Obrázok používateľa CEZ OKNO
Informátor NASA: Na Měsíci existují mimozemská města (VIDEO)

Bývalý manager National Aeronautics a Space Administration Data a Photo Control Department, Ken Johnston, který pracoval pro vesmírnou agenturu v Lunar Receiving Laboratory během misí Apolla, byl vyhozen za to, že řekl pravdu...

Ken Johnston

Johnston trvá na tom, že NASA zná astronauty, kteří objevili pradávná mimozemská města a zbytky překvapivě vyspělé techniky na Měsíci. Část této technologie může umět zacházet s gravitací. Řekl, že agentura nařídila tutlání a donutila jej se na tom účastnit. Za posledních 40 let další vědci, inženýři a technici obvinili NASA ze zakrývání a mlžení dat. Vzrůstá počet údajných obvinění, která se pohybují od skrývání informací o anomálních vesmírných objektech a lhaní o objevech artefaktů na povrchu Měsíce a Marsu, což má sloužit k popírání důkazů o životě, o kterém informovala již kdysi v 70tých letech kosmická sonda Viking.

Podivný objekt vyfotografovaný astronauty Apolo

Podle Johnstona astronauté Apolla přivezli fotografický důkaz artefaktů, které našli během svých aktivit na Měsíci. Johnston tvrdí, že NASA mu nařídila zničit záběry aktivit kosmonautů na Měsíci, když byl v Laboratoři tryskových pohonů (JPL), ale odmítl. Když s tím šel na veřejnost, vesmírná agentura s ním rozvázala pracovní poměr. V novinových zprávách Kay Ferrari, ředitelka JPL z programu SSA, vysvětlovala, proč žádala Johnstona, aby rezignoval: veřejně kritizoval svého zaměstnavatele. Když odmítl zvážit svou rezignaci, byl okamžitě propuštěn bez udání důvodu.

Po svém náhlém odchodu dal najevo, že toho již má dost a že je otráven tím, že vláda USA sedí na důkazech již více jak desetiletí. Důkazech o tom, že na Měsíci jsou prastará mimozemská města. “Nemám co ztratit," řekl. "Pohádal jsem se s NASA a byl jsem vyhozen."

Ruský Lunik 13, snímek artefaktu vyrobeného objektu, zvětšenina (1966)

Důkaz ukazuje velké struktury, možná dokonce nějakou základnu na odvrácené straně Měsíce, což se zdá, že podporuje Johnstonova tvrzení. Viz článek: http://beforeitsnews.com/story/624/464/Claim:_Secret_American_Base_Disco... (Na Měsíci objevena tajná americká základna).

Vědci "vytočení“ zakrýváním NASA

Ken Johnston není jediný pro koho je NASA jablkem sváru.

Vědec, který dohlížel na experiment důležitého zachycování života na palubě Vikingu v roce 1976 při misi na Mars, pokračuje v obviňování vesmírné agentury USA.

Gilbert Levin trvá na tom, že jeho biologický experiment dokázal, že v půdě Marsu je život. "Obdrželi jsme pozitivní data, korespondující se všemi kritérii ještě před misí, což dokazuje existenci mikrobiálního života v půdě na Marsu," Levin to sdělil National Geographic. ["Nalezl jsem na Marsu život v roce 1976, říká vědec"]
Uznávaný vědec je na NASA tak naštvaný, že dokonce vytvořil svou vlastní internetovou stránku určenou k tomu, oznámit světu, že na rudé planetě je skutečně život.

Podvod s barvou

Mnoho vesmírných vědců zpochybnilo NASA a agenturu obvinilo z dalších podvodů údajně páchaných po desetiletí: barva oblohy Marsu.

Po mnoho let vesmírná agentura vydávala fotografie Marsu s načervenalou oblohou a s rezavě červenou krajinou. Procházelo jim to až do té doby, dokud nepodnikli nezávislí badatelé a výzkumníci misí na Mars z Evropské Vesmírné Agentury (ESA) výzkum, který odhalil, že obloha Marsu vypadá vlastně podobně pozemské obloze a krajina Marsu se podobá terénu lososové barvy jihozápadní Ameriky.

Holger Isenberg o tom napsal na německých webových stránkách "The Color of Mars." Zde je odkaz na anglický překlad: http://mars-news.de/color/blue.html.

Další spory ohledně fotografií

Bývalá zaměstnankyně NASA, Donna Hare, obvinila NASA z upravování, zamlžování a zatmavování tisíců fotek po celé roky. Vyšla na veřejnost s prohlášením, že vesmírná agentura vymazala nevyhovující anomálie na jistých usvědčujících fotografiích.

Záběr údajně rozmazán

Během své práce v NASA byla specialistkou pracující jako ilustrátor a fotografický technik slajdů. Za její služby jí byla udělena v roce 1969 cena za Apollo, cena za Skylab a zvláštní pamětní medailon za chvályhodnou službu týkající se společné americko-ruské vesmírné mise Apollo-Soyuz.

Co NASA nechce, abychom viděli?

Technického ilustrátora jako profesi dělala Hare po celou dobu během svého funkčního období u vesmírné agentury, kde pracovala jako vesmírná ilustrátorka. Ilustrovala vesmírná plavidla, satelity, odpalovací plochy, přistávací místa, měsíční mapy a mnoho dalšího. Hare pracovala jako subdodavatelka pro agenturu po více jak 15 let. Nakonec o NASA informovala, vyšla na veřejnost a objevila se jako host v rozhlasovém pořadu Washingtonu WOL-AM.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Její svědectví je kontroverzní a někteří její tvrzení podporují, jiní nikoli.

Rozmazala NASA tuto fotku?

Zvětšenina

Apollo 17 a udivující hlava robota

"V prosinci 1972 astronauté Apolla 17 Eugene Cernan a Harrison Schmitt strávili asi 75 hodin na Měsíci. Během své lunární expedice pořídili tuto fotografii. I když to zní neuvěřitelně, zdá se, že je to oddělená hlava nějakého robota. Když ji Cernan pořizoval, i když to viděl na vlastní oči, stále tomu nemohl uvěřit." Píše autor Joe Szostak ve své knize na internetu.

"Poté, co překonal počáteční šok, uvědomil si, že to nemůže být lidská lebka. Ostatně ležela v poli úlomků v kráteru, kde byl rozházený všemožný odpad a materiál na samém dně a v celém údolí. Něco tak křehkého jako je fosilizovaná kost by nemohlo přežít takový dopad. Navíc vystaven extrémnímu slunečnímu a kosmickému záření by se zanedlouho organický materiál rozpadl na jemný prach. Tento objekt byl bezpochyby mechanického původu. Barevné zvýraznění ukázalo, že „hlava“ měla charakteristické červené pruhy kolem oblasti, kde by měl být horní ret, znak, který jasně ukazoval, že předmět byl natřený nebo anodizovaný. Kompozice dalších políček ukázala, že „hlava“ měla dvě oční jamky, čelo, hnědý hřbet, nos s nozdrami, dvě lícní kosti a horní polovinu čelisti. Spodní čelist chyběla.

Cernan přezdíval tuto oblast „záhadně vypadající místo“. Mnoho kamenů mělo velmi neobvyklé spektrální vlastnosti, odrážely světlo více než krystal. Dolní fotografie je zvětšenina upadlé hlavy v kráteru Shorty vyfotografované Cernanem a Schmittem. Do dnešního dne nebylo z vědeckých kruhů uspokojivě vysvětleno, co tento artefakt znamená..."

Měsíční artefakt je zřejmě nepřirozeného původu

Neuvěřitelná fotka z Hubbleho teleskopu dokonalé pyramidy na Měsíci

Kdo to postavil? Kdy? Proč?

Snímek pyramidy na Měsíci byl pořízen Hubbleovým vesmírným teleskopem (HST) v prosinci 2008.

Komplex kráteru Aristarchus

Pohleďte blíže. Je to doopravdy „kráter?“

"Kráter Aristarchus je jednou ze záhad nesčetných, tak zvaných přechodných měsíčních jevů. Je to nejjasnější místo na Měsíci, když se díváte ze Země, které mění barvy, někdy produkuje červenou nebo modravou záři a zdá se, že vyzařuje plyn. V roce 1958 pozoroval podivný jev Aristarchusova kráteru ruský astronom Nikolai Kozyrev. Také byl oznámen posádkou Apolla 11. Povaha tohoto kráterového jevu dala vznik teorii, že tam existuje nějaký druh zařízení se zdrojem, možná fúzní reaktor v kráteru. Na všech fotografiích publikovaných NASA kromě záběrů Clementine, je tento objekt zobrazen jako bílá světelná rozmazanina s nulovým rozlišením. Zdá se, že tato struktura je podpírána pěti až šesti oblouky. V popředí je nějaká silnice, která vede do jakéhosi světlého vchodu tunelu.“ [Joe Szostak]

Fotografie vesmírného plavidla Ruské Luny 9

"Luna 9 byla bezpilotní vesmírná sonda lunárního programu Sovětského svazu. 3. února 1966 se Luna 9 stala první vesmírnou sondou, které se podařilo měkce přistát na planetárním tělese jiném než je Země a vyslat fotografická data zpět na Zemi z Měsíce. Dolní fotografie je ze sondy Luna 9. Ukatuje to, co se jeví jako velká loď nebo plavidlo, jejíž tvar připomíná zaoceánské lodi na Zemi, zašpičaťující se na jednom konci a zvětšující se na druhém. Nějaký kabel či roura se rozšiřuje od zadní části objektu k jejímu povrchu. Kontakt s Lunou 9 byl ztracen 6. února 1966 jen tři dny po jejím přistání." [Joe Szostak]

Snímek ruské Luny 9

Podivné věci byly také nalezeny na Marsovu měsíci Fobos, Saturnovu měsíci Titanu a na dalších měsících.

13. září 2011

http://beforeitsnews.com/story/1091/566/NASA_Whistleblower:_Alien_Moon_C...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

Vědci říkají: prohledejme Měsíc kvůli starověkým stopám mimozemšťanů
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/vedci-rikaji-prohledejme-mesi...

Mesiac
http://www.cez-okno.net/rubrika/mesiac


január 19, 2012 12:58 popoludní

 

 

Top