Obrázok používateľa CEZ OKNO
Radarové haarpové kruhy

Pás srážek přecházející od západu přes jižní Německo (9. 12.) byl vydatně a viditelně poháněn radarovými zásahy. (I ten severní, ale ten necháme zatím být.) Bezsrážkové pásmo mezi nimi vykazuje "radarové vidlice" - ty asi odpuzovaly oblačnost. Pás nad jihem Německa je pravidelného obdélníkového tvaru. Víceméně se zastavil na hranicích Česka, nad Šumavou.

V levém horním rohu pásu se protínají dvě kruhové výseče - to jsou tzv. haarpové kruhy - oblasti ovlivněné radiací zřejmě z lokálních radarů. (Tyto aktivity bývají pozorovány v místech, kde má dojít k vydatným srážkám či větru. Viz videa amerického pozorovatele Dutchsinse.)

Večer se objevil po několik desítek minut haarpový kruh na Slovensku, zřejmě pocházející z radaru Kojšovská Hola (viz kruhová výseč v pravém dolním rohu.) Pro Slovensko byla vydána výstraha na silný vítr.

Obdélníkový pás vysoké oblačnosti/srážek se navečer objevil i nad Maďarskem - poté, co tam byl proveden "žlutý třesk" - zřejmě intenzívní krátkodobé dálkové radiační ovlivnění míst, kde jsou plánovány extrémní srážky či vítr. (Viz jasně žluté skvrny - pro tuto barvu nemá legenda nočního snímku žádné vysvětlení.) (Pozdější noční snímky už žluté skvrny nemají, takže to ovlivnění musí trvat v řádech minut až desítek minut.)

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Seriál: HAARP - Vysokofrekvenčný vandalizmus na oblohe
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-haarp-vysokofrekvencny-vandalizmu...


Autori: 
december 11, 2011 23:27 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonym
    Anonymdecember 12, 2011 23:55 popoludní

    Komentár: 

    ach jaj. tam kde sú "kruhy" znamená že radarové vlny narazili na oblačnosť. Tam kde nie sú, znamená, že radarové "vlny" tam sú, len nenarazili na oblačnosť. Farbu im dáva softvér...

    aspoň semester fyziky by mal byť povinný...

 

 

Top