Obrázok používateľa CEZ OKNO
Anorganické bytosti a jejich vliv na člověka, ochrana před ovládáním

Rozumíme jimi bytosti, které nemají svůj vlastní zdroj energie a musí ji získávat z okolních zdrojů. Většinou mají nehmotnou podobu, mohou se však projevit i tělesně. Lidé jsou jimi obklopeni a různě se na ně mohou napojovat a ony na ně. Anorganické bytosti nemohou nic vykonávat samy a mohou pouze využívat lidských bytostí a svého vlivu na ně. Interakce s nimi může mít podobu spolupráce, kdy člověk dostane od bytostí něco výměnou za část své energie, ale mnohem častěji je člověk pod vlivem negativních bytostí bez jeho vědomí a dostává od nich jen tolik, aby dál produkoval energii stravitelnou pro ony bytosti. Člověk pod vlivem temné astrální bytosti je veden k produkování energie strachu a nenávisti, podezřívavosti a nedůvěry. Jedná se o energetický obchod, kdy bytost poskytuje jedinci zážitky a on produkuje strach jako potravu. Tak se děje na úrovni emocí.

Příživnictví může mít a mívá také podobu vysávání vyšších energií na mentálních úrovních a úrovni vědomí. Bytost tehdy nutí postiženého člověka obracet svou pozornost na ni a odevzdávat ji svou energii vědomí a myšlenek. Takovou podobu má mistrovská černá magie, kdy si temný mág podrobuje mysli svých obětí, doslova je hypnotizuje a připoutává si je k sobě. Nic netušící oběti se domnívají, že jednají o své vůli a že jejich jednání je správné, netuší, že jim byly sugescí vloženy do mysli cizí myšlenky a že svůj život věnují stále více jemu. Kombinace temné anorganické bytosti toužící po cizí energii a vyspělých magických schopností je velmi nebezpečná. Nemají city ani svědomí a jdou nemilosrdně za svým cílem využívajíce slabých stránek lidí. Jejich manipulační prostor je vymezen temnými energiemi v duši či éterickém těle člověka. Jako návnadu využívají nabídku různých služeb, poskytnutí informací, vyřešení nějakého dílčího problému, nebo jinou pozitivně vypadající věc. Člověk neuvědomující si povahu tohoto partnera nevědomky energeticky souhlasí s obchodní výměnou, pokud přijme tuto nabídku.

První nabídka může být i darem, po které však následují další výměny. Pokud člověk pokračuje a bere si od bytosti, či od ní něco žádá, vytváří si postupně dluh a temné anorganické bytosti se zvyšuje nárok na jeho energii. Dotčenému člověku se může začít měnit život, vztahy s lidmi, pozornost v práci, nemoci, úrazy, zhoršená nálada... Časem to vede až k závislosti, kdy se dotyčný nemůže svou silou odtrhnout od toho, na koho upírá svou pozornost. V té chvíli už může zjistit, že je spoután neviditelnou energií, která jím manipuluje. I vzepření se a únik už nemusí být jednoduchý, pokud energetické propojení dosáhlo rozvinutého stádia.

Jedinou šancí, pokud se jedinec nechce stát otrokem vnější síly, je zrušit smlouvu, rozvázat spojení, odtrhnout se od příživníka a obnovit svou rovnováhu. V opačném případě může věc dojít až do stádia, kdy ztratí svou duši, případně ji dobrovolně odevzdá svému vězniteli. Připomínám, že celý tento proces se odehrává na mentální úrovni a může zůstat nepozorován po celou dobu. Chytrá anorganická bytost se maskuje za dobrými ideály, rozumně znějícími slovy a soucit vzbuzujícími emocemi. Nechci vyvolávat paniku ani vzbuzovat paranoiu, ale anorganický svět je prostě součástí našeho světa, obklopuje nás a nepolevuje ve své "sklizni" energií. Hodně pesimistický pohled může připomínat scény z filmu Matrix. Pokud cítíte, že v něčem nejednáte úplně svobodně, máte potíže se od něčeho "odtrhnout", něco vás svazuje či přímo ovládá, využijte následující úkony:


1) Odpoutání se

a. Lokalizujte domnělý nebo známý zdroj vaší nechtěné pozornosti nebo přímo ovládání.

b. Vyjádřete všemi možnými způsoby vaší touhu a rozhodnutí oddělit se od jeho energií - slovně, písemně, myšlenkou, odmítnutím jeho návrhů a ukončení spolupráce.

c. Proveďte vizualizaci: Představte si sebe a svůj energetický obal a objekt ovládání před vámi. Možná si všimnete, že jeho energie jako chapadla zasahují do vašeho těla a drží vás. Přetrhněte, rozetněte spojení mezi vámi. Propusťte ze svého těla jeho cizí energie a nahraďte ta místa světlem.

d. Prociťte, že jste svým vlastním pánem a rozhodujete o sobě jen vy a nikdo vás nemůže ovládat. Na vaši energii nikomu cizímu nedovolujete sahat!

e. Učiňte gesto vyjadřující rozchod s onou osobou/bytostí/energií. Vzdalte se od ní co nejvíce.

2) Ochrana

a. Očistěte své energetické tělo a duši a pak obalte svou bytost ve zlatobíle zářící energii. Řekněte v duchu, že vytváříte kolem svého těla světelnou ochranu, štít a vizualizujte to. Ve všech vypjatých momentech se obalujte světlem a volejte o ochranu a pomoc bytosti, kterým důvěřujete - Boha, anděly, …

b. Odstraňte ze sebe cizí energii. Představte si své éterické tělo a v něm chuchvalce energií patřící něčemu, od čeho se chcete odpoutat. Vyjměte je a propusťte. Řekněte: "Propouštím tyto energie," a vyplňte ta místa světlem.

Nezpomeňte, že negace není řešení! Pokud se chcete od něčeho odpoutat, musíte mít za to náhradu! Mějte víru v sebe, ve svou sílu, dobrotu, v Boží lásku, víru v Ježíše Krista například, pokud to tak cítíte, v něco světlého a pozitivního, čemu můžete věřit.

Ladislav Zelinka

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Duchovná lekárnička
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-duchovna-lekarnicka


január 11, 2011 11:27 dopoludnia
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 12, 2011 14:35 popoludní

  Komentár: 

  Nevím sice jestli byl první, ale pojem anorganické bytosti razil Carlos Castaneda. To že se jedná skutečně o bytosti a ne nějaké fantomy, se usuzuje z faktu, že mají energerický světelný obal, jaký mají organismy, jenom nemají fyzické tělo. Narozdíl od člověka, který má světelný obal ve tvaru vejce, mají anorganické bytosti světelný obal protažený ve tvaru svíčky.
  Zajímavá je otázka ve vztahu k UFO. Jsou anorganické bytosti tím, co dnes vnímáme jako UFO? Např. ufolog Johannes Friebag se domnívá, že ano.

 2. Obrázok používateľa Čtenář
  Čtenářfebruár 11, 2018 07:22 dopoludnia

  Komentár: 

  Souhlasím s prvním komentářem. Díky tvaru energetického světelného obalu, nejsou viditelné člověku. Pouze člověk, který je vidoucí (vidí energii přímo) je může vidět. Ještě bych dodal, že jsou schopné se živit energii člověka jako je strach, závist, pýcha,...atd., ale i láska(ke konkrétní energetické, anorganické bytosti)

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 13, 2011 10:39 dopoludnia

  Komentár: 

  Moc zajímavé - musím z osobní zkušenosti potvrdit, že jde o reálný jev. Mě velmi blízký člověk, se do "toho" dostal právě výměnou za protislužby. V té době jsem něměl tušení o co jde, ale začal se mě měnit doslova před očima. Bohužel snaha o pomoc z mojí strany byla nemožná a za každou snahu jsem byl tvrdě "potrestán". Nakonec jsme museli přerušit vzájemný kontakt a léta se nstýkáme. V současné době se snaží něco s tím dělat - obarcí se k víře, chodí do kostela atd., ale zdá se mě (mám jen letmé info), že se to moc nedaří.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 31, 2012 22:10 popoludní

  Komentár: 

  V několika posledních letech jsem zjisti, že jsem velmi citlivý na různé energie, ať už cítím energije věcí a jejich vybrace či jiné věci.
  Později jsem zjistil, že s nimi mohu pracovat. Špatné energie jsou doslova citít na kůži. Kdykoli je někde něco takového co se snaží na mne dosáhnou, okamžitě mám husí kůži.

  Mám pocit, že jsem se s nimi naučil bojovat a jediné co je může opravdu porazit, je láska. Bezpodmínečná láska, nejčistčí energie. Pokud narazím na negativní energii, věřím že je možné ji přetvořit - odpustit jí a nebo za pomoci lásky vytvořit ono ochrané pole o kterém se zminuje autor.

  Jak říká dalajlama a jiní, zlo plodí zlo a jediným způsobem jak proti němu bojovat je láskou.

  Pokud v sobě najdete dostatek odvahy a s čistým srdcem plným lásky si upřimně budute přát změnu a ted pozor, ne pro sebe, ale pro ostatní, vaše cesta se změní.

 

 

Top