Obrázok používateľa CEZ OKNO
„Jdi a uč svět“, přikazoval Aštar

Spisovatel Eric Norman zkoumal několik případů lidí, kteří tvrdili, že byli v kontaktu s mimozemšťanem Aštarem. Údajný Aštar uváděl, že je ku příkladu z Marsu, z Orionu a z hvězdokupy za naší galaxií či z jiné dimenze. Zde přinášíme případ jednoho byznysmena ze Springfieldu (USA), jehož iniciály jsou H.T. a který se otázkou UFO nikdy nezabýval. Kontakt se odehrál na začátku 70tých let.
Muselo to začít již tu noc, kdy jsem byl na semináři v St. Louis. Přednášející mluvili o tom, jak můžeme zvyšovat svou efektivnost a vyvíjet svůj latentní potenciál. V noci jsem se vracel domů, když mě praskla pneumatika. Stalo se to na osamoceném místě na silnici podél pouště.

Otevřel jsem kufr a zjistil, že i moje rezerva je prázdná. Vynadal jsem si, zamkl auto a šel jsem pěšky. Přemýšlel jsem, že pro auto ráno někoho pošlu. Asi v půli cesty, tak 3,5 km chůze, jsem si všiml malého světla. Nebylo velké, možná na tu vzdálenost tak 30 cm v průměru, a bylo velmi jasné. Něco jako tajemné světlo. Viselo to ve vzduchu bez pohybu. Zastavil jsem se a zapálil si cigaretu a chvíli jsem se na to díval, zdálo se, že to nějak na oblohu nepatří. Šel jsem dál a najednou jsem si všiml, že to světlo se pohybuje za mnou. Když jsem se zastavil, zastavilo se i to světlo. V tu chvíli se mě zmocnil strach. Zježily se mi vlasy a strach vzrůstal. Zrychlil jsem chůzi a to světlo udělalo to samé. Nebyl jsem daleko od prvních domů předměstí. Byl jsem tak zaměstnán pozorováním toho světla, že jsem nevěnoval pozornost tomu, co se děje za mnou. Uslyšel jsem za sebou bzučivý zvuk. Ohlédl jsem se a spatřil létající talíř, jak visí kousek před městem - asi tak 6 metrů nad zemí. Byl to jasný talíř, mohli jste vidět, jak na něm blikají světla, byl to kovový předmět. Asi si domyslíte, jak jsem se cítil. Úplně v šoku. Chtěl jsem běžet, ale byl jsem strachy zcela ochrnut. Pak se ten talíř nějak naklonil a přiblížil se. Vyšel z něj načervenalý záblesk. Zakryl jsem si oči, protože to byl ten nejjasnější záblesk, jaký jsem kdy viděl. Pak moji hlavu obkroužilo nějaké malé mlhavé světlo a zmizelo v talíři. Asi o vteřinu později ta věc vydala divný zvuk a za chvíli mi zmizela z dohledu.

Zhruba o sedm dní později jsem se chystal jít spát. Ležel jsem v posteli a čekal až usnu, když se mi ozval nějaký hlas. Tak mě rozbolela hlava, že bych vyhrál krále bolesti. Hlava mě bolela tak, že jsem si vzal pár aspirinů a znovu jsem si šel lehnout.

Uslyšel jsem hlas, jako by vycházel z mé mysli. Byl jsem tak zděšen, že jsem třepal hlavou, protože přece to moje mysl si se mnou nějak pohrává. Ten hlas ale neustal:

Aštar: Já jsem Aštar. Jsem zástupce Spojeného výboru vesmírného bratrstva. Tito starší jsou vládci vesmíru. Potřebujeme tvou pomoc, abychom zabránili vašemu světu před zničením. Musíš nám pomoci. Čas nesmírně běží.

Já: Cože...cože....ta zatracená hlava...

Aštar: Ta bolest za chvilku přestane. Neboj se. Mluvím s tebou skrze elektronický vibrační mechanizmus pro mozkové vlny. Jsem na palubě lodi vysoko v atmosféře nad tvým domem. Tento přístroj mi umožňuje hovořit s tebou bez nebezpečí pro tebe nebo moji loď. Už by měla opadat tvá bolest.

Já: Kdo jsi?

Aštar: Osoba velmi podobná tobě. Byl jsem členem distribučního cechu na své planetě. Ve tvé řeči by to byl ,,byznyzmen“. Pošlu ti přes můj přístroj podrobnosti a obraz naší planety. Uvolni se a vydej se se mnou na příští půl hodinu na výlet.

Já: Mám na vybranou?

Aštar: Vaši lidé mají svobodnou sílu vůle. Řekněme, že my máme sílu za hranicí vaší představivosti. Máme pokročilou technologii. Jsme lidem nadřazení. Když se mnou půjdeš, poskytnu ti tajemství byznysu - také ti vydělá milióny. Dovolím ti ukrojit si z toho velký kus peněz, protože koho si vybereme, musí být člověk bohatý. Potřebujeme tě...

Já: Chci důkaz, že jsi to, co říkáš.

Aštar: Vzpomeň si, když jsi byl malý chlapec. Byl jsi v páté třídě a tvoje rodina žila v bílém domě na rohu. Ukradl jsi bonbóny starému muži v potravinách. Tvůj otec na to přišel a napráskal ti a poslal tě do pokoje bez jídla. Pamatuješ?

Já: Ano, pamatuji. Na to jsem nezapomněl.

Aštar: Vzal jsi z poličky knihu a potají sis jí četl pod peřinou. Pamatuješ si jméno té knihy? Nebo ne? Byla to „Black Beauty.“

Já: Ano, pamatuji.

Aštar: Řeknu ti o tvé minulosti více, ale teď budu mluvit o budoucnosti.

Asi dvě hodiny jsem poslouchal hlas uvnitř své hlavy. Pravidelně po několik měsíců se mnou hlas hovořil. Aštar byl velmi přesný. Řekl mi jaké budou zítra novinové titulky. Za nějakou dobu jsem dostal tipy ohledně bursovního trhu. Začal jsem se zajímat o filosofii, čímž jsem zanedbával byznys a četl různé knihy na toto téma. Také jsem se začal zajímat o okultismus, létající talíře a reinkarnaci. Nakonec Aštar přikázal mně, lidskému pěšáku, abych podle něj „zachránil lidstvo“.

„Jdi a uč svět“. Přikazoval Aštar. „Začni s církví a my z tebe uděláme nového mesiáše. Dáme ti moc léčit, schopnost přilákat milióny zbloudilých lidí, dáme ti dar pomáhat ostatním.“

Já jsem protestoval: „Jsem byznyzmen, ne kazatel.“

„My potřebujeme kazatele,“ trval na svém Aštar.

Pomohl bych jim, kdyby mě požádali o něco konkrétního, ale cítil jsem, že toto je mimo mé schopnosti. Stát se Mesiášem, to není věc, kterou chci. Nejsem věřící. Jenže Aštarův hlas mě začal vyhrožovat, prosit, přemlouvat a používal mentální uplácení, neúspěšně se pokusil přesvědčit mě o potřebě plnit jeho tažení. Byla to problematická část mého života, na druhou stranu jsem mu věřil, že je zástupcem nějakého solárního výboru. Jsem spíše praktický typ a na nějakou misijní práci jsem nebyl stavěný. Nakonec jsem se začal obávat o své mentální zdraví, zanedbával jsem byznys, moje žena byla připravena se dát rozvést, začal jsem se natolik zajímat o filosofické ideje, že jsem se přestal holit. Zajel jsem do St. Louis a vyhledal tam psychiatrickou pomoc. Doktor mi řekl, že je to manifestace schizofrenie. Léčba se mi nezdála účinná. Aštar mě zakázal chodit k doktorovi.

Aštar věděl, že obchoduji s akciemi a řekl mi, že mi dá tip na žhavou akcii, když zruším schůzku s doktorem. Udělal jsem to a on mi poradil, abych všechno vložil na určitou akcii. Řekl mi, že se stanu tak bohatým, že se mi o tom nikdy nezdálo. Dobrá, dal jsem do akcií 50 000 dolarů, to bylo všechno, co jsem ze svého byznysu měl. O dva dny později akcie klesly a já již druhý den odpoledne ztratil polovinu. Za dva týdny mi z 50 000 dolarů zbylo 13 000. Poté se Aštar vypařil z mého života a já jsem jeho hlas již nikdy neslyšel.

Dělám opět svůj byznys, nečtu. Aštar mi vysvětlil pár věcí, že jsem součástí vesmíru a součástí všeho existujícího. Říkal mi, ještě před svým experimentem, že když uškodím jinému, uškodím sám sobě. Byl jsem totiž pěkně drsný byznysmen. Přivedl jsem pár konkurentů do bankrotu a sledoval jsem s uspokojením jak šli ke dnu. Tohle již nedělám. Aštar mi ukázal, že určitá forma astrální projekce je možná. Podstoupil jsem s ním cestu vesmírem, navštívil jsem planety a viděl jsem tolik divů, že věřím, že tato má zkušenost byla reálná. Obávám se pohromy, kterou předpověděl tomuto světu. Tvrdil mi, že je něco jako anděl z Bible, posel seslaný nám pomoci.

Zajímalo by mě, jestli jsem ztratil víc, než jsem získal tím, že jsem nenásledoval jeho pokyny. Zajímalo by mě, jestli budu mít sílu se bránit, pokud se Aštar vrátí...

Eric Norman (1973)

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

Rubriky: 
júl 31, 2011 11:08 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Dominika*
  Dominika*august 01, 2011 17:16 popoludní

  Komentár: 

  Neviem či mám veriť , že s ním komunikoval mimozemštan.Predsa len , začal sa mu vyhrážať ? presviedčať ho ? Ponúkať mu bohatstvo ? A chcel z neho urobiť Mesiáša ? To musel byť veľmi blbý mimozemštan :D a presne na takej istej úrovni ako sú ľudia na tejto planéte :D

 2. Obrázok používateľa Marek
  Marekaugust 03, 2011 22:56 popoludní

  Komentár: 

  Neviem či to je pravda, ale ak je, tak to mohla byť taktika, ako si MZ (mimozemšťan) overoval, čo je ten človek zač... Ak by prijal to čo mu ponúkal (,,svetské", hmotné, materiálne veci), uistil by sa, že ten človek nie je vhodný kandidát... Ak by odmietol, začal by niečo iné... Tým, že tento človek to prijal, tak MZ mu ukázal, že sa to nevyplatí okrádať iných ľudí, tak sám prišiel o veľa peňazí... Ale stále neviem či je toto skutočný zážitok, alebo len vymyslený príbeh ,,natočený na motív..."

 

 

Top