Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dvetisíc osem

V proroctvách uverejňovaných na nete sa rok 2008 nevyskytuje až tak často, ako rok 2012. Keď som sa pred niekoľkými rokmi stretol s informáciou, aký významný pre ľudstvo bude tento rok, pravdu povediac, venoval som jej pozornosť iba chvíľu. Dnes už sú udalosti omnoho rukolapnejšie a kto aspoň trochu sleduje, čo sa deje, mi dá za pravdu. Politika ako obraz toho, čo dovolíme, aby sa na planéte dialo, zrejme speje k svojmu absolutóriu. Ak má Moc nejaké maximum, tak je ním logicky Absolútna moc. To, že sa zároveň jedná o absolútne minimum slobody sa zrejme podľa svetových plánovačov máme začať presviedčať už čoskoro. Je škoda, že sa omnoho skôr plnia katastrofické sci-fi romány, než krásne vízie svetlých Duší, o ktoré na Zemi nebola núdza. Mal ich však kto nasledovať? Pokúšať sa tu o krátky sumár dejín ľudstva je márne, nemenej náročné je však určite ľudské dejiny pochopiť, no času, zdá sa, nie je nazvyš...Ľudstvo na konci posledného cyklu vo svojej neopatrnosti a egoizme odkrývalo čoraz nebezpečnejšie a temnejšie záležitosti a tak zasiahla vyššia sila a zmietla poslednú civilizáciu z povrchu zemského. Doslova a do písmena. Veľkňazi s hŕstkou verných s plným vedením tej doby, poučení minulým, založili civilizáciu v oblasti Nílu. Nič neobjavovali. Kompletnú kultúru, pochádzajúcu z ešte dávnejšej a tajomnejšej minulosti, priviezli z Atlantídy a usilovali sa v ďalšom cykle vyvarovať chýb, ktorých sa dopustili ich predchodcovia. A stal sa "zázrak" - z barbarského nevyvinutého kmeňa sa, z hľadiska vývoja behom smiešne krátkej doby, stala najvyvinutejšia civilizácia na zemi. Ako to však prebiehalo na iných miestach? Krásna a múdra kultúra Indie, či veľkolepý mayský odkaz nás nútia o tom premýšľať. Dôkladnejšie štúdium významných kultúr Zeme a ich zjavná podobnosť nabáda čím ďalej tým viac si pripúšťať myšlienku, že "všetci hovorili o tom istom", ak nie priamo tvrdiť, že všetka múdrosť sa šírila z jediného zdroja, i keď časom naberala tak geograficky a dobovo jedinečné preferencie. Z jediného Zdroja - skrze jediné miesto...

Neodškriepiteľnú krásu výtvorov tej doby zhmotnenú v chrámoch kambodžského Angkoru, či monumentálnu silu jednoduchosti sôch Veľkonočného ostrova nemožno prehliadnuť, skúsme však hľadať hlbší, na pohľad možno nie až tak zjavný význam týchto kultúr. Čo ich skutočne spájalo? Rozlúštenie hrobky mayského vládcu Pacala, či úchvatné a neuveriteľne sofistikované posolstvo Tutanchamónovej hrobky nám dovoľuje nahliadnuť hlbšie pod obal zdanlivo nefunkčnej a megalomanskej okázalosti.

Poklady sveta minulého veku prinesené veľkňazom Atlantídy a znova a znova sa pripomínajúce božské posolstvo v stavbách objavujúcich sa v rôznych vekoch na rôznych miestach zeme. V rôznych kultúrach prostredníctvom opakovane sa vteľujúcich synov Božích stále jedno a to isté posolstvo Posvätnej vedy, vysvetľujúce naše miesto v Božom pláne i to, ako ho čo najlepšie napĺňať.

Hovoríme o Slnečnej vede a stavbách ako "odrazoch nebies". Obrovské chrámy, kde prebiehal vývoj ducha. Chrámy, vďaka ktorým sa ľudstvo vyvíjalo. Nie prázdna okázalosť, akú poznáme z pokrivených veľkofilmov. Chrámy rešpektujúce a do bodky napĺňajúce tajomnú "nebeskú mechaniku". Avšak čo ešte spôsobovalo okrem rôznych dobových a geografických reálií všetky tie úchvatné jedinečnosti plné súladu? Tu je podstatné, do akej miery sme si ochotní pripustiť reálnosť vplyvu rozvinutých mimozemských kultúr na vznik a nasledovný vývoj rás Zeme. Netreba mať priveľkú fantáziu, aby sa človek naozaj do hĺbky zamyslel nad opodstatnenosťou napríklad štvorrukých postáv božstiev Indie, či kobier zobrazovaných s takou úctou po celej planéte. Oficiálne vysvetlenia zahŕňajúce všetko pod zástavu obraznosti, mytológie či dokonca rozprávok už dnes neobstoja a ľudia sa čím ďalej viac pýtaju, "prečo?" práve vďaka štúdiu bájí a mýtov sveta vskutku v schliemannovskom duchu. Nám všetkým dobre známe obrazy a výjavy sú omnoho realistickejšie, než sa odvažujeme si predstaviť. Čo z toho vyplýva? Poznáte onen často zobrazovaný egyptský výjav súdu po smrti s následným vážením srdca?...

Či už sa nám to páči alebo nie, rasy a následne národy zeme sú vskutku grandióznym genetickým kokteilom miešaným viacerými a niekedy v zámeroch dramaticky odlišnými civilizáciami. Rozhodujúce však určite je, do akej miery vieme rozpoznať a následne prijať poklady ukryté v jednotlivých kultúrach a hlavne miera schopnosti rozlišovania vzhľadom na Boží zámer ako váhy žitia. To ostáva najspoľahlivejším merítkom hodnotenia. Ale ako si "vybrať" z toľkého bohatstva Kultúr s veľkým K, uložených v pravidelnej geografickej sieti po celej Zemi? To, čo je našej Duši najbližšie a hlavne zotrvať. Nestriedať, nepreskakovať zo systému na systém. A čo mystérium napĺňania každého okamihu života, ktorý sme dostali darom? Na to sa názory líšia. Dokonca by sa dalo povedať, že čo človek, to vlastný pohľad na túto vec. Nemusí to byť vôbec na škodu, pokiaľ sú základné Zákony dostatočne známe a dodržiavané. V takom prípade nielenže nie je individuálnosť na škodu, ale je priamym rozvinutím sily života vo svojej inteligencii a tvorivosti, ktorú ponúka. Žiaľbohu, takéto osobné preferencie v praxi väčšinou pohltia celú bytosť a tak nevedomosťou nastupuje do dlhého predlhého zástupu zotročených duší finišujúcich márnivý a vysilujúci maratón končiaceho sa cyklu zdanlivo s už dopredu určenými víťazmi a porazenými.

Rok 2008 predznamenáva zhmotňovanie varovaní minulosti a s nesmiernou silou ukazuje sám seba ako neprehliadnuteľné svedectvo žitia konca tohto veku. Kde sa ako ľudstvo vlastne nachádzame? Ako sme dospeli až sem?

S príkladom pyramídového usporiadania sme sa už asi každí stretli. Systém funguje vskutku neomylne. Závisí však, v akej sa konkrétne nachádzame - to do bodky určuje náš osud. V tej diabolskej sa žije z tých, čo drú pod vami, oni tvoria váš "zisk". To je predsa jasné - byť navrchu je základ. A tak driete a driete na čierneho pána, ibaže v skutočnosti nikdy nepostúpite vyššie. Iba iluzórne - a to jedine tak, že zväčšujete pyramídu zotročenia pod sebou. Vlastne ani nemáte inú možnosť, lebo od prirodzených energií ste prakticky odstrihnutý. Môže to spočiatku vyzerať inak, úspech tohto druhu je tak nesmierne logický a praktický, že? Prináša na prvý pohľad úžasné zážitky, niekedy až extatickú spokojnosť. Ale to len do doby, kým nie ste plne zamotaní v čiernom systéme - samozrejme ak ste stále zdrojom nových a nových prírastkov, tak si vás tam "hore" považujú. Málokto však vie, že podobným spôsobom je usilované nielen o naše peniaze, ale hlavne o naše Duše!

V Božskej pyramíde idete Hore práve tak, že "makáte na druhých” - ste pre nich užitoční, staráte sa o nich, o ich vývoj, učíte ich samostatnosti, aby raz tiež mohli dbať o iné bytosti, aby neustále sa opakujúci kolobeh stúpal v špirále stále vyššie a vyššie pre blaho všetkých a k väčšej sláve Božej. Vyzerá to na prvý pohľad strašne nevýhodne :), ale v skutočnosti iba takto postupne postupujeme naozaj nahor. A čím vyššie sme, tým nám je energeticky lepšie, tým viac schopností pomáhať bytostiam "pod sebou" máme. Všetko ako Dar od Boha, pretože pracujeme na Veľkom Diele! To je onen základný rozdiel, ktorý málokedy chápeme vo všetkých súvislostiach. Diabol ťaží práve z toho, že jeho pyramída sa zdá byť logickejšia, zvodnejšia, výhodnejšia - v skutočnosti je to však doslova do neba volajúci gigantický podvod!

Nedávajme však rovnosť medzi bezproblémovosť a Dobro. To prvé nám plnými priehrštiami spočiatku ponúka "ten dole". "Money=funny" by mohlo byť na jednom z jeho bilboardov. A samozrejme Moc. Rozhodovanie o druhých, podriadenie si ich. Máme však slobodnú vôľu, takže? Avšak toto privilégium nesie zo sebou i isté povinnosti. Napríklad vedieť ju správne prejaviť a naučiť sa s ňou zaobchádzať.

Ide sa podľa Božieho plánu. Do bodky. Zaujímavé na tom je, že čím viac ho človek plní, tým viac je slobodný. A naopak - "ten dole" dovoľuje všetko, rob si čo chceš, nijaké pravidlá, no v skutočnosti si úplným otrokom. Pretože sloboda, to je stav Duše. Ale aký je vlastne Boží plán? Filozofia Tvorcov Krídel hovorí jednoznačne o jeho troch základných pilieroch: Vzťahu k Vesmíru skrze vďačnosť, Pozorovaní Zdroja vo všetkých veciach a Živení Života.

Zabezpečenie, pokoj, demokracia - kto by odmietol? Ale za akú cenu?! Ponúkneme to jediné, čo má naozaj hodnotu ako výmenu za vidinu lepšieho zajtrajška? Že v nijakom prípade? A čo keď príde doba, kedy budeme môcť zabudnúť, hoci aj na toľkokrát zatracované hypermarkety. Doba plná nielen vojen v odľahlých končinách, na ktoré sme si už vlastne tak trochu zvykli. Hovorím o tvrdom pouličnom násilí, boji o kus chleba a strechu nad hlavou. Rozpad spoločnosti ako následok nevšímavosti a neostražitosti jej členov, vrcholiaci v neustále sa rozhárajúcich konfliktoch, kde obe strany vracajú odvetu jedna druhej. Násilie a utrpenie krajín tretieho sveta priamo na našej ulici. Myslíte, že preháňam? Architekti súčasnej politiky tlačia ďalšie veľmoci až úplne k stene a nielenže veľmi dobre vedia, že je iba otázkou času, "kedy to praskne" - oni s tým priamo kalkulujú. "Ďalšiu svetovú vojnu by si prial snáď len hlupák," poviete si, ale ono to má svoju logiku. Do akej miery zvrátenú, posúďte sami. Vojnami zmietané a nedostatkom sužované ľudstvo prijme veľmi rado a doslova ako vykúpenie možnosť poriadku a stability ponúknutú vystúpivším vodcom. Jediná vláda, jediný štát. Absolútna totalita a kontrola, ehm, to všetko kvôli bezpečiu a stabilite, samozrejme. Skrátka čo sa nepodarilo manipuláciou v čase mieru, to "napraví" vojna.

Poslední budú prví a prví poslední. Koľkokrát sme už každý túto vetu počuli a koľkokrát sme ju hoc pochopenú zarámovali do zlatého rámu obrazov odložených na neskôr? Omyl! Aby sa naplnili budúce veštby, musíme tvrdo drieť už dnes. Všetci. A každý máme tú svoju vinicu, a každý svoj osobný vesmír uspôsobený na tie najbytostnejšie zázraky. A čo znamená tajomné znamenie 144 000? K odpovedi na túto otázku prispelo prekvapivo nie štúdium starobylých textov, ale dôkladné skúmanie UFO. Neveríte?

Bruce L. Cathie analyzoval nápadný fakt, a to ten, že UFO boli pozorované vždy pozdĺž špecifických ciest. Aké sily umožnili vzdorovať zákonom fyziky, ako ich poznáme, kedy z kľudu okamžite akcelerovali na rýchlosť svetla? Prvý krát tak koordinované zhromaždenie dát potvrdilo, že k pozorovaniu UFO dochádza pozdĺž geometrického sieťového vzoru obklopujúceho Zem. Cathieho jedinečné rovnice zahŕňali rýchlosť svetla určenú Einsteinom (teda 300 miliónov metrov za sekundu), a Newtonov algoritmus pre gravitačnú silu. Tušil, že zásadnou príčinou vzdušnej siete môžu byť odchýlky v zemskom gravitačnom a magnetickom poli. Jeho stále zložitejšie výpočty ukázali, že Einsteinova hodnota pre rýchlosť svetla, kalibrovaná v metroch, bola správna pre rovné línie medzi dvomi bodmi, avšak žalostne nedostatočná pri meraní otáčavých funkcií zemskej siete.

Pre uľahčenie výpočtu teda previedol Einsteinovu rovnicu na otáčavú funkciu, pričom počítal vzdialenosť pokrytú svetlom v stupňoch za sekundu (okolo zemského povrchu) radšej, než v metroch za sekundu. Zistil, že keďže svetlo je elektromagnetické, vlny prekračujúce sieť sú ovplyvňované odchýlkami v gravitačnom a magnetickom poli siete. Jeho nové výpočty ukázali, že rýchlosť svetla dosahuje 144 000 uhlových minút za sekundu. Skrátka rýchlosť svetla sa na Zemi mení - hodnota E v rovnici E=mc2 sa musí takisto meniť. To znamená, že napríklad atómová bomba musí byť naprogramovaná presnými geografickými koordinátmi zamýšľaného cieľa, a dopravená na presné miesto, inak neexploduje. V skoro každej knižnici sveta nájdete zloženie a popis, ale nie hodnoty meniaceho sa E.

Ako ďalej píše Maurice Cotterell vo svojej knihe "Tutanchamónove proroctvá", účinnosť nezávislých vedeckých výskumov je možné všeobecne zmerať množstvom záujmu obranných síl a ezoterických skupín na jednej strane a nepomerným nezáujmom ortodoxnej vedeckej komunity na strane druhej. Cathieho dom bol dôkladne prehľadávaný a jeho telefón bol bežne odpočúvaný.

Staré písma hovoria o cyklickom striedaní foriem katastrof - posledná prišla skrze vodu, táto sa má udiať ohňom. Znamená to snáď, že Zem zaplaví oheň? Dôsledky Cathieho objavov sú ďalekosiahle a vysvetľujú i zatajovanie faktu známeho už starobylým kultúram kvôli vojenským účelom. Číslo 144 000 je spoločné pre mnohé náboženstvá, no asi najokatejšie sa vyskytuje v Zjavení a odkazoch vládcov Pacala a Tutanchamóna. Egypťania, Mayovia a Biblia v súvislosti so 144 000 zachránenými nehovoria o počte ľudí, avšak o tých, ktorí vyžarujú svetlo! (144 000)

Dalo by sa povedať, že kritériá sú prísne, no splniť ich môže relatívne každý. Všetci očistení vo všetkých náboženstvách sú predsa zobrazovaní so svetlom vyžarujúcim z čiel, pripomínajúcom svätožiaru. Teda nijaká apriori vyvolenosť! To všetko je naša voľba - čomu zasvätíme život, na koho vinici pracujeme. Tvrdá práca na vinici Božej, znalosť Slnečnej vedy a nasledovanie cesty Svetla zachraňuje od nepamäti a nebude tomu inak ani tentoraz. Takýto ľudia však málokedy stoja viditeľní davom na vrcholoch spoločenského rebríčka. A tu platí plne ono biblické "prví budú poslední a poslední budú prví"!

Golden Wing

exkluzívne.cez.okno


február 16, 2008 22:24 popoludní

 

 

Top