Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tak pozorujme, ať si nemyslí, že o nich nikdo neví

Dnes americké meteorologické radary krouží mimořádně hodně, a skoro všechny. Jejich aktivitu možno sledovat zde: http://weather.unisys.com/radar/rad_us_loop.html Kdo se tam někdy kouknul, ví, že nekrouží pořád... Co asi klimateroristé chystají pro Američany za počasí? Všimněte si, že americký Unisys má jiný způsob zobrazení než třeba u nás - při zapnutí srážkotvorné radiace se vytvoří prázdný kruh kolem celého radaru.

U nás v ČR se při srážkotvorném režimu radaru ukazuje kruhové vlnění. Takže možná by se dalo opravdu říct ("v uvozovkách"), že ty kruhy jsou způsobeny deštěm, jak nám tvrdí meteorologové. Ale pravděpodobně je to naopak: ty kruhy prozrazují, že radar právě aktivně manipuluje srážky - co do intenzity i co do oblasti :-))) (Výše ukázka, jak kroužily Skalky 6. 8. 2010 při letních povodních.)

V Austrálii mají nejparádnější zobrazující systém, ukazující třeba paprsky, prstence a tak, jako nějaké šperky...) (Výše: ukázka kruhů australského radaru.)

Myslím však, že všude se jedná o stejnou technologii na výrobu extrémního počasí, na podporu silných srážek a jejich řízení do požadované oblasti. Jenom zobrazovací systémy jsou různé. Ty kruhy a prstence se začaly objevovat začátkem roku 2010. Objevily se  v USA, v Austrálii, v Belgii, a v červnu i u nás v Česku. Kroužit u nás začal jako první radar Brdy, pak nějakou dobu pauzírovaly Skalky za účelem opravy, načež začaly kroužit také. Kruhy jsou pozorovány i na Slovensku a v Polsku. (Obrázek výše: ukázka kruhů slovenského radaru - téměř umělecký  zážitek!)

V ostatních zemích Evropy kruhy moc vidět nejsou, mají tam zase jiné způsoby zobrazení, které tento úkaz potlačují. Jednou bylo něco takového na Meteoxu nad Belgií, - 28. 2. 2010, právě když byly velké bouře na pobřeží Francie. Od té doby si nějak dávají pozor, anebo nedáváme pozor my.

Tak pozorujme, ať si klimateroristé nemyslí, že o nich nikdo neví!

(P. S. Kdyby někdo nevěřil, že obrázky jsou pravé, tak odkazy k nim najdete u odkazujících článků. Už se mi s tím nechce patlat.)

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


METEO VARTÁŠ


Súvisiace:

Slovenské radary tiež aktívne

http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/slovenske-radary-tiez-aktivne

Kruh nad Belgií - UFO? (+HAARPový kruh nad Austrálií)

http://www.cez-okno.net/clanok/elektromagneticke-zbrane-emc/kruh-nad-bel...

Radar Malý Javorník se činil

http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/radar-maly-javornik-se-cinil

Meteorologický radar přitahuje oblačnost

http://www.cez-okno.net/clanok/klimaticke-zbrane/meteorologicky-radar-pr...

Americká armáda aktivovala v Austrálii tajné prostředky kontroly počasí

http://www.cez-okno.net/clanok/elektromagneticke-zbrane-emc/americka-arm...


Sekcie: 
september 28, 2010 20:18 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa ááááno.nym
  ááááno.nymseptember 29, 2010 10:47 dopoludnia

  Komentár: 

  Helou, helou, Lidi velikánske Díky Vám za všetky Tieto Vami vyšpárané a svetom utajované informácie o najväčších Teroristoch akých kedy Táto zem nosila....Naozaj Mi robíte radosť Tým, že Mi vysvetlujete všetky Tie šialene úkazy, ktorých je v poslednej Dobe plná obloha... :/
  ...avšak, jedna, Dve veci mi stále vrtajú hlavou.... Ako To, že ked sa im podarí natiahnuť cez celúúú oblohu na celý Deň Tú šedivú Deku, Tá sa im vždy večer jak na Zapískanie rozpustí, potrhá, a do pár Minút Mizne spolu so slnkom ?? ...všimli ste si to aj u Vás? alebo je To len špecialita Severného Slovenska??...a když Tak, Díky za Odpovedi.... :)

 2. Obrázok používateľa Taticek
  Taticekseptember 29, 2010 10:59 dopoludnia

  Komentár: 

  Zboznujem ceskoslovenske narecie ;)

  Pre teba je tato rubrika snad sita na mieru http://www.cez-okno.net/rubrika/rubrika-neveriaceho-tomasa

 

 

Top