Obrázok používateľa CEZ OKNO
Satelitní momentky z uměle vytvořených záplav

Bohužel klimateroristům dosti dobře vyšel plán rozpoutat živly, takže východ republiky se vydatně koupe. Věřím, že to lidi zvládnou a přeju jim hodně sil a aby bylo zase dobře. Možná že teď, když vytopení lidé ve stresu hledají viníky svých ztrát (vodohospodáři jsou v tom úplně nevinně), by mohli být přístupnější pravdě, že ty povodně byly vyrobeny uměle, klimatickými zbraněmi. Anebo naopak ještě méně přístupní? Může se to aspoň zkusit. Je absurdní, že my, co denodenně sledujeme praktiky umělého řízení počasí a rozdáváme orgonit, jsme všeobecně za magory. Takže ti chytří, co se nám tak smějí, že nelze "poručit větru dešti", se budou muset ještě nějaký čas nechat několikrát ročně zaplavit vodou, zasypat sněhem, kroupami, porazit větrem, ...


Stačilo by málo - aby si obyčejní lidé uvědomili, že mocní tohoto světa s nimi zákeřně manipulují a zatajují jim podstatné věci. Jenže to je zatím pro lidi těžké. Ale až jich to dostatečné množství pochopí a naštve se, budou klimateroristi i jiní škůdci muset přestat.

Než to lidi pochopí, tak pokud s tím chceme něco dělat, můžeme aspoň rozdávat orgonit a posílat těm zloduchům světlo. Věřím, že pravda brzo vyjde najevo, mám nový duchovní zdroj, který tvrdí, že rok 2010 bude rokem odhalení mnoha pravd. :-)) (... a není to Matthew. Podrobnosti příště.)

Doufám, že aspoň tam, kde máte cloudbustry a dostatek TB, je situace mírnější. Někdo už psal, že Ostrava je OK a Brno taky. Díky Bohu. Tady na jihu Čech to proběhlo také nad očekávání dobře, krvelačná televize urvala jenom chabé sousto, jak to nějaké paní v Benešově zatopilo zahrádku.

Pár "satelitních momentek" dokumentuje běžné praktiky klimateroristů použité pro tvorbu záplav: chemtrailsovaná oblačnost (viz "hvězda" nad Polskem), pravé úhly, díry - podobné se udělají, když přešleháme ve vaně pěnu a pokropíme vodou... V ranním světle je dobře vidět chaotické hromady stlačené oblačnosti.


Nejde mi sem dát smyčky, na nichž je vidět, jak proti sobě ženou proudění od (přibližně) západu a východu, mezi nimiž uzavřeli a namačkali dvojvrstvou oblačnost, šlehají do ní (díry, komíny). Vše viditelné na smyčkách sat24, eumetsatu, meteoxu, jsmsg,...

Ještě mám taky spekulaci, že taková mimořádná akce nepřijde meteovýrobce ani příliš draho. Na začátku se zřejmě dodá do příslušné oblasti velké množství energie (jejím projevem jsou možná ony kruhy zaznamenané radarem), což vyvolá v atmosféře turbulenci, nebo "fúzi", nebo něco jako efekt sifónu. Jakmile se tato reakce rozběhne, není už třeba dodávat mnoho energie, protože vznikne koloběh nasávání a spouštění vody/mlhy/páry, který se udržuje pásy oblačnosti nad určitým územím a vydatně kropí.

Jsou v tom samozřejmě taky manipulace tlaku vzduchu. Třeba dneska je tlak od rána vysoký, sluníčko na hjundají se chechtá, a nad hlavou máme zataženo dvěma vrstvami oblačnosti, které se pohybují v protisměru. (To je ještě dobré, to nezmokneme, horší je, když se ty vrstvy propojí.) To bude asi ta "výšková tlaková níže", kterou umějí klimatické zbraně tak dobře vyrobit.

Dobrou noc.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Užitočné odkazy (pozn. red.)

http://www.meteox.com/

http://www.eumetsat.int/

http://www.sat24.com/

http://www.flightradar24.com/


Sekcie: 
máj 19, 2010 16:30 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa janepo
  janepomáj 19, 2010 18:27 popoludní

  Komentár: 

  Stále mi chybí pořádné důkazy k tomu, abych mohl přijmout Vaše závěry. Dokažte nějak, že to, co popisujete nemůže vzniknout přirozeným procesem. Nejsem apriori odpůrce Vaší teorie, vím dobře, že pokusy s počasím dělají nejen velmoci již celá desetiletí, ale přesto - dosud mě nic nepřesvědčilo, že kdokoliv míchá oblačností a přesouvá ji dle libosti nad našimi hlavami. Co všichni ti studovaní meteorologové? Jsou snad blbci, nebo zaprodanci, že nikdo z nich o ničem neví? vždyť, to by se nedalo tak snadno utajit!
  S chemtrails je to podobné. Pozoruji také ten hnus a rozplizlé šmouhy za letadly, které kalí oblohu, ale, co když je to třeba samotným palivem, teplotou a mírou vlhkosti vzduchu? Prostě souhrou fyzikálních okolností v daném místě průletu? Vždyť i u nás se stále běžně měří obsah pevných částic v ovzduší, dělá se rozbor smogu nad městy - myslíte, že by se na to barium, hliník, viry a já nevím co všechno ještě nepřišlo?
  Prostě, dle mého dosud nelze činit žádné objektivní závěry.

  Zdraví

  Janepo

 2. Obrázok používateľa kolos
  kolosmáj 21, 2010 04:48 dopoludnia

  Komentár: 

  uz v devadestaych letech po zatopach v cesku a hlavne v nemecku vydala dokonce greenpeace jednu studii o nepriozenem pohybu vetrneho prstenu (jetstream).
  snad nemusim dodat, ze alaska este nebylo v plnem provozu a co vsechno pribilo na povrchu a pod povrchem zeme radsi nespominam.

  normalni pocasi uz nefunguje minimalne 10 roku.

  vim ze se tomu chce tesko verit ale pokud si myslis ze si se "zbudil" musis se aspon pokusit akceptovat celou pravdu a nejen jeji casti.
  illuminati nas manipuluji uz od zaniku atlantidy.
  umeni manipulace prevzali od annunaki a poznaji lidskou psychiku velmi dokladne a manipuluji ji pres kombinace barev, hudbu, vlny (nejen haarp, ale vsechny vysilace) a hlavne STRACHEM.
  pripoutali nas k materializmu, egoizmu a vecnemu soutezeni a vyhubili vsechny lidi kteri vedeli o zakladnim smyslu zivota, a pokusili se tyhle vedemosti uplne znicit. ("objeveni" ameriky byla cista inkvizice)
  cely nas zivot nas sprovazi strach o existenci, ohrozenou nemocmi, valkami, terorizmem, hladem, "prirodnimy" katastrofmy a pod.
  kazdy den nas prevalujou informacema a clovek nema vubec cas myslet na "normalni" veci a treba se jen na chvilku podivat na tu divnou oblohu nad nami.
  "chleba a hry pro pakaz" hlasal uz cezar.

  uz v roku 1969 dr. day prokazal ze nwo uz nic nezastavi a jen cistou nahodou se podilel uz v 40 letech na uspesnych experimentech s manipulaci pocasi.

  sou minimalne dva druhy chemtrailu. kondenzacni cary vznikaji jen za presne opacnych podminek jak normalni mraky, cize strasne nizka tepota a nizsi (30-40%) vlhkosti vzduchu ktere ale 6 000 metrech este neexistuji.

  klidne se mrkni na ty letadla dalekohledem a uvidis odkud je ten bordel strikany a zistis ze to nejsou turbiny.

 

 

Top