Obrázok používateľa CEZ OKNO
Zápisky z minulých životů: Karma - Oko za oko? (Poznání ve Světle)

Děj se odehrává okolo roku 1 700 před našim letopočtem v Arábii. Jsem žena, je mi 18 let. Jsem u studny v poušti nedaleko nějakého města. Jsem velice hezká. Ten muž má zahalenou tvář bílou látkou, to kvůli písku. On ale uviděl moji tvář. Je na koni a já mu podávám vodu na pití (křečovité pohyby tělem). Začíná na mně dorážet. Je hrozně surovej. Snaží se mně chytit. Bojím se ho. Ozývá se levá noha. Drží mně za nohu a kroutí mi s ní. Levá noha mně hrozně bolí. Snažím se křičet, ale on mi zacpává ústa. Chce mně znásilnit.

Důsledek

Kopu ho, ale on mně bije přes tvář. Znásilňuje mně. Cítím se jako kus hadru. Hrozně mně bolí levý kotník (bolestný výraz ve tváři a křeče). Už mně pustil. Zůstávám ležet na zemi a brečím, on odjíždí. Pořád je tu ta bolest toho kotníku. Už povoluje. Odcházím směrem domů, chci tam najít bezpečí a útěchu. Strašně teď potřebuju, aby mně podepřel. Přicházím domů, vidím svého muže a cítím odpor i k němu. Vnitřně ho ze všeho viním. Všichni jsou stejní, všechny je nenávidím. Nenávidím ten systém, kde žena je míň než muž a nemá žádná práva. Cítím křeč v obou nohách. Cítím takovou zlost, že bych ho nejradši zabila. Nejsem toho schopná, brečím. Nadávám mu a vylévám si na něm svoji nenávist. On si to nenechává líbit. Ještě mně bije a nadává mi, že jsem děvka. Beru nůž a chci ho zabít. On je ale silnější, znovu mně bije. Moje nenávist sílí. Jsem teď zbitá ještě i od něho. Cítím se strašně ponížená. Vím, že už s ním nedokážu žít. Strašně potřebuju lásku. Nechápu jak můžou být všichni tak zlí. Pořád brečím (třes nohou). Balím si věci, beru děti a utíkám od něho pryč. Furt bolí ten kotník. Nevím kam utíkám, žena tady není člověk. Nevím jak se o ně postarám. Zase se vrátilo to napětí do noh. Souvisí to s emocema (silné křeče). Souvisí to s tou nenávistí. V návalech jako kdyby přicházely do těch nohou křeče. Křeče souvisí s tím, jak se uvolňuje ta nenávist. Z této zablokované nenávisti v dalších životech pramenily ty poranění kotníků.

Příčina

Děj se odehrává hodně dávno, daleko dřív než předcházející událost.
Jsem muž, cítím hrozně velké Ego. Cítím, že mám pocit, že jsem hodně víc než ostatní. Cítím se jako Bůh, chci aby mně všichni poslouchali. Mám významnou pozici. Jsem hrozně zlej, bezcitnej, na nikom mi nezáleží. Dělám si s lidma všechno co chci. Mohu si to dovolit. Když se mi líbí nějaká žena, tak si ji musím vzít ať chce, nebo nechce. Klidně ji znásilním. Jsou tady jenom kvůli mně. Na jedné straně mně to uspokojuje, na druhé mi něco chybí a trpím depresema. Snažím se to vyřešit tím, že někomu ublížím, nebo si vezmu nějakou ženu. Potom se to ještě zhorší. Všichni ostatní mně nenávidí. Je to jako začarovaný kruh. Je mi z toho smutno. Nechápu, kde se v člověku může vzít tolik egoismu, tolik nenávisti. Jako kdybych byl od malíčku po paty naplněný nenávistí a ničím jiným. Všechno je to jenom proto, že mi něco chybí. Nevím ale co. Myslím si, že jenom tou bezcitností a tím, že ze všech dostanu co budu chtít, jenom tak budu šťastný. Mám pocit, že se Světlem nemůžu být šťastnej, proto musím být opak toho Světla. Je to neuvěřitelné jak rychle člověk může spadnout dolů. Jako kdybych udělal jeden chybný krok a spadl do propasti beze dna. Jenom o tom přemýšlím. Není tu děj, jsou to všechno jenom emoce. Přemýšlím nad tím, jak je snadné do té propasti spadnout. Zároveň jak je krásné, že tam člověk nezůstane napořád. Že mu to bude trvat dlouho, ale že se vyškrábe zpátky. Moje příčina byla v tom, že jsem chtěl být jenom sám a nechtěl mít nic se Světlem. Proto se podle toho i chovám. Nepomáhá mi to, cítím se stále hůř a dělám tím horší věci. Ani nevím, kdy jsem se odrazil od toho dna. Nechtěl bych si to prožít znova. Bylo to hodně tvrdé. Mám pocit, že tam dole je ještě hodně duší, se kterými jsem tam byl, ale kterým se ještě nepodařilo najít cestu vzhůru. Jsou to duše, které ztratily svoji cestu a samy sebe. Pomoci si ale musí samy, to za ně nikdo udělat nemůže.

Zdroj: probuzeni.blogspot.com

január 15, 2012 21:41 popoludní

 

 

Top