Obrázok používateľa CEZ OKNO
Je snižování počtu nukleárních zbraní spojeno s ruským pyramidovým UFO?

26. března prezident Obama v tiskovém sále Bílého domu oznámil, "že po roce intezivních debat se Spojené státy a Rusko dohodly na nejkomplexnější smlouvě o kontrole zbraní za poslední téměř dvě desetiletí." Tato dohoda si bere za cíl snížit arzenál nukleárních zbraní USA a Ruska až o 30% a představuje první ze série dohod o snižování počtu jaderných zbraní. Dohoda znamená první hmatatelný úspěch Obamy v jeho dlouhodobé zahraniční politice, jejímž cílem je svět bez nukleárních zbraní a jenž byl poprvé načrtnut v Praze v dubnu 2009 a potvrzen 10. prosince v projevu při předání Nobelovy ceny v Oslu v Norsku. Jedna událost ze dne předcházejícího jeho projevu v Oslu se mohla podepsat významným způsobem na přijetí Obamova odzbrojvacího plánu Ruskem a na budoucím světě bez nukleárních zbraní. 9. prosince se nad Kremlem objevilo jednu míli dlouhé pyramidové UFO krátce poté, co se nad severním Norskem objevila obrovská spirála světla. Ovlivnil úkaz pyramidového UFO ruské a americké armádní vyjednavače, aby bylo prosazeno nukleární odzbrojení a jejich dohoda ze 26. března?

Norská světelná spirála byla ihned spojována s neúspěšným testem rakety z ruské ponorky. Většina komentářů odborníků se klonila k tomu, že onu spirálu vytvořila raketa. Jiní tvrdili, že spirála byla spojena se zařízením HAARP v severním Norsku-EISCAT, které bylo ten den funkční. Někteří dokonce spekulovali, že zařízení HAARP mohlo způsobit zničení té pokusné rakety a to mělo být signálem konce nukleárních střel jako strategické zbraně. Existuje 4. možnost, která přímo spojuje norskou spirálu se současným objevením se pyramidového UFO nad Kremlem. "Pokusná" raketa byla vypálena POTÉ, co se objevila světelná spirála, aby zabránila průchodu UFO SKRZE spirálu. Byla světelná spirála ve skutečnosti interdimenzionální bránou, skrze kterou přicházejí UFO? Tato zajímavá možnost přímo vychází ze čtyř faktorů.

Zaprvé, objevení se pyramidového UFO nad Ruskem toho samého dne (9. prosinec) jako se objevila norská spirála světla - jeden den před Obamovým projevem při udílení Nobelovy ceny, kde zdůrazňoval svůj závazek světa bez nukleárních zbraní - naznačuje spojitost mezi záležitostmi UFO a snižováním počtu jaderných zbraní. Taková spojitost byla ukazována již mnohokrát během posledních šesti desetiletí, kdy se UFO často objevovala a dokonce působila na zařízení s jadernými zbraněmi.

Zadruhé, objevení se pyramidového UFO nad Kremlem - ruským centrem vojenské moci. Byla to demonstrace síly mimozemské civilizace za účelem značící nesouhlas s posledními ruskými vojenskými akcemi? Pravděpodobně bylo ruské vypálení rakety na norskou spirálu, aby zabránilo průchodu UFO krátce před Obamovým projevem o jaderném odzbrojení, takovou akcí.

Zatřetí, ruské noviny Pravda se neúspěšně snažily oddělit Norskou spirálu od pyramidového UFO tím, že u něj uváděly falešné datum 18. prosince ve článku zveřejněném ten samý den. Byly ruské orgány odhodlány zabránit veřejnosti od spojování záhadného úkazu pyramidy se světelnou spirálou a vystřelením rakety 9. prosince?

Konečně, informátor Aaron McCollum se nedávno objevil se zprávou, že se nedávno otevřel interdimenzionální průchod nad Adenským zálivem a světová námořnictva sledují, co se bude dít v té oblasti. McCollum říká, že mezinárodní pirátství je používáno jako zástěrka za účelem zabránění veřejnosti dovědět se o událostech v Adenském zálivu. Situace v Adenském zálivu, pokud je McCollum přesný, napovídá tomu, že námořní síly pravidelně sledují a vojensky zasahují proti interdimenzionálním průchodům, kdykoliv se objeví kdekoliv po světě. To posiluje možnost, že norská spirála byla ve skutečnosti takovým průchodem a ruské námořnictvo proti tomu vojensky zasáhlo, aby zabránilo UFO v cestě skrze něj. Objevení se pyramidového UFO nad Kremlem byla pak mimozemská akce, aby veřejnosti ukázali, že taková možnost je vskutku velmi skutečná.

Možnost mimozemských návštěvníků v UFO procházející skrze interdimenzionální bránu a armády různých států snažící se monitorovat to a bránit tomu, to je něco, co přímo vychází z událostí spojených s pyramidovým UFO nad Ruskem. Fakt, že se tak stalo den před Obamovým projevem v Norsku naznačuje, že UFO se mohou objevit u významných světových událostí, aby podpořila určité kroky např. jaderné odzbrojení. Vskutku mohlo být objevení se světelné spirály původně plánováno k podpoření Obamovy administrativy ohledně odhalení mimozemského života, jak mnoho lidí očekávalo, že bylo naplánováno na konec roku 2009 a začátek roku 2010.

Na tiskové konferenci Obamy 26. března v Bílém domě nebyla učiněna žádná zmínka o událostech, které se odehrály den před jeho projevem v Oslu 10. prosince. Obama promluvil obecně o společných bezpečnostních záležitostech USA a Ruska co se týče jaderného odzbrojení. To bylo zdůrazněno admirálem Mikem Mullenem, předsedou Výboru náčelníků štábů, který poukázal na význam dohody: "…tato dohoda zlepšuje naši možnost dělat to, co máme za povinnost dělat: chránit a bránit občany Spojených států." Jistě mají USA a Rusko společné bezpečnostní zájmy ve snižování počtu jaderných zbraní a ke společnému směřování ke světu bez jaderných zbraní. Co však nesdělují, je, že k tomu jsou podněcováni mimozemskými návštěvníky, kteří se po šest desetiletí aktivně zajímají o zničení našich jaderných zbraní.

29. březen, Honolulu Exopolitics Examiner, Michael Salla, Ph.D

Preklad: Ladislav Zelinka

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

11/01/2010 | Denník Pravda skrývá spojení mezi kremelským UFO ve tvaru pyramidy a norskou světelnou spirálou
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/dennik-pravda-skryva-spojeni-...


máj 27, 2010 14:36 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 27, 2010 17:29 popoludní

  Komentár: 

  Dobre sci-fi. Na dobre sci-fi knizky to sice nema, nema to ani 400 stran, ale ako rozpravka na dobru noc je to fajn.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 29, 2010 14:59 popoludní

  Komentár: 

  ludia ako ty nemaju ani potuchy co je scifi a co nie.a nemyslim tym tento clanok.kopa ludi si mysli ze to co vidia v telke alebo citaju v knizkach su pekne rozpravky a pritom su to seriozne vedecke teorie mnohokrat matematicky dokazane a existujuce peknych par rokov...

 

 

Top