Obrázok používateľa CEZ OKNO
Manipulace počasí jsou evidentní

I dnes v noci se letadla činila, viz noční snímek. Jsou tam zajímavé kulaté díry nad Plzeňskem, Brdami i jinde - co tam kutili?) Zvláštní chování tlaku vzduchu je významným signálem manipulací. Např. dnes ráno byl zde tlak dosti nízký (1007), avšak během dopoledne vznikla velká oblast jasného počasí nad Německem i ČR. Tlak dále klesal (teď zde 1000), nad území ČR přišla od západu (= byla tam uměle tvořena) bílá chumáčovitá oblačnost, která je podle mě letošní novinkou v manipulacích. Kam tím směřují? Chtějí vyrobit vítr? Déšť? U nás se přitom celodenně vydatně chemtrailsovalo - na jeden mrk nahoru člověk mohl vidět 5 letadel najednou.

V poslední době je běžné, že nízký tlak je spojen s jasným počasím, naopak vysoký tlak se zataženou oblohou a srážkami. Slovenský televizní meteorolog se snaží poctivě vysvětlit nevysvětlitelné tak, že nad tlakovou výši se nasunula "výšková tlaková níže". Což o to, možné by to bylo, výšková tlaková níže je jev, kterého se obávají piloti bezmotorového létání. Ale bývala to anomálie, kdežto teď je to jako houska na krámě...

Nízký tlak způsobí přitažení oblačnosti do dané oblasti, vysoký zase odpuzuje. Vysoký a nízký tlak se vyrábí ohříváním vzduchových mas pomocí klimatických zbraní, jimiž jsou všudypřítomné "vysílače mobilních operátorů". Tímto způsobem se po Evropě uměle "posunují" oblačné fronty.

Dnešní celoevropské manipulace možno vidět na animacích Eumetsatu nebo sat24 (najdete napře. přes odkazy vpravo nahoře). Zde aspoň malé ukázky - oblačnost nad Španělskem byla dnes znehybněna "traktorovým" vlněním. Do Francie proudila oblačnost z Atlantiku ve formě "streets" - to jsou mraky uměle seřazené do řad jako vojáci. Ty před sebou tlačí frontu, na niž jsou nastřikovány bouřkové mraky. Nad Britskými ostrovy se vytváří opět kroužení do čtverce ... Prostě evropské počasí je velká kuchyně, kde se to neustále uměle míchá a míchá...

Myslím, že i lokálně rozmístěné klimatické zbraně (všudypřítomné "mobilní vysílače") dostaly letos nové frekvence, které vytvářejí nové typy oblačnosti. Na to se taky někdy podíváme.


Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
marec 31, 2010 16:07 popoludní

 

 

Top