Obrázok používateľa CEZ OKNO
Původ radarových megatřesků v Německu odhalen!

Zdravím OrgoNeta,
a zasílám mu zajímavé zjištění, odkud byly provedeny ty megatřesky kruhu ve čtverci (kvadratury kruhu) přes celé Německo (http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/stredoevropske-radary-udrzuji-m...). Vystopoval jsem, že to byla radarová základna u obce Ummendorf poblíž německého města Magdeburku. Samotná základna je na radarové mapě též označena jako Ummendorf. Pečlivě jsem prozkoumal celý katastr obce Ummendorf, a nic podobného nalezené základně se tam nevyskytuje. Poněkud mě překvapila malá rozloha základny. Jsou tam spřažené jen dvě řady radarů (2x3 kusy) a na vstupu do základny stojí vysoký věžový stožár. Zajímavé také je, že v bezprostřední blízkosti základny je farma větrné elektrárny asi o 30 vrtulových věžích.

Samotná základna přiléhá k náspu bývalé drážní vlečky s mostem přes silnici na rohu základny, čímž je zřejmě jako valem chráněna blízká obec Bodenleben (cca 500m). Na opačné straně je ve vzdálenosti asi 1,5 km již zmíněná obec Ummendorf. Na přiložených snímcích lze vidět:

1 - radarovou základnu Ummendorf (dolní šipka označuje radary, horní polohu vysokého věžového stožáru)
2 - detail s radary na základně
3 - část farmy větrné elektrárny
4 - detail větrné elektro věže

Pokud by někdo v případě radarové základny Ummendorf našel něco jiného, dejte vědět na Orgo.
S pozdravem čtenář.

1. Radarová základna Ummendorf u Magdeburgu

2. Detail s radary

3. Centrální část farmy větrné elektrárny v Ummensdorfu u Magdeburgu

Dodplňující informace od čtenáře:

Zdravím OrgoNeta,
a zasílám mu zásadní informaci o radaru v Ummendorfu u Magdeburku. Kromě již zmíněné radarové základy a větrné elektrárny jsem na okraji obce Ummendorf nalezl velkou radarovou věž s bílou kopulí! Tento radar uvádí na fotografiích německý úřad Bundesministerium, zatímco ten druhý ne. Napadá mě proto myšlenka, že možná pracují i spřažené dle potřeby dohromady. Tento vytváří kruhy, ten druhý čtverce. Proto se možná sešel kruh a čtverec v jednom obrazci! Pokud to bude možné, rád bych tento příspěvek dodatečně přidal k orgonetovému článku "Původ radarových megatřesků v Německu odhalen", aby ten příspěvek byl seriozní, a měl vůbec nějakou logiku. Ještě přikládám barevné schéma rozmístění radarů typu DWD na území Německa, a kooperující kusy na území sousedního státu. U nás pro radar Elsberg a Drážďany spolupracuje ten v Brdech.
S pozdravem čtenář

1. Druhý radar v Ummendorfu - letecký snímek:Radarová megazákladna u Mnichova

Velký dík čtenáři za všechny super radarové informace, které pro nás našel! V mailu mám právě od něj ještě další 3 objevné články o radarech v Německu (vedle dalších čtenářských příspěvků, které nestíhám vyvěšovat), těšte se, ale teď už musím dělat jinou práci (je 6.30), tak zase odpoledne nebo večer...

(Připomíná mi to základnu Cesano u Říma, viz moje fotky https://picasaweb.google.com/113915604096536871517/VysilaceRadiaVatikan)

Zdravím OrgoNeta,
a zasílám mu překvapivý objev u Mnichova. Je to obrovská radarová základna nedaleko Mnichova pod názvem Türkheim na okraji stejnojmenného města. Je zaneseno do mapky radarů v Německu. Něco tak obrovského a rozsáhlého jsem ještě neviděl (kromě haarpových farem v USA). Zvláště žasnu nad tou gigantickou haarpovou stěnou, složenou ze 3 vysokých a několika menších věží, mezi nimiž jsou vytvořeny lanové stěny jako panely, čím asi tvoří vhodnou obrovskou plochu vhodnou k vyzařování obrovského kvanta energie. Vždyť do základny vede přímo jedna větev vysokého napětí ! Možná jsme zatím činnost Türkheimského radaru nezaznamenali, a zřejmě bude ještě mít nejednou "velké slovo" v rámci klimaterorismu v Evropě a možná i dále. Možná tyto gigantické radary slouží válečným operacím v okolí Evropy, a možná, že mohou provádět klimaútoky na značnou vzdálenost. Když porovnám, co dokázal takový krcálek z Ummendorfu u Magdeburku (megatřesky kvadratury kruhu přes celé Německo), co asi dokáže ten z Türkheimu ?! V příloze přikládám několik obrázků této základny.
S pozdravem čtenář

1. Radarová základna Turkheim u Mnichova

2. Vstup trafostanice

3. Ústředí základny

4. Levé rameno základny se stožáry

5. Mohutná haarpová stěna - 4 věže

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Seriál: Klimatické rany
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Sekcie: 
február 11, 2012 17:51 popoludní

 

 

Top