Obrázok používateľa CEZ OKNO
Pros a dostaneš!

Toto je absolútne unikátna kniha. Veľmi podrobne a logicky vám vysvetlí, prečo sa vám doteraz nesplnilo to, po čom túžite, a ako dosiahnuť, aby sa to splnilo. Tajomstvo spočíva v postupnej zmene vašich vibrácií. To sa dosahuje cieleným usmerňovaním myšlienok, pričom sa treba riadiť svojimi pocitmi. Ak vám náhodou doteraz nefungovalo pozitívne myslenie, tu pochopíte hlbšie súvislosti a získate doslova „technický“ návod, ako meniť svoj stav a život krok za krokom – až k zaručenému naplneniu všetkých vašich túžob. Okrem osobito podanej teórie tu nájdete aj 22 originálnych praktických postupov, cvičení a hier, ktoré vám príjemným spôsobom pomôžu vytvoriť si úžasný život.


KNIHU môžete objednať i na tejto adrese

Unikátne knihy manželov Hicksovcov sú zatiaľ tým najpodrobnejším a najlepším vysvetlením toho, ako si utvárame svoje životy, zážitky a skúsenosti. Nájdete tu jasný návod, ako dosahovať to, čo chcete, a vyhýbať sa tomu, čo nechcete. Zároveň pochopíte, prečo sa vám doteraz nedarilo dosiahnuť niečo, čo ste chceli, a to napriek tzv. pozitívnemu mysleniu. Kľúč k vedomej tvorbe vlastnej reality spočíva v cielenom usmerňovaní myšlienok, pričom sa treba riadiť svojimi pocitmi. Naše pocity nám totiž v ktorejkoľvek chvíli prezradia, k čomu smerujeme. Nevyhnutné je tiež oboznámiť sa s hlavnými zákonmi, ktoré riadia všetko dianie v našom svete.O autoroch

Esther a Jerry Hicksovci začali odhaľovať svoje úžasné zážitky s duchovnými bytosťami, ktoré si hovoria Abrahám, v roku 1986, najprv len svojim blízkym spolupracovníkom.

Abrahám je skupina vyspelých nefyzických učiteľov, ktorí hovoria cez Ester Hicksovú. Rozprávajú jednoducho a jasne, tak, aby sme im rozumeli, a vedú nás k spojeniu s naším vyšším Ja.

Keď Esther a Jerry videli, aké jasné a praktické posolstvá Abrahám prináša im aj iným ľuďom, ktorí sa zmysluplne pýtali na rôzne veci ohľadne financií, zdravia a vzťahov, rozhodli sa umožniť, aby sa Abrahámovo učenie dostalo k čoraz širšiemu okruhu ľudí, ktorí chcú mať lepší život.

Rôzni iní myslitelia a učitelia po celom svete vyznávajú filozofiu blaho-bytia a mnohé pojmy používané Abrahámom včleňujú do svojich vlastných kníh, prednášok a kurzov. Toto učenie sa však šíri predovšetkým osobným kontaktom.

Základným pôsobiskom manželov Hicksovcov je Konferenčné stredisko v San Antoniu v Texase. Od roku 1989 veľmi veľa cestujú (navštívia približne päťdesiat miest ročne) a vedú interaktívne kurzy. Hicksovci doteraz vydali už viac ako šesťsto kníh, magnetofónových kaziet, videokaziet a CD.

Knihy je možné objednať na tejto adrese


http://www.zdravysvet.sk/

Eugenika 2008; ISBN: 978-80-8100-072-0
Pripravil Sokol

Autori: 
september 29, 2009 10:50 dopoludnia
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top