Obrázok používateľa CEZ OKNO
Přesně zaměřené ničivé počasí

Tento příspěvek je inspirován Aolianovým článkem Tornádo v mladém borovém lese (http://orgo-net.blogspot.com/2012/05/aolian-tornado-v-mladem-borovem-les...), v němž píše, jak klimateroristé trénují zaměření zkázonosného počasí na konkrétní cíle. To je naprosto pravdivé.


Takže pak z toho vzniknou např. místní přívalové srážky/kroupy/vichřice, kdy se například potok rozvodní na pět metrů, smete vesnici, a o kilometr dál ani kapka. Nebo vichřice povalí úzký proužek lesa, a vedle nic. Atd. atd. Šílení vědci si zřejmě u toho vyhrají tak, jako my u počítačové hry...

V neděli 6. května navečer, když jsme jeli z Moravy, jsme mohli sledovat velké klimateroristické manévry, které by se daly nazvat Každých 10 km jiné počasí. Na 150 km jsme projeli opravdu různorodými povětrnostními podmínkami, např:

Silný déšť v podobě sloupu - snad to mělo být tornádo - a za pár set metrů úplné sucho.

Před Telčí pole splavené na silnici - úspěšná akce - masu vody zvednutou/vypařenou z blízkého okolí spustili na malý svah a spláchli ho - oblíbená zábava.

Z lesů v blízkosti Javořice (silný vysílač) se intenzívně uměle vypařovalo - sbírali vodní munici, aby ji shodili o kousek dál. Ač chladno, nad lesy stoupala hustá mlha, a v lese, kterým vede silnice, se tato mlha se různě valila a válela při zemi. Navíc tam byla nehoda, auto převrácené ve struze, kolem policisté, všechno v mlze - přízračná scéna jako z Harryho Pottera.

U Jarošova ležely v lese pořádné závěje čerstvě napadaných krup.
Střídavě déšť se silným větrem a naprosté sucho s bezvětřím.
Lokální srážky se většinou vyrábějí ve formě vybuchujících bouřkových koláčů. Mohou mít různý dosah - od pár km do několika set km.

Byly vyráběny například včera - na vlastnoručním videu z družice jsmsg vidíte, jak bouřkové kruhy "vybuchnou" téměř současně a exploze se šíří obrovskou rychlostí - počítám ke 100km/h.


VIDEO "Umělé bouře 22. 5. 2012" nájdete na tejto adrese

http://www.youtube.com/user/capitaneam

Video ze dneška (detekce blesků Meteox) ukazuje zřejmě podpůrnou technologii pro výrobu výbušných bouří. Náhle a současně se zapnou "blesky" nad obrovským územím. Myslím, že si takto ionizují atmosféru, aby se lépe vyráběly bouřkové exploze (ty následovaly).


VIDEO "Meteox blesky 2012-05-23" nájdete na tejto adrese

http://www.youtube.com/user/capitaneam

Lze soudit, že všechny ty kruhové bouřkové exploze jsou přesně naplánovány a zaměřeny. A můžeme se spolehnout, že se klimateroristé v rámci tréninku dokážou zaměřit naprosto přesně, myslím v řádu metrů i přesněji. Příklad jejich úspěšné akce - zásah Kyjova - můžete vidět v následujícím videu.


VIDEO "Bouřka v Kyjově" nájdete na tejto adrese

http://www.youtube.com/user/Mrgassik


Pokud máte kolem sebe a v širokém okolí dostatek orgonitu, jste proti podobnému lokálnímu ničivému počasí chráněni. Pokud nemáte, škodám můžete snadno zabránit včasným zaoctováním.

Stačí sledovat předpovědi počasí, to znamená co klimouši plánují, a jakmile slyšíte o přívalových srážkách, mějte po ruce ocet a sledujte oblohu. Když začne tmavět, vypařte/rozprašte do vzduchu něco octa (preventivně taky můžete, ale zábavnější je při prvních příznacích). Oni si ho už sami vcucnou do své technologie a tím si ji rozloži (:-)). Snadné a účinné. Místo přívalového deště budete mít příjemný zalejvák.

Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Súvisiace:

KLIMATICKÉ RANY
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Autori: 
Sekcie: 
máj 24, 2012 00:17 dopoludnia

 

 

Top