Obrázok používateľa CEZ OKNO
Egyptológ, držiteľ ceny Emmy za nekonvenčné datovanie Sfingy, bojuje svoj ďalší boj! (+VIDEO)

AKTUALIZÁCIA 6. 2. 2018 ›› RIP JAW!Svetoznámy egyptológ, spisovateľ a satirik John Anthony West (aka JAW) strávil väčšinu svojho života bojom s akademickým svetom svojimi kontroverznými teóriami o starovekom Egypte. V prvých dňoch roka 2017 John vedie nový boj, tentoraz s rakovinou, namiesto s „kvakademikmi“ (jeden z mnohých JAWizmov).

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení ›› s Johnovým dielom, môžeme začať jeho dokumentom oceneným v roku 1993 cenou Emmy, „Mystérium Sfingy,“ moderovaný Charltonom Hestonom. Johnova prvá hypotéza, ktorú dokázal “geologicky” je, že Sfinga je oveľa staršia než konvenčné datovanie 2500 p.n.l. vyučované v školách. Jednoducho povedané, zmenil spôsob, akým sa pozeráme na históriu našej civilizácie.

John West bol neústupný v použití alternatívnych metód napriek veľmi drsnému zaobchádzaniu „štandardnej starostlivosti“, ktoré by bolo ťažké pre osobu v každom veku. Dobrou správou je, že John bol prijatý do renomovanej Burzynski Clinic v Houstone, štáte Texas. Dr. Stanislaw Burzynski, rovnako ako John, je génius, s ktorým sa establišment nevie vysporiadať. FDA (Správa potravín a liečiv v USA, pozn. prekl.) za používanie neštandardných metód starostlivosti Dr. Burzynského neustále obťažuje, hoci jeho liečba ukázala väčší efekt než tradičné postupy. Svedectvá jeho pacientov viedli k neúspechu úporných sporov zo strany FDA.

Väčšina netradičných spôsobov liečby rakoviny nespadá do zdravotného poistenia, čo mimoriadne zužuje výber možností. Navyše, prípadové štúdie pacientov Dr. Burzynského prichádzajú s neuveriteľnými výsledkami. Napriek tomu väčšina zdravotníckych inštitúcií ich neuznáva. Tento stav vyžaduje, aby si ľudia ako John Anthony West svoju lekársku starostlivosť hradili v hotovosti.

Nemôžeme predsa dopustiť, aby tieto snahy ustali!
Rebel onkológ ›› s vašim prispením pomáha rebelovi egyptológovi!

Lekárske náklady sú odhadované na 115.000 $.

100% všetkých prostriedkov pôjde Johnovi a jeho rodine!

Uvítame tiež vaše nápady a návrhy, ako pomôcť.

The John Anthony West Project
675 Manorville Rd
Saugerties, NY 12477

S pozdravom
Clay Roup & Zoe West

Clay Roup je rodinný priateľ a začal tento projekt s plnou podporou svojej ženy Celesty West a jej detí Zeke a Zoe West

Zdroj: https://fundly.com/john-anthony-west-project

Preklad: Sokol

Šírte prosím!

JAW TOURS 2013-2016


Tento článok z www.cez-okno.net môže byť šírený jedine celý, bez zmien a zadarmo, vrátane celej tejto poznámky (Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License)

Súvisiace:

RIP JAW!
https://www.facebook.com/kemet.sk/posts/1752522094799596

:::film::: MYSTÉRIUM SFINGY (EN)
http://www.kemet.sk/clanok/film-mysterium-sfingy-en

►Exkluzívny rozhovor s Johnom Anthony Westom
http://www.kemet.sk/clanok/exkluzivny-rozhovor-s-johnom-anthony-westom


Sekcie: 
január 24, 2017 17:27 popoludní

 

 

Top