Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dlouhé pásy umělé oblačnosti blokují proudění

Ahoj Orgonete,
ptáte se často proč jsou tak chladná rána? Proč ještě 17. 5. zasněžilo a 18. 5. noční teploty klesly na nulu? Stačí si zapnout Google Earth a zapnout si v něm aktuální oblačnost. Když stejný pás přetrvává dny, natož týdny, začne si člověk sečtělý klást otázky, je možné aby mraky setrvávaly stále na jednom místě celé týdny a ve stejném směru proudící ze středu Jižní Ameriky (Guayana, Georgetown, Paramiribo), táhnoucí se přes celý Atlantický oceán, až nad Maroko?

Z detailního pohledu je jasné, že se nejedná o přirozenou oblačnost a pás CHM. A závěr - jasná blokace rovníkových teplých proudů k Evropě. Paradoxně jsou staženy k Jižnímu polu. Vyšly v tisku zprávy o počasí v Austrálii, že zažívají v okolních přilehlých oblastech nejteplejší léta za poslední stovky let.

Proto prosím o spolupráci k dohledání faktů, proč se investuje takové obrovské snažení k tomu, abychom tyto jevy museli zažívat. Je v tom zdravý důvod k těmto činům? Nebo je to opravdu hra temných iluminátů? A pokud to tak dělají, jaký skutečný důvod mají aby tvořili takové masivní ochlazování severní polokoule?

Z fotek jasně poznáte, že je vytvořeno několik takových blokád.

S přátelským pozdravem,

Zorgan

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Súvisiace:

KLIMATICKÉ RANY
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Autori: 
Sekcie: 
máj 21, 2012 20:01 popoludní

 

 

Top