Obrázok používateľa CEZ OKNO
Nový kruhový signál radaru Malý Javorník

Nikoho nepřekvapí, že dnešní "studená fronta" úspěšně postupuje díky zásahům.
Chemtrailsové spouštění deště je samozřejmostí.

Níže: Předlouhý pás umělé oblačnosti, o délce pár tisíc kilometrů (a to tenhle není z nejdelších).
Za mého mládí fronty měřily maximálně pár stovek km...
Neměl bys k tomu něco, Snowmane? Jak to dělají? Chemicky? Nějaké řetězení molekul?

Na závěr překvapení od slovenského radaru Malý Javorník, který se rovněž zapojil do dnešní meteorologické události. (České radary také, ale projevují se jako obvykle, šlehy a kruhy). Malý Javorník tentokrát zobrazil dosud nevídané kružnice (aspoň já je ještě neznám), jsou vidět jen v 16.20, pět minut předtím a poté nikoliv.

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
október 27, 2011 20:35 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 27, 2011 22:11 popoludní

  Komentár: 

  doporučujem aspoň jeden semester elektromagnetizmu/kmitov, vĺn a optiky. Ono by to potom nebolo nič nové, a ani hrozné vidieť vyžarovanie aktívneho radaru na obrazovke :-)

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 28, 2011 14:42 popoludní

  Komentár: 

  Kamo ty si macher toto je 100% dokaz o tom ze sa manipuluje pocasim. Mal by si dostat nobelove cenu. Tymito obrazkami si ich odhalil a maju po chlebe.

  Zarazajuce ze kopec prispievatelov co sem posielaju clanky nemaju ani len zakladne znalosti fyzikalnych zakonov a vsetkemu co nechapu hned pripisuju rozne nadprirodzene a konspiracne teorie. Vedci su nam vlastne uplne zbytocny ved vysvetlenie napriklad preco prsi je take jednoduche no preto ze to sposobila tajna vlada ktora ovlada pocasie na celej planete. V podstate ziedne prirodne deje neexistuju za vsetko moze nejaka tajna organizacia, stavim sa ze aj za vznikom vesmiru boli bankstri a potom stvorili zem a cloveka a peniaze aby sa mohli nabalit.

 

 

Top