Obrázok používateľa CEZ OKNO
Denník Pravda skrývá spojení mezi kremelským UFO ve tvaru pyramidy a norskou světelnou spirálou

18. prosince 2009 anglické vydání ruského deníku Pravda uveřejnilo příběh o pozorování UFO ve tvaru pyramidy nad Kremlem v Moskvě téhož dne. Zpráva uvádí amatérská videa, kde je pozorování pořízeno stovkami mobilních telefonů. Jediný problém byl, že pyramidové UFO se vlastně objevilo již 9. prosince, tedy stejného dne, kdy byla pozorována záhadná spirálovitá světla nad Norskem a den před projevem prezidenta Obamy u příležitosti Nobelovy ceny za mír. Byla to jen chyba nebo se Pravda úmyslně snaží zmást veřejnost ohledně pozorování světel nad Moskvou o 9 dní dříve různými ruskými a západními zdroji? Co je však důležitější – snaží se Pravda zlehčovat jakékoli možné spojení mezi světelnou spirálou v Norsku a pyramidovým UFO nad Kremlem?

9. prosince 2009 se nad Norskem objevila záhadná světelná spirála. O den později, oznámilo Rusko, že selhala zkouška rakety Bulava. To bylo přijato většinou západních analytiků jako to nejhodnověrnější vysvětlení pro norskou světelnou spirálu. Norská světelná spirála předcházela projevu prezidenta Obamy 10. prosince u příležitosti Nobelovy ceny za mír, kde bylo hlavním bodem programu nukleární odzbrojení. Kolem stejné doby těchto událostí se poprvé vynořila dvě videa záhadného UFO ve tvaru pyramidy asi míli širokého, plujícího nad Kremlem v Moskvě. Moskevské pyramidové UFO se objevilo sedm hodin po 9. prosinci, čímž se zvyšuje možnost spojení na norskou světelnou spirálu.

Zapříčinili nepovedenou zkoušku rakety mimozemšťané chtějící signalizovat ruské federaci, že vývoj nukleárních zbraní není v nejlepším zájmu Ruska nebo světa? Byli mimozemšťané zodpovědní za pokažený test a/ nebo za spojení s norskou světelnou spirálou, že se pak objevili nad moskevským sídlem politických a vojenských sil – nad Kremlem? Údajné selhání raketového testu, norská světelná spirála, moskevské pyramidové UFO a Obamova řeč při ceně za mír ukazuje na zarážející závěr. Mimozemšťané se začali otevřeně chovat způsobem, který přímo ovlivňuje národní bezpečnostní politiky dvou hlavních světových nukleárních velmocí: USA a Ruska.

Stovky svědků vidělo moskevské pyramidové UFO, alespoň podle Daily Mail. Někteří tvrdili, že pyramida byla vzdušným balónem nebo reklamní senzací, ale mluvčí vzdušného prostoru za experty z Jane´s News řekl novinám The Sun: „Nemáme ponětí, co to bylo.“ Kromě toho ruská policie neučinila žádné oficiální vyjádření. Doposud od ruských autorit nebylo podáno žádné oficiální vysvětlení ohledně okolo jedné míle širokého pyramidového UFO. Místo toho, to co se objevilo, je anglická verze Pravdy, kde je zpráva, že se pyramidové UFO objevilo 18. prosince a bylo nafilmováno mnoha mobilními telefony. Pravda cituje:

„Podivný létající objekt byl spatřen na obloze dnes nad Moskvou, 18. prosince 2009. Moskvané viděli velký trojúhelníkovitý objekt vznášející se nad Rudým náměstím. Mnoho lidí objekt nafilmovalo svými mobilními telefony a umístili videa na YouTube.


http://www.youtube.com/results?search_query=Pyramid+UFO+over+Kremlin&sea...
Tato videa rozdmýchala debatu v západních médiích, která vyvozovala, že jde o trojúhelník nad srdcem Moskvy, který byl neidentifikovaným létajícím objektem. Daily Telegraph napsal, že objekt byl asi 1,5 míle široký (zhruba 2 km), vypadal jako velkolepý křižník z Hvězdných válek. Objekt se vznášel nad Kremlem několik hodin. Videa tohoto podivného objektu se dostala na špičku ruského YouTube.“

Datování pozorování pyramidového UFO deníkem Pravda se ukázalo jako úmyslně vymyšlené. Odhalil to jistý počet reportérů západních médií, kteří pozorování datují na 9. prosince a že Russia Today tento příběh poslalo na YouTube 11. prosince. Vzhledem k nedostatku jakékoli oficiální zprávy o pyramidovém UFO se zdá, že Pravda vyvinula dezinformační úsilí tím, že smíchala vymyšlené datum pozorování pyramidového UFO s přesvědčivějším důkazem, že to bylo v Moskvě široce pozorováno a nafilmováno. Zdá se, že dezinformační úsilí má v úmyslu nespojovat moskevské pozorování pyramidového UFO s norskou světelnou spirálou z 9. prosince, kterou patrně způsobila neúspěšně vypuštěná ruská raketa.

Na závěr, podle Pravdy existují stovky svědků pozorování, přinejmenším dvě amatérská videa a možná další záznamy mobilních telefonů zachycující moskevské pyramidové UFO. Fakt, že se incident objevil stejný den velkolepé světelné spirály v Norsku spojené s ruskou zkouškou rakety, přirozeně zesiluje možnost spojení. S historickým důkazem, že UFO v minulosti zasáhlo a způsobilo selhání zkoušky nukleární rakety naznačuje, že jde o jasné spojení mezi norskou světelnou spirálou a pozorováním moskevského UFO. Tato možnost je dále posílena skutečností, že nukleární odzbrojení bylo hlavním politickým tématem projevu prezidenta Obamy při přebírání Nobelovy ceny za mír o den později. Se vzrůstající možností jasného spojení mezi událostmi 9. a 10. prosince, se zdá, že zprávy deníku

Pravda z 18. prosince jsou snahou takovou možnost bagatelizovat smícháním dat v zřejmé snaze o dezinformaci. Ruské národní autority mohou být Pravdou ovlivněny a další Ruské tiskové zdroje zlehčují možnost spojení. Cílem má být ukrýt rozpačité odhalení – mimozemský život začal otevřeně ovlivňovat nukleární politiky Ruska a Spojených států. Je-li to pravda, pak takové odhalení ukazuje na rostoucí tlak na hlavní velmoci, aby odhalily pravdu o mimozemském životě v blízké budoucnosti.
PhDr. Michael Salla

19. 12. 2009

Překlad Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz
Súvisiace:


http://www.cez-okno.net/clanok/v-skratke/nevydarena-skuska-bulavy-vylaka...
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri/spirala-na-obloze-nic-noveho
Rubriky: 
január 11, 2010 00:50 dopoludnia

 

 

Top