dovnútra približne 50 ľudí. Avšak počas posledných 20 rokov vošli dovnútra len ôsmi.

-pokračovanie-

Dianne Robbinsová


KNIHU môžete objednať na tejto adreseVšetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Zdroj: eiaktivity

Súvisiace:

Vnútorná Zem - Dutá Zem
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/duta-zem

Agharta
http://www.cez-okno.net/agharta


jún 20, 2016 23:08 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Korina
    Korinanovember 11, 2019 02:16 dopoludnia

    Komentár: 

    Taková je zřejmě pravda. Mají štěstí, že nejsou ovládáni sobě nepřátelskými entitami. Nám je pořád zabraňováno se dovědět více o sobě i o jiných, co s námi obývají planetu.

 

 

Top