Obrázok používateľa CEZ OKNO
Klimateroristé u nás opět útočí

Po více než týdnu pro nezasvěcené celkem nenápadných umělých meteorologických aktivit za stabilního tlaku a teploty (1015hP/20°C), tvářících se jako poněkud pošmourné letní počasí (viz mé postřehy od jihočeského rybníka) přecházejí klimateroristé u nás opět k větší akci. Bohužel, už dnes mají na svědomí tři oběti záplav v Severních Čechách.

Ve čtvrtek 5. 6. vyhlásily české deníky vážné varování před povodněmi pro Jihočeský kraj, a Vysočinu, a to od čtvrtka do pátku. Klimateroristé ve čtvrtek skutečně nafoukli velkou bouřkovou výseč nad Maďarskem, která šla přes Rakousko a asi měla přijít od jihu do Jižních Čech. Bohužel se jihu Čech nějak vyhnula , věřím, že díky našim metrákům rozdaného orgonitu, a šla přes Moravu, kde asi dosti vydatně pršelo, přičemž radar Skalky opět kroužil.

V pátek 6. 8. se varování změnilo na všeobecnější, že povodně mohou být v podstatě kdekoli v ČR, a výhrůžka pro JČ byla upřesněna: i když je zatím proudění od jihovýchodu, déšť se postupně stočí a přijde do JČ od severu. A tak se i stalo.

Během pátku se zformovala mnohasetkilometrová "hráz" - severojižní rovná linie oblačnosti oddělující jasno nad Německem a oblačnost v Čechách (asi dvě masy vzduchu různé teploty?). Účelem této hráze bylo hromadit za ní oblačnost nad ČR a nepustit ji dál. Během čtvrtka i pátku probíhalo velmi silné umělé odpařování a hromadění oblačnosti z terénu.

Když měli v sobotu 7. 8. ráno klimateroristé již dostatek nízké oblačnosti z místních zdrojů, přistoupili k dalšímu kroku, což je navrstvení bílé výškové oblačnosti dosahující do vysokých výšek. Ta stáhne odshora nízkou teplotu potřebnou k spuštění srážek. Třetí nezbytnou vrstvou srážkového sendviče jsou pak chemtrails, vytvářející hrubé brázdy, anebo možná jsou to základy pro udržení oné bílé výškové oblačnosti?

Radar Skalky nejprve přitáhl a pak od sebe odpudil oblačnost od jihovýchodu až na sever Čech, a odtud ji začal táhnout radar Brdy (možná i nějaké zařízení v Praze tam vidím?) směrem na jih. Ovšem oblačnost během své obrátky na severu způsobila silný déšť v severních Čechách a ony záplavy, bohužel.

Tak teď na jihu Čech čekáme, jak se to vyvine. Zatím to jde, ráno jsme byli na houbách, rostou! Pršelo tu jen mírně, prší pořád mírně. Mohutné odpařování ovšem pokračuje současně s deštěm - věříme, že orgonit neumožní, aby se tu ta oblačnost točila a dělala "paseku", jak by si klimateroristé představovali!

Aspoň pár fotek, celou záležitost můžete snadno pozorovat na různých satelitech.


Sobota 7. 8.: Srážková povodňová oblačnost směřuje od severu na jih. Všimněte si typických chemtrails.
(Tato fotka dokonce pomohla k prozření jednoho mého známého - posměváčka a skeptika - nějak si jí sám všiml, byl šokován a prohlásil: To je absolutní důkaz, že s počasím něco dělají!)


Sobota 7. 8: Totéž barevně. Povodnová oblačnost. Žlutá vrstva je oblačnost vzniklá místním odpařováním pomocí mikrovlnění, bílá vrstva nad ni je chemická, z chemtrails. Vláknitost prozrazuje chemtrailsový původ.


Sobota 7. 8 brzo ráno: Žlutá nízká oblačnost připravená k akci, začíná se nafukovat bílá horní vrstva. Hráz směrem na západ a na jih. Pravý úhel typický pro řízené počasí.


Sobota 7. 8.: Radar Brdy si přitahuje oblačnost od severu na jih. Kroužky nejsou tak jasné, ale jsou tam.


Pátek 6. 8.: radar Skalky si přitahuje oblačnost nastříknutou nad Maďarskem.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
august 08, 2010 16:13 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa TM
  TMaugust 08, 2010 19:38 popoludní

  Komentár: 

  mohol by mi niekto objasnit, ze kvoli comu to robia? Videl som chemtrails aj nad Mochovcami v piatok rano na suradniciach
  48.258627
  18.447247

 2. Obrázok používateľa stuff
  stuffaugust 09, 2010 12:43 popoludní

  Komentár: 

  preco to robia by zaujimalo aj mna... netusim, ale podla mna nas chcu splachnut.
  chemtrails som si vsimol asi dva tyzdne pred krutymi povodnami na vychode slovenska (myslim ze to bolo v maji)a tento tyzden chemtrails v presove a okoli... a v sobotu v okoli popradu...

 

 

Top