Obrázok používateľa CEZ OKNO
Padá a padá... (umělý kalamitní sníh)

Dnes, kdy se televize předhánějí v obrázcích zavátých silnic, ukazují satelitní snímky jen běžné manipulace, nic extrémního. Na snímku níže vidíme, jak nám haarpově rozvlněná oblačnost typu "žlutá deka" umně vyplňuje obrys Česka a Slovenska.

Na dalším snímku je stejná vlnitá oblačnost zblízka.


Dnes nebyla vůbec našlehána nad naším územím vysoká oblačnost. Celé "kalamitní" sněžení s větrem na Moravě a Vysočině bylo zřejmě vyvoláváno místně pomocí haarpových děr/paprsků, viz včerejší článek. Nemám čas dělat video, ale kolem 10.45 je vidět na JSMSG pěkný chumáč haarpových děr nad Moravou.

Všimněte si někdy, že umělý kalamitní sníh je tvořen jakoby kuličkami připomínajícími polystyrén, které se po sobě lehce posunují, a tak se masy sněhu z polí snadno mohou větrem stěhovat na silnice. Ani nemusí moc padat, stačí malíčko větru a už jsou neprůjezdné závěje... kromě toho je chemicky vylepšený sníh mimořádně kluzký a velmi pomalu taje. (Všimněte si, že když v televizi ukazují řady stojících kamiónů, tak toho sněhu tam není nijak moc - kromě na horách).

Od 3 hodin ráno plánují u nás další sněžení, takže je potřeba přitáhnout vysokou oblačnost od západu - již navečer za tím účelem pilně sprejovali.


Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Súvisiace:

Sněhová bouře v Bratislavě: viditelné haarpové paprsky?! (VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/snehova-boure-v-bratislave-vidi...


Autori: 
Sekcie: 
február 17, 2012 15:55 popoludní

 

 

Top