Obrázok používateľa CEZ OKNO
Umělá "inverzní oblačnost" stejná jako před rokem

Ve střední Evropě naplánovali, že se máme v těchto dnech dusit pod "inverzní oblačnosti". Takže na nás leží ona pověstná "žlutá deka", která se ani nedá rozoctovat. (Výška téhle deky může být prý 300-600m, tak není divu.) Takhle vypadala ona deka v sobotu ráno při pohledu z Kletě - pod tím někde jsou České Budějovice.

Dnešní vláknitá "žlutá deka 2012" ze satelitu NOAA.

A zajímavost: Loni počátkem listopadu na nás ležela úplně stejná deka - viz loňský článek http://orgo-net.blogspot.cz/2011/11/zluta-deka-diry-v-ni.html

Loňská vláknitá "žlutá deka 2011" s vyznačenými připichovacími dírami a haarpovými vlnkami. "Připichovací" díry (viz šipky) byly na stejných místech jako letos.

Zatímco nad námi leží zdechlá nízká oblačnost, klimouši se věnují vyrábění záplav ve Francii, které propláchly i pověstnou svatou jeskyni v Lourdech ... prý nejhorší záplavy za posledních 25 let ... v jeskyni 1,5 m vody. Tak tomu už říkám bezbožnost (:-))) a pánbu je jistě potrestá.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/LourdesWebTV

Je komické, jak česká média trapně papouškují výraz "biblická potopa", který vymyslel jistě ten nejchytřejší z českých pisálků (:-))) Jak to, že francouzská média nic takového nepoužívají? Jak to, že neukazují lidi, kteří vyšilují a dramaticky se hroutí?

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Autori: 
Sekcie: 
október 25, 2012 00:59 dopoludnia

 

 

Top