Obrázok používateľa CEZ OKNO
ODKAZ MIMOZEMŠŤANOV ĽUDSTVU (Dva skryté kódy v piktograme z Crabwoodu) V. časť

„50 rokov uplynulo.“ To je ďalší z kódov, ktoré sa podarilo nájsť v piktograme tváre mimozemšťana, ktorý sa objavil v Crabwoode v roku 2002. 50 rokov od vtedy, čo sa nepriateľskí šedí mimozemšťania objavili nad Washingtonom D.C. v roku 1952. Kto ho vytvoril? Piktogram z West Overton z roku 2002 hovorí o tom, že náš priateľ, ktorý pre nás tieto obrazce v obilí vytvára, pochádza z hviezdy v súhvezdí Hercules, vzdialenej približne 160 svetelných rokov od Zeme.
(Rozlíšenie pravdy od lži; Obrazce v obilí – otvorenejšia forma kontaktu?; Hľadá sa duchovne vyspelý človek, žijúci na Zemi; Miesto kontaktu: starodávna usadlosť na juhu; Ďalšie možné stratégie pre otvorený kontakt s našim problematickým svetom)

Čo to všetko znamená? Rozlíšenie pravdy od lži

V minulej časti sme ukončili prezentáciu dát a predložili sme vám množstvo nových informácií. Priemerný čitateľ sa teraz môže ľahko cítiť zmätený, najmä ak nie je žiadnym expertom na „kruhy“ v obilí.

Čo to teda všetko znamená? Dva ukryté časové kódy, vystríhajúce nás pred šedými mimozemšťanmi, vysokí blonďaví mimozemšťania zo starodávnych mayských čias a hviezda v súhvezdí Hercules, ktorá je ich domovom, vzdialeným 160 svetelných rokov od Zeme...

Predstavte si taký televízny dokument alebo filmový scenár, kto by mu uveril?!

Napriek tomu, je to všetko pravda, ktorá sa odohráva v súčasnosti na planéte Zem. Približne päťdesiat nových piktogramov sa každoročne zjavuje v obilných poliach Anglicka a Európy. Len veľmi nepatrné množstvo z nich urobia ľudia, ktorí sa snažia napodobňovať. Bez ohľadu na to, čo vám tvrdia média...

Pripomeňme si slová o Slobode tlače, ktoré George Orwell použil ako predhovor k svojej Zvieracej farme (http://ancientliberty.blogspot.com) (Predhovor bol cenzurovaný a nebol pridaný k väčšine prekladov, pozn. prekladateľa):

„Nie je potrebné už vopred vymeniť jednu ortodoxiu za inú. Nepriateľ je gramofónová myseľ bez ohľadu na to či súhlasíme s tým, čo práve hrá, alebo nie. Veľmi dobre poznám všetky argumenty proti slobode mysle a prejavu – argumenty, ktoré tvrdia, že nesmie existovať a argumenty, ktoré hovoria, že by nemala. Odpovedám jednoducho, že ma nepresvedčili a že naša civilizácia bola počas 400 rokov založená na opačných základoch.“

V 1946 všetky anglické médiá podporovali "Papa Joe" - Stalina, zatiaľ čo on bezohľadne vraždil milióny vlastných ľudí. Nikto v médiách nesmel povedať čokoľvek voči Rusku alebo Stalinovi. Dokonca aj súkromné listy šéfredaktorovi boli cenzurované.

Tak isto ani dnes nemôže nik v hlavných správach povedať niečo pozitívne o anglických piktogramoch v obilí: iba ak sa pousmiať a predstaviť si dvoch starších chlapíkov vracajúcich sa z baru, ktorí za pomoci lana a dosiek pod rúškom tmy, keď ich nikto nevidí vytvárajú v obilí obrazce. Skutočne?

Je to asi taká pravda ako to, že Santa Claus na Vianoce rozdáva deťom darčeky. Inými slovami, je správne zvažovať pri niektorých kruhoch ľudské falzifikáty ale nie pokiaľ ide o dlhotrvajúci fenomén, ku ktorému existujú tak závažné dôkazy a s tým súvisiace spôsoby interpretácie, že len málo ľudí, ktorí ich skúmajú má iný názor. Kvôli potvrdeniu, 7. júla 2007 vznikol krátky filmový záznam toho ako rýchlo a záhadne bol vytvorený 300 metrový obrazec na poli v East Field tesne po tretej hodine ráno. (http://thecropcirclewebsite.50megs.com/page22.htm).

Nakoniec, vždy budú existovať ľudia, ktorí budú podvádzať a zrádzať (napríklad Vidkun Quisling počas Nemeckej okupácie Nórska www.mnc.net/norway/quisling.htm). A my máme slobodnú vôľu a preto, ak to tak cítite, môžete im pokojne dôverovať.

Obrazce v obilí – otvorenejšia forma kontaktu?

Takže aký význam majú pre nás moderné obrazce v obilí? Vskutku veľký. Zdá sa byť totiž vysoko pravdepodobné, že títo benevolentní mimozemšťania sa s ostatnými duchovne uvedomelými ľuďmi na Zemi pokúšajú nájsť spoločnú reč. Po tom a kvôli tomu, že ich predchádzajúce vlády odmietli.

Vymyslená konverzácia z tejto udalosti by mohla vyzerať asi nasledovne:

„Ak ste skutočne mimozemšťania, dajte nám väčšie a lepšie zbrane, aby sme v boji mohli poraziť susedný kmeň!“

„Nie, žiadne ďalšie zbrane vám nedáme. Veď nedokážete správne používať ani tie, ktoré vlastníte. Ale sme ochotní pomôcť vám v duchovnom vývoji a dať vám iné technológie, také, ktoré vám pomôžu vyliečiť vaše choroby, alebo vám poskytnú čistú energiu. Ale pred tým, ako to urobíme, musíte sa najskôr vzdať svojich nukleárnych zbraní. Práve sme videli ako boli tieto zbrane použité na zabitie 100.000 ľudí v Japonsku a nemôžme dovoliť, aby sa to zopakovalo.“

„V žiadnom prípade! Ak nám nedáte lepšie a väčšie zbrane, uzavrieme dohodu s niekým iným!“

A to je to, milí čitatelia, o čom je celý Crabwoodsky odkaz.

Objavil sa na 50. výročie dramatických pozorovaní UFO nad Washingtonom D.C. v roku 1952, kedy nepriateľská šedá rasa mimozemšťanov vystrašila Ameriku svojim bzučaním (šedí nehovoria, namiesto toho sú charakteristickí zvukom, podobným včeliemu bzučaniu, poznámka prekladateľa) v Bielom dome. Máte možnosť vidieť veliaceho generála z rasy šedých: pozrite sa na jeho tvár, ako bola vyobrazená v Crabwoode. Nikdy si neželal zaútočiť na Zem, chcel nás len trošku postrašiť, aby o dva roky neskôr dosiahol pri Eisenhowerovi dohodu, akú potreboval (www.american.edu/salla/Articles/Exo-SP-8.htm alebo www.ufoevidence.org/documents/doc1155.htm). Je pochopiteľné, že o tom nikto nechce hovoriť: stalo sa to už dávno a je to zahanbujúce. Ale ostala nám tu po tom zlá situácia - čo s ňou urobíme? Budeme veci popierať do nekonečna?

Na začiatku 80. rokov iná rasa oveľa benevolentnejších mimozemšťanov ("Verte: tam vonku je dobro") začala vytvárať obrazce na obilných poliach južného Anglicka ako otvorenejšiu a menej tajnú formu kontaktu. Vyzerajú presne ako my a očividne žili a učili na našej Zemi už veľa rokov počas minulosti. (Dokonca sa zdá, že aj ich deti dokážu robiť piktogramy v obilí! (www.earthfiles.com/news.php?ID=1216&category=Real%20X-Files). Ako raz povedala Isabelle Kingston, známa liečiteľka, "Boli to tí vysokí blonďaví učitelia, ktorí sa spomínajú v každej kultúre."

Tak kto by veril, že napríklad tieto tri nádherné súvisiace obrazce boli vytvorené neskoro v noci, ktorá mimochodom v lete v Anglicku trvá 6 hodín, dvomi staršími chlapíkmi pomocou lana a dosiek?
Všetky tri piktogramy majú súvis s fázami Mesiaca ako ho môžeme vidieť v rôznych časoch dňa: povedzme počas súmraku, o polnoci, alebo za východu slnka. Jeden vznikol hneď vedľa Stonehenge za bieleho dňa v roku 1996 upozorňujúc nás, že Stonehenge bol pôvodne využívaný ako lunárne observatórium. Ale to nie je dôležité. Obrázky treba precítiť dušou.

Hľadá sa duchovne vyspelý človek, žijúci na Zemi

Vysoká umelecká úroveň týchto obrazcov naznačuje, že sú určené pre ostatných duchovne vyspelých ľudí, žijúcich na Zemi. Inými slovami, nie je potrebné mať vysoký intelekt na to, aby ste ocenili nové obrazce v obilí. Mnoho z nich je, zdá sa, určených len na to, aby sme našli spoločnú reč: aby sa eliminoval strach z neznáma a bezuzdná ľudská xenofóbia:
Na obrázku vľavo môžeme vidieť sedem čakier ľudského tela, cez ne pracuje duša. Najprofesionálnejší vedci by dnes popreli, že v nás nejaká duša je a tvrdili by, že sme len organické mysliace stroje, podriadené náhodnej vôli Darwinovskej mutácie a prirodzeného výberu. Ale Quetzalcoatl, náš vysoký blonďavý priateľ, hovorí: „Nie, naozaj existujú také veci ako ľudská duša a čakry. Obe sú veľmi dôležité. Žijeme, aby sme sa duchovne vyvíjali, nie len kvôli materiálnym veciam. Našou snahou je podporiť duchovný vývoj vo všetkých ľuďoch, ktorých stretneme.“

Na obrázku vpravo hore vidíme pôvabného motýľa. Vznikol ako symbol priateľstva voči jednej z našich výskumníčok piktogramov v obilí. Pozrite si aj „Keltský trojitý uzol“ (obrázok vpravo dole), ktorý predstavuje myseľ, telo a dušu navzájom previazanú.“ Usilujú sa nám priblížiť a nájsť niečo spoločné. Sú to ľudia ako my, snáď len o trochu ďalej pred nami. Quetzalcoatl bol v starovekej Strednej Amerike známy tiež ako „Pán úsvitu“, vďaka jeho vedomostiam o Venuši a dokonca aj dnes je stále obľúbenou postavou v dejinách po celom juhu, strede a v niektorých častiach Ameriky.

Miesto kontaktu: starodávna usadlosť na juhu

Nie sme si istí, prečo sa rozhodli robiť obrazce v obilí hlavne na juhu Anglicka v blízkosti starodávnych usadlostí ako Stonehenge, West Kennett Longbarrow, Silbury Hill a Avebury Ring. Možno pre to, že tam kedysi žili? Alebo sú to miesta, kde je možné nájsť akési „portály Zeme“? No sú to miesta, ktoré si zvolili a tak tam blízko Wiltshire každoročne vzniká 50 nových autentických piktogramov:
Je možné, že ich prípadne stretneme v roku 2013, keď končí mayská doba piateho slnka a začína šieste slnko? Alebo to bude až niekedy v roku 2039, ktorý je rokom "One Reed" (Quetzalcoatlov kalendár sa nazýval Ce Acatl = One Reed = Jedna trstina, poznámka prekladateľa). Quetzalcoatl vždy hovoril Mayom, že sa vráti v roku One Reed, čo je každých 52 rokov. Keď Cortés priplával do Mexika v roku 1519, bol práve rok One Reed. Rovnako ním bude aj rok 2039, alebo 520 rokov po 1519 bude ďalší One Reed. Ale to sú všetko len špekulácie a legendy: nič nevieme naisto.

Zhrnutie a záver

Hlavná hnacia sila za týmto fenoménom piktogramov v obilí sa zdá byť duchovná: Quetzalcoatl a jeho priatelia sa pokúšajú s nami „spojiť“ na akomsi hlbšom stupni, aby v budúcnosti mohlo dôjsť ku skutočnému kontaktu tvárou v tvár. No na Zemi stále ešte mnoho vlád a mnoho médií odmieta túto možnosť, lebo by tak stratili svoju moc. Nevedia pochopiť, že možno vedú svojich ľudí do záhuby, ktorá by mohla prísť pred rokom 2047: „Veľa bolesti no stále je ešte čas.“

Stále ešte máme dosť času, aby sme zmenili cestu nášho malého sveta, ak sa dostatok duchovne vyspelých ľudí na Zemi začne seriózne zaoberať fenoménom piktogramov v obilí, pochopí, prečo vznikajú a podľa toho začne aj konať. Je načase, aby sa v ľuďoch začala nepatrná no intenzívna zmena smerom k duchovnu. Dúfame, že táto zmena už vlastne aj začala a bude sa ďalej šíriť. Môžme si ešte dovoliť čakať?

Red Collie

Ešte zopár úvah...

Ďalšie možné stratégie pre otvorený kontakt s našim problematickým svetom

Po tom ako ich v roku 1954 odmietli vlády na Zemi, mohli sa títo ľudsky vyzerajúci mimozemšťania rozhodnúť sem inkarnovať a pokúsiť sa zmeniť systém zvnútra? Iste by na to mali technológie, keby si to želali. Z tohto hľadiska je dobré zvážiť fenomén „hviezdnych detí“, fenomén, podľa ktorého niektorí ľudia veria, že raz žili na iných planétach. („Star Children“ od Jenny Randles www.amazon.com/Star-Children-Story-Alien-Offspring/dp/0806938560 alebo „Aliens Among Us“ od Ruth Montgomery www.amazon.com/Aliens-Among-Us-Ruth-Montgomery/dp/0449208095).

   Zdroj: http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/time2007o.html

Z angličtiny spracovala Lucia Oboňová


exkluzívne.cez.okno


september 25, 2009 13:57 popoludní

 

 

Top