Obrázok používateľa CEZ OKNO
Megabouře přes celé Česko

I když se zpožděním, bylo by škoda neukázat (hlavně Verthandimu (:-))) několik snímků o tom, jak se vyvíjela umělá haarpová bouře nad Českem dne 13. 7. 2011. Nemám čas teď z toho dělat video, ale i ze snímků je vidět, jak se bouřkový koláč rychle šířil. Za 2 a půl hodiny se rozšířil z Německa přes celé Česko... neumím počítat, to může být rychlost více než 80km/hod? Na bouřkovém koláči jsou šlehací komíny a vyvýšeniny, to je tam, kde obzvlášť silně zaharpovali, aby dosáhli oblačností co nejvýš a poslali na zem pořádné kroupy a přívaly...

Také vidíte haarpové vlnky a výsledný tvar oblačnosti, který vypadá jako klobouk muchomůrky odspoda.

Jeden z těch vršků dostaly i ČB, ale máme tu zaorgonitováno a zaoctováno, takže poryv větru byl jen krátký a ani pořádně nezapršelo... Pozoruhodný zde byl příchod bouře ve tvaru zcela rovného valu mraků přes celou oblohu (aspoň z mého pohledu).

Nevím ani pořádně, zda to někde udělalo velké škody, doufám, že máte taky orgonitovou a octovou ochranu.Ještě o součinnosti radarů: radary Brdy, Skalky, Javorník i polské krásně spolupracovaly - to bylo vidět na animacích, které sem bohužel neumím dostat. Jako ukázka: zajímavé zobrazení kusu kružnice, v jejímž středu je moravský radar Skalky. Radar Brdy zase vydává "šlehy". (13. 7. 2011, 17.15)

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
júl 16, 2011 10:10 dopoludnia
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top