Obrázok používateľa CEZ OKNO
HaarpStatus.com monitoruje vliv HAARPu na počasí

Heuréka! Přišel mi pod ruku americký web sledující aktivitu HAARPu a její vliv na počasí. Najít tento web mi udělalo moc dobře, podívejte se, kolik lidí ty údaje sleduje. A bude nás ještě víc! www.HaarpStatus.com je reálně časová síť 28 sensorů rozmístěných v různých státech USA. Tyto sensory dovedou detekovat HAARPové frekvence v ionosféře. Monitorují plasmu a ionty v atmosféře a snaží se předpovědět extrémní anomálie počasí a účinky solární radiace.

Aktuální graf aktivity HAARPu:

(1 - nejnižší aktivita, 10 - nejvyšší aktivita).

Stav 26. 10. 2012:

October 26, 2012 - 1:00p EDT

Nejsilnější údaje v historii tohoto projektu. Nikdy předtím nespatřená bílá barva naznačuje, že jde o hodnotu vyšší než 10 na škále od 1 do 10. Není pro ni barva!

HaarpStatus dospěl k "oku" asi tam, kde je Rhode Island a Connecticut.

Současné projekce NOAA praví, že hurikán Sandy zasáhne New Jersey. Naše údaje s tím nesouhlasí. Bouře je směrována k místům vyšších koncentrací.

Opravdu významné údaje, které je třeba archivovat, protože je možná hned tak neuvidíme.

Sledujte hurikán Sandy na facebookových stránkách našeho partnera TheWeatherSpace.com, klikněte zde: http://www.facebook.com/TheWeatherSpace

Měřítko:

M1 - M2: Lze očekávat mírnou změnu, ale celkově není vzorec počasí ovlivněn.

M3 - M5: Lze očekávat změnu, která nastane do několika dní. Je to pokládáno za mírný údaj, pokud je to krátká špička, může znamenat ničivé počasí, neočekávané blesky nebo tornádo.

M6 - M9: Lze očekávat významnou změnu. Vše nad M7 je vzácné a je třeba věnovat obzvláštní pozornost, když údaj překročí M7. S tímto údajem jsou spjaty závažné bouře, když je špička krátkám, může to být blízká událost, delší trvání a pomalé tvoření může znamenat změnu v rozsáhlém měřítku.

M10 je spjato s vznikem tornád. Mohou to být i silné hurikány a blizzardy.

O projektu HaarpStatus.com:

HarrpStatus.com je reálně časová síť 28 sensorů rozmístěných ve venkovských oblastech USA. Tyto sensory dovedou detekovat HAARPové frekvence v ionosféře. Monitorují plasmu a ionty v atmosféře a snaží se předpovědět extrémní anomálie počasí a účinky solární radiace.

Vlnové délky:

Krátké špičky naznačují blížící se události, vysoké krátkodobé špičky obvykle znamenají, že za krátkou dobu vznikne významná událost.
Dlouhé a stabilní nárůsty obvykle znamenají změnu v rozsáhlém měřítku, v oblasti, kterou zasáhne horní tryskové proudění.

Přední strana:

Přední strana ukazuje graf a mapovou tabulku. Stránka se automaticky obnovuje každých 5 minut, ale údaje mohou být staré od 15 minut do 1 hodiny, v závislosti na tom, jak silné jsou signály ze senzorů. Jakmile senzor zachytí signál z HAARPu v ionosféře, trvá systému 5 – 10 minut, aby ukázal, z jakého místa a jaké magnitudy je signál.

Systém magnitudy změn:

Projekt vyvinul způsob, jak měřit magnitudu změn v ionosféře vlivem HAARPu. Měřítko je od 1 do 10. Nula až 1 je normál, cokoli nad 5 lze pokládat za potenciálně významné, co může změnit vzorec počasí.

Systém předpovědí:

Jakmile je určena magnituda, systém zjistí aktuální lokaci jet streamu a je vytvořena předpověď, ukazující přepovídanou změnu. HaarpStatus.com vám takto může určit místa, která budou zasažena, založená na údajích, s detailní předpovědí.

Jsou nějaké prostoje?

Všechny systémy mají prostoje. Poznáte to podle rozporu v údajích. Pokud čte frekvenci jen jeden systém, nemůže pak triangulovat lokaci a ta se neobjeví na grafu či na mapě.

K čemu lze využít tento projekt?

Tento projekt vás bude aktuálně informovat o působení HAARPu a můžete si ho porovnat se změnami v počasí.

Jak často zjistí senzory něco, co mění vzorec počasí?

Vysoké údaje nemíváme často, ale když ano, znamená to, že přichází něco velkého. Můžete si založit stránku v jiném okně a často si kontrolovat údaje.

Oznámení:

Oznámení jsou přístupná, pokud máte Facebook. Stránka je https://www.facebook.com/pages/Haarp-Status/133911223392264

P.S. Orgonet: HAARP na Aljašce http://www.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi vykazoval mimořádnou stupňovanou aktivitu ve dnech 17. - 21. října. Znamení, že se chystá velká akce, do několika dní.


Preklad: Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Seriál: HAARP - Vysokofrekvenčný vandalizmus na oblohe
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-haarp-vysokofrekvencny-vandalizmu...


Autori: 
Sekcie: 
október 28, 2012 20:38 popoludní

 

 

Top