Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čtvercová spirála: vyrábějí pořádnou bouřku

Když se pás oblačnosti (uměle vyrobený) zalomí do pravého úhlu a začne "kroužit do čtverce", znamená to, že klimateroristé připravují co největší bouřku...

U nás ji chystali například 29. a 30. srpna, jak poctivě informovali veřejnost ústy médií. Zejména Morava se měla připravit na velký déšť. 29. 8. se vytvořil pravý úhel oblačnosti mezi Britskými ostrovy a Skandinávií a začal "čtvercově rotovat" směrem do vnitrozemí. Byl posilován novými chemickými pásy oblačnosti, takže spirála byla dvojitá. 30. 8. stála rovná linie nad Moravou ve směru S-J, a dále se "lámala" do pravého úhlu. Její oblačnost byla silně zkropena chemtrails a poháněna radary (viz pozorování JV), takže na Moravě opravdu slušně sprchlo a řeky se pozvedly. Nic většího se nestalo, snad díky orgonitu.

U protinožců se děje něco podobného. Oblast Nového Zélandu postižená nedávným zemětřesením měla být vzápětí zasažena silnou bouří, jak klimateroristé opět poctivě nahlásili. A jak myslíte že se to jevilo na satelitních snímcích? Opět se pás oblačnosti zalomil do pravého úhlu a rotoval k místu úderu. Na jižní polokouli je ta rotace je opačná. Bouře tedy proběhla, co natropila, to zatím nevím.

Dnes se zalamuje pás nad Atlantikem. Postup spirály obyčejně trvá pár dní. Někam to jistě spadne.

Postupy "čtvercových spirál" můžete sledovat na radarových webech, animace mi sem nejdou.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
september 06, 2010 14:05 popoludní

 

 

Top