Obrázok používateľa CEZ OKNO
Hydepark o počasí: nic nového...

Tak, hydepark o počasí přesně podle předpokladů. Asi tři dotazy na chemtrails a HAARP a kola u radaru zazněly, díky za ně. Chemtrails ovšem nadále neexistují, HAARP je prohlášeno za nevinné vojenské zařízení, a ti, kdo tato slova vůbec vysloví, jsou jenom konspirační pitomci. A obzvláště humorné bylo vysvětlení, že kolem radaru jsou vidět vlny, protože po něm stéká voda :-))) Zajímavé, že nikdy dříve žádné vlny "od stékající vody" nebyly pozorovány, až letos, zrovna když si s nimi lámou hlavu např. i Australané a Američané. - No, nic jiného jsme nečekali. Moje "naivně formulované" dotazy, bohužel obsahující i problematické pojmy manipulace počasí a meteorologické zbraně, se ve studiu vůbec neobjevily.

Celkově šéfmeteorolog opět dokázal, že tento obor je naprosto mimo realitu, nedokáže ji ani popsat, natož předpovídat, a může u nás tak nanejvýš sloužit k zastírání vojenských operací. To v jiných zemích už dávno uznali, že meteorologie je vojenská záležitost, a přenechali ji vojsku, a počasí tam vysvětlují generálové letectva. Například v Itálii. Už tady někde dříve píšu, jak před dvěma lety při mém pobytu v Itálii bylo dlouhou dobu obrovské horko, a Italové už z toho byli celí špatní, takže v televizi vystoupil vojenský generál od letectva a slíbil, že druhý den zaprší. A skutečně druhý den ráno vypustili chemtrailsovací letadla a začalo pršet.


Názory Radima Tolasza, zamestnanca ČHMÚ, nájdete na tejto adrese.

Jedno pozitivum: zdá se, že i s klimateroristy se dá domluvit. Mám dojem, že ti, kteří s nimi komunikují, což někdo z vlády to má jistě na starosti, se pokusili dnes něco usmlouvat. Jako že už jsme toho měli dost, jestli by to nemohli šoupnout někam jinam. Tak se to aspoň jevilo podle všeobecné celodenní zmatenosti vydavačů předpovědí ohledně dnešní noci a zítřka. Až teď večer došlo k dohodě a pan Tolasz nás mohl ujistit, že voda díkybohu směřuje jinam.

Takže ti, co mačkají z pohodlných křesel knoflíky od počasí, slevili ze svých plánů a přesměrovali oblačnost nastříknutou odpoledne nad Polskem na Slovensko a Maďarsko namísto nad Moravu. I když Maďarsko i Slovensko v plánu byly, podle hvězdice chemtrails nad tamější oblačností, viz příspěvek níže. Byla rovněž zmírněna intenzita nepřetržitého zašlehávání vody do vzduchu pomocí vlnění z "mobilních vysílačů", takže i méně vody spadne na nás dolů. Právě na mě křičí hlasatelka z televize, že to oproti předpokladům usmlouvali na polovinu!!!

Ale nadlouho to jistě nebude. Proto čím víc orgonitu, tím líp.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
jún 04, 2010 00:32 dopoludnia

 

 

Top