Obrázok používateľa CEZ OKNO
Nalezen čip v lebce Napoleona Bonaparte?!

PARÍŽ | Vědci prohlížející ostatky Napoleona Bonaparta připouštějí, že jsou „hluboce zmateni“ objevem 2 cm dlouhého mikročipu zapuštěného v lebce Napoleona Bonaparte (1769-1821). Říkají, že záludný objekt by mohl být mimozemský implantát – čímž naznačují, že francouzský dobyvatel byl kdysi unesen do UFO!


„Možné následky tohoto objevu jsou téměř nedozírné. Více, než můžeme chápat,“ prohlásil Dr. Andre Dubios, který učinil udivující odhalení ve francouzském lékařském časopise.

Až dosud se všeobecně tvrdilo, že oběti mimozemských únosů jsou jen obyčejní lidé, kteří ve světě událostí nehrají žádnou roli. Nyní máme přesvědčivý důkaz, že mimozemšťané se v minulosti chovali tak, že ovlivňovali lidskou historii, a může to pokračovat i dodnes.“

Dr. Dubios učinil tento úžasný objev, když studoval Napoleonovu exhumovanou lebku a kostru, na což dostal od francouzské vlády grant ve výši 140 000 dolarů.

„Doufal jsem, že se dozvím, zda trpěl poruchou hypofýzy, která mohla přispět k jeho malému vzrůstu,“ vysvětloval.

Ale místo toho badatel nalezl něco daleko podivnějšího:

„Když jsem zkoumal vnitřek lebky, moje ruka narazila na drobnou vyvýšeninu. Podíval jsem se tedy na tuto oblast zvětšovacím sklem – a byl jsem šokován, když jsem zjistil, že tento předmět byl nějakým druhem super vyspělého mikročipu.“

Z rozšířeného růstu kosti kolem čipu, experti soudí, že byl implantován, když byl Bonaparte mladý.


„Napoleon, na určitý čas několika dní, zmizel z dohledu a to v červenci 1794, to když mu bylo 25 let. Později tvrdil, že byl držen jako vězeň během Themidorianského převratu – ale o tomto zatčení neexistují žádné záznamy. Domnívám se, že to bylo v době, kdy byl „unesen“.

Od té doby byl Napoleonův vzestup přímo meteorický. Hned dalším rokem se dostal do vedení francouzské armády v Itálii. Přímo zázračně byl schopen přetransformovat strádající, ubohé vojsko do špičkové bojové síly a rozdrtit Italy. V roce 1804 po řadě překvapujících vítězstvích, se maličký generál korunoval na vojevůdce Francie – a jeho říše se brzy rozrostla do oblastí dnešního Německa a Rakouska, jakož i Švýcarska, Itálie a Dánska.

„Napoleon používal vojenské strategie, které byly více jak stovky let napřed,“ řekl Dr. Dubios. „Možná, že ten implantát nějak zlepšoval jeho schopnosti.“ Takový implantát by také mohl vysvětlit Napoleonův slavný zvyk držení ruky nad srdcem, dodává.

„Je možné, že to zařízení působilo nějaké elektrické signály z jeho mozku k jeho srdci.“

V době jeho porážky Brity u Waterloo v roce 1815, změnil Napoleon tvář Evropy.

„Jak by vypadala Západní Evropa, kdyby mimozemšťané nezasáhli, se můžeme jen dohadovat,“ poznamenal Dr. Dubios. „Tudíž z toho nemůžeme znát, zda jednali proto, aby lidstvu pomohli, nebo aby nám uškodili.“

Lifes Great Clues, 26. 9. 2011

Weekly World News, http://lifesgreatclues.com/alien-chip-found-in-the-skull-of-napoleon-bon...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

október 04, 2011 17:48 popoludní
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym11
  Anonym11október 04, 2011 18:44 popoludní

  Komentár: 

  Bohuzial je to Hoax...tato sprava sa objavila aj v jednom casopise v roku 1997...
  Staci do googla hodit vyrazy ako " alien, chip, bonaparte" a vyhodi vam niekolko stranok, kde je to potvrdene ako poplasna sprava...skoda.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 04, 2011 21:07 popoludní

  Komentár: 

  V roku 1997 o tom písal presne ten istý časopis, ktorý s tým prišiel dnes a prechádzal som internet a všade sa akurát hádajú či to môže byť pravda alebo nie.

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 05, 2011 00:26 dopoludnia

  Komentár: 

  Po smrti Napoleona angličania spopolnili, asi aby zakryli skutočný pôvod jeho smrti. Ostali však jeho vlasy, ktoré daroval pred smrťou jednej anglickej dievčine na ostrove sv. Heleny. Nijaká jeho kostra ani lebka sa nezachovali.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 07, 2011 10:34 dopoludnia

  Komentár: 

  je to hanba ked stranka da takuto hlupost na svoju stranku,ostatne ani nebudem citat ked su schopny toto sem dať

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 05, 2011 08:24 dopoludnia

  Komentár: 

  Veľakrát som bol v rodisku Napoleóna a poznám jeho históriu dokonale, s týmto som sa stretol veľakrát. Všetky písomné dokumenty a ústrižky z časopisov i na túto tému si môžete pozrieť v pamätných izbách jeho rodiska. V 1997 to tvrdil istý neurológ pán Dr Antoine Lefebvre. A k únosu malo príst v júli 1794. Pán neurológ dostal ževraj takisto grant, no v hodnote 90 000 USD. No Francúzi nikdy nedávajú granty v USD, hrdosť im to nedovolí...a ak by sa to dozvedeli Korzičania, bolo by zle nedobre...:-)

  ...

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 05, 2011 19:43 popoludní

  Komentár: 

  a kromě toho, Dubois - a ne Dubios :)

 

 

Top